Kontor konteineris

Kuidas kitsad eelarved on aidanud kaasa ebatavalise kontori arengule? Seda saab hĂ”lpsasti ĂŒmber korraldada ja isegi pikale reisile saata. Kohtumine kontoriga laevakonteineris.

Foto loovast kontorist, mille on teinud Five AM

Need ebatavalised bĂŒrood asuvad endises laohoones. Pindala 4 tuhat ruutu. . Nii tootmis- kui ka kontoriruumid pidid olema trĂŒkikoda ja postifirma jaoks rivistatud. Suur osa ruumist on hĂ”ivatud trĂŒkkimis- ja pakendamisĂŒksuste poolt. Piiratud eelarve sundis Five AMi disainereid vĂ€lja mĂ”tlema ebakonventsionaalset ja loomingulist kontorikujundust ning paigutama kĂ”ik haldusteenused vanadesse metallkonteineritesse. Loovkontori kujundus on ÀÀrmuseni lakooniline – vineerist seinad, isegi aknad on kuskilt vĂ€lja lĂ”igatud, lakooniline kontorimööbel. Konteinerite vĂ€line vĂ€rvus ( trĂŒkikodade puhul must, postkontorite puhul kollane ) on ainus silmatorkav aktsent hallis tööstusruumis.

Saidi haldamisega . Lugege teiste huvitavate disainikontseptsioonide kohta Cronariigis "Interjöör" online .


Kontori interjöör

BĂŒroo interjöör Le Atelier'i projektist Kontori interjöör projekteerija poolt teostatud projektist Kontori interjöör disaineri projektist
Loe edasi  Ühetoalisest korterist moodsaks kodukontoriks: Marina Bogdanova projekt
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kÔigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen pÔnevil vÔimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mÔista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Comments: 1
  1. Uku

    Kas kontor konteineris vÔib olla efektiivne töökeskkond? Kuidas mÔjutab see töötajate tootlikkust, mugavust ja motivatsiooni? Kas on olemas tÀiendavaid meetmeid, et tagada konteineris töötamise kvaliteet ja ohutus? Kas keegi on proovinud konteinerkontorit ja millised olid kogemused? Ootan teie arvamusi ja kogemusi!

    Vasta
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: