Gootika ja art déco elutoas: disainer Svetlana Baidjuk

Gooti stiilis elutuba ei jäta sünget muljet. Kombinatsioon nutika art déco sisustusega andis tulemuseks keerulise ja intelligentse interjööri, milles on nii lõbus kui ka mugav olla.

Elutuba gooti stiilis, disainer Svetlana Baidjuki projekt – parima toa sisustuse võitja konkursil .

Mitte kõik gooti korterid ei ole sünged. Disainer Svetlana Baidjuki elutoa kujunduses on sepistatud rauakinnitused ja laes olevate vitraažakende kontuurid meenutavad mõnevõrra "taevasse ulatuvat gooti linna". Muud musta, punase ja kuldse värviga sisustuselemente ja detaile, mis kehastavad säravat, kaunistatud art déco stiili. Punane diivan kordab sama varjundiga vaasi.. Põrandal seisev ja sisseehitatud riidekapp, viimane näib hõljuvat õhus, eristudes julgelt mustast ja kuldsest taustast. Kuld on kõikjal: valgustites ja lühtris, aksessuaarides, riidekapi ja peeglite raamides. Heledad liivased seinad ja sobivad kardinad leevendavad mõnevõrra gooti iseloomu. Üldiselt on interjöör dünaamiline, selge ja tasakaalustatud.

Loe edasi  Elutuba etno stiilis
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Comments: 1
  1. Egert

    Millised on sinu lemmikdetailid või -elemendid gootika ja art déco stiilis elutoa kujunduses?

    Vasta
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: