Sisekujunduse mikrotrendid: talvine palett

Kui ilm võtab kogu valguse ja värvi ruumist välja, on aeg pöörduda sisustuses värvide poole. Värviblokeerimise reeglid võimaldavad heledaid laike oskuslikult kombineerida ühevärviliste toonidega. Tänases valikus käsitleme värvitoone, mis tuletavad meile meelde, et talv ei ole ainult külm ja päikeseta, vaid ka pühade ja maagia hooaeg.

Interjööri kaunistamise protsess annab kõigile võimaluse katsetada. Oma privaatlaboris Me võime end väljendada, mõtlemata teiste arvamusele. Antud juhul on tegemist värviga on peamine katalüsaator, ilma milleta on teised sisereaktsioonid lihtsalt võimatud. Kuid nagu iga tõsise asja puhul, on oluline meeles pidada ohutusreegleid, mis hoiavad teie isiklikku ruumi enesehävitamisest. Keskendume talvehooaja peamistele värvidele, mis ei jäta mingeid jääke, tekitades ainult maksimaalset soojust.

Lumivalge

Aine, millesse ainult külmavihm muudab meid koheselt, paneb meid unustama valge kasutamise riietuses. Slush ei ole veel õppinud, kuidas majja hiilida, nii et võite julgelt lisada siseruumidesse valgeid toone. Need võivad olla nii eraldi aksessuaarid, näiteks vaasid või laudlinad, kui ka kodu sisustuse täisväärtuslikud liikmed: kapid, kirstud, kohvilaud jne.

Loe edasi  KEFi disainerite koostöö

Valge mööbel muudab teie ruumi suuremaks ja heledamaks, mis on eriti kasulik laiuskraadidel, kus päike paariks kuuks ära langeb.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: