Ühinenud rinne: kuidas ühendada magamistuba elutoaga ja mitte valesti arvutada

Milliseid raskusi võib ette tulla ja millega peaksite arvestama avatud ruumi planeerimisel?? Arhitektuuribüroo "Design Victory" eksperdid räägivad magamistoa ja elutoa ühendamise keerukusest.

Kaasaegne elustiil on loonud vaba ja avatud elamisviisi. Selline tuba näeb ebatavaline ja värske välja, see on helge ja avar. Ja millised on võimalused julgete disainieksperimentide läbiviimiseks?! Seepärast mõtlevad mõned inimesed magamistoa ja elutoa ühendamisele. Kas see on seda väärt?? Kes on selle vastu ja mida otsida, et te seda ei kahetseksite?


Loe ka:

 • 8 magamistoa-elutoa näidet
 • 9 nõuannet neile, kes plaanivad ajutist magamistuba elutoas
 • Magamistuba-elutuba: 9 nõuannet, kuhu ja kuidas voodit peita

Andmekaitseprobleemid

Kõigepealt tuleb öelda, et idee ühendada elutuba ja magamistuba kui avalik ja privaatne ruum on väga ebatraditsiooniline. Nad on koht, kus pere koguneb õhtuti ja pühade ajal Sõbrad. Magamistoa ja elutoa ühendamine avab privaatse ruumi avalikuks ruumiks. See ei ole õige lahendus kõigile; selles peitubki projekti peamine risk.

Pildil: Calligaris diivan Eddie CS/3345.

Olla või mitte olla?

Kindlasti võib öelda, et elutoa ja magamistoa ühendamine ei ole lastega peredele hea. Sellisel juhul on parem hoida endale vaikne, rahulik nurgake. Üksilduse armastaja tõenäoliselt ei kiida seda heaks. Ja paaride elus on oht, et kui nende biorütmid ei sobi kokku, võib tekkida suuri komplikatsioone.

Kuid neil, kes on avatud ja kellel puudub vajadus privaatsuse järele, kes elavad üksi või koos partneriga, kes jagab nende elustiili, võib olla soovitatav see samm astuda.

Loe edasi  Feng Shui uue aasta jaoks

magamistuba-elutuba on jagatud klaasist lükandvahesüsteemiga, mis on üleval riputamisega.

Fotol: Rimadesio Siparium partitsioon.

Ideed magamistoa ja elutoa integreerimiseks

Sellise stsenaariumi jaoks on palju lahendusi ja konkreetse lahenduse valik sõltub eelkõige teie eelistustest. See võib olla kas täiesti avatud ruum, nagu stuudio, või transformaatorisüsteem koos liugvaheseinadega.

Huvitavad variandid on need, kus väike sein või riiul eraldab voodi ülejäänud ruumist. Või skandinaavia lahendus, mille külgedel on vaheseinad, et imiteerida elutoa ja magamistoa vahelist laienenud ukseava. Erinevat kõrgust saab tsoneerida ka katusepuude või parvevoodi abil. Viimane variant pakub palju privaatsust ja säästab palju ruumi.

See väike korter Rootsist ei ole kuigi suure põrandapinnaga, kuid see ei hävita ruumikuse tunnet.

Näpunäiteid maja paigaldamiseks

 • Otsustage, millist siseruumi soovite eelistada ja mis jääb üle. "Elutuba" paigutatakse kõige sagedamini keskele, Magamistuba" paigutatud vastu seina. Aga see on täielikult teie otsustada!
 • Avatud, heledad ja eksperimentaalsed moodsad stiilid, mis toetavad kõige paremini jagatud ruumi ideed: skandinaavia, futurism, kõrgtehnoloogia, loft… Kuid klassikaline, rangelt klassikaline stiil nõuaks palju ruumi ja piiraks paigutuse lineaarsete lahendustega.
 • Kui soovite tekitada ruumi ja valguse tunnet, kuid soovite siiski hoida jooned eraldi, on klaasist vaheseinad õige lahendus.
 • Head valgustuslahendused aitavad mitte ainult iga ruumi esile tõsta, vaid loovad ka magamisruumi privaatsustunde.

Paindlikuks dimmerdamiseks soovitame kasutada spetsiaalseid dimmereid.

 • Numero 3 Hormi poolt.see.
 • Pusha lühtri 5576.
 • Lamp FL038-1-BRS alates Gramercy Home.
 • Korp põrandavalgusti firmalt Capital.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Comments: 1
 1. Tarvo

  Kas keegi oskab aidata, kuidas kavalalt ühendada magamistuba elutoaga ilma vigu tegemata?

  Vasta
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: