Dekoratiivsed kleebised lasteaia interjööris: disainerid Sergei Frolov, Maxim Efremov

Laste sisustuskleebised on lihtne ja taskukohane viis ruumi kaunistamiseks ja erinevate esemete harmooniliseks ühendamiseks ühtseks kontseptsiooniks. 3D Design'i lastetoa kujundus on selle tõestuseks.

Sergei Frolovi ja Maksim Efremovi projekt, kus lastetubade kleebised ei ole vähetähtis osa, osaleb konkursil "Parim sisekujundus".

Rõõmsalt avar lastetuba, mille on sisustanud 3D Designi eksperdid Iseseisev, terviklik ruum nelja-aastasele omanikule elamiseks. Kõik sisustuse üksikasjad, olgu selleks siis lastetoa dekoratiivsed kleebised või heledad lappidega diivanid, on seotud ühtsesse kujunduskontseptsiooni, kus üks element näib "voolavat" üle teise teises. Seda illustreerib kõige paremini mööblikomplekt, mis ühendab geomeetria ja värvi, kuid kui vaadata lähemalt, mängib ka seinakujundus olulist rolli stiilse harmoonia loomisel. Elavat värvi vinüülkleebised lastetoas sulanduvad vastasoleva seina mustriga ja teise korruse magamistoa kujunduses olevad pehmed seinad näevad välja nagu istumisalal olevad padjad.

Sergei Frolovi ja Maxim Efremovi projekt Parima toa sisustuse võistleja.

Loe edasi  Lasteaed kahele: mida mõelda?
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: