Kuidas stuudiokorterid 25 aasta pärast sisustatakse: 11 ideed tulevikust

Futuristlikku ruumi saab kujundada juba täna: peamine on valida õige hulk elemente ja nende integreerimise viis vastavalt isiklikele vajadustele ja "elu ökoloogia" nõuetele. Baukhecht on oma ideega tulnud välja oma disainikontseptsiooniga b@home: tuleviku intelligentne ruum.

Bauknechti kontseptsioon tuleviku kodu jaoks – b@home elamiskontseptsioon

"Viimastel aastatel on tavalisest eluruumist saanud üha enam koht, kus koonduvad paljude inimeste erinevad tegevused – pere ja sõbrad, töö ja vaba aeg -; seetõttu on loomulik, et kodu või korter tuleks võimalikult lihtsalt ümber kujundada, et vastata tänapäeva inimese kolmele kõige pakilisemale vajadusele, mis on järgmised:
– Isiklik aeg on kõige olulisem ressurss. Et seda vabastada, valivad inimesed igapäevaste ülesannete jaoks automatiseeritud lahendusi.
– Suhtlemine ja mugavus. Isegi midagi nii igapäevast kui toiduvalmistamine saab moodsas kodus muuta nauditavaks ühiseks kogemuseks sõprade ja perega.
– Elu kui kunst. Tarbijad hindavad ebakonventsionaalsust ja visuaalset atraktiivsust kõigis eluvaldkondades. See tähendab, et kodumasinad ja mööbel peavad mitte ainult vastama kaasaegsetele disainistandarditele, vaid ka kohanema meie igapäevaelu muutustega ja ideaalis aitama meil areneda.

"Viimastel aastatel on tavalisest kodust saanud üha enam koht, kus saavad kokku paljude inimeste erinevad tegevused: perekond ja sõbrad, töö ja vaba aeg; seetõttu on loomulik, et kodu või korter peaks olema võimalikult lihtsalt ümber kujundatud, et vastata kolmele kõige pakilisemale vajadusele, mis kaasaja eluolu nõuab – ja just seda see ongi:
– Isiklik aeg on kõige olulisem ressurss. Et seda vabastada, valivad inimesed igapäevaste ülesannete jaoks automatiseeritud lahendusi.
– Suhtlemine ja mugavus. Isegi midagi nii igapäevast kui toiduvalmistamine kaasaegses kodus muutub lõbusaks ja ühiseks kogemuseks koos sõprade ja perega.
– Elu kui kunst. Tarbijad hindavad ebakonventsionaalsust ja visuaalset atraktiivsust kõigis eluvaldkondades. Nii et kodumasinad ja mööbel ei vasta mitte ainult kaasaegsetele disainistandarditele, vaid peavad ka kohanema meie eluruumi muutustega ja ideaalis aitama meid täiustada.

Peida

1. Liikuv ruum. Tulevikus saab igaüks kiiresti kohandada paigutust oma maitse järgi ja realiseerida mitmesuguseid sisekujundusvõimalusi. Selleks näevad sellise tippfirma nagu Bauknecht spetsialistid vajadust ühe või kahe mahuka multifunktsionaalse ruumijaoturi järele, mitte sisustusüksuste järele. Nad võivad muuta oma proportsioone ja asendada paljusid üksikuid mööbliesemeid sissetõmmatavate funktsionaalsete elementidega söögitoas, köögis, tööruumis ja koduses pesuruumis.

Loe edasi  Sinine interjöör

2. Päikeseline stsenaarium. Looduslik valgus tungib ka kõige kaugematesse nurkadesse, kus loomulik valgus ei ole takistatud, sest "tuleviku stuudios" on Ei mingit mahukat mööblit ega vaateid takistavaid lisaseinu. Automaatse timmimise võimalusi saab reguleerida kaugjuhtimispuldi abil.

3. Harmoonias loodusega. Tuleviku interjöörid ei ole kaetud hingetu plastiga, nagu oli populaarne 50ndate fantaasiakirjanikele, vaid looduslike materjalidega või nende kõrgelt kvalifitseeritud imitatsioonidega. Kivi, puuvill, puit peaksid olema silmale meeldivad oma looduslike tekstuuride ja tuntavate naudingutega.

4. Mimikri ja integratsioon. Enamikku kodumasinatest ja hoiukappidest saab integreerida moodulsüsteemidesse, mis loovad huvitavaid tsoneerimiskonfiguratsioone. Kogu funktsionaalne täidis Väliselt õmblusteta kesta all. Ainsad dekoratsioonid, mis on nähtavad, on sisseehitatud kamin ja veejuga, dekoratiivsed alkovid koos valgustusega, lükanduvad eemaldatavad riiulid.

Bauknechti kontseptsioon tuleviku kodu kohta b@home elamiskontseptsioon

Bauknechti ideaalne sisekujundus b@home living by Bauknecht Mööblit ja kodumasinad saab kombineerida kergesti muudetavaks süsteemiks. See muudab interjööri intelligentseks ja mugavaks ruumiks, mis on täis varjatud funktsionaalsust. Konstruktsioonikontseptsioon põhineb kahel multifunktsionaalsel moodulil. Nende abil ei toimu korteris mitte ainult tsoneerimine – interjöör kohandub vastavalt omaniku vajadustele, olenemata sellest, kas ta on üksi väljas, töötab kodus või peab sõpradega ägedat pidu.
b@home living on Matthias Tingströmi ja Sander Braueri juhitud Bauknecht Consumer Center for Designi kõrgelt kvalifitseeritud meeskonna ning kuulsa büroo Yellow Design ( Saksamaa ) ja Studio Hannes Wettstein ( Šveits ) arhitektide koostöö tulemus;.

5. Kiire ümberkujundamine. Tulevikku suunatud elamute interjöörinäited näitavad üha sagedamini tavapärase sisustuse ja elamispinna dramaatilist muutmist. Nendes stuudiotes on baarilaua "saar" ainult ajutiselt olemas Tööpinnale ilmuvad valamu ja pliidiplaadid ning väljatõmmatav väljatõmbepuhasti on automaatselt välja tõmmatud. Dekoratiivse paneeli puudutus avab teleriekraani. Sama kehtib ka hoiu-, pesu-, triikimis- ja puhastussüsteemide kohta. Kõik avaneb ja puhastub vaevata, kiiresti ja vaikselt. Kõik mooduli elemendid, näiteks veinibaar ja joogikülmik, on vajadusel hõlpsasti teisaldatavad. Tahvelarvuti, mida on lihtne laadida ja hoida eraldi libisevas sektsioonis, toimib käepärase kokaraamatuna.

Loe edasi  Itaalia keele oskus sisekujunduses

6. Ei mingeid täiendavaid samme. Kõik igapäevaeluga seonduv on käepärast ja vastavalt individuaalsele stsenaariumile, nii et näiteks katkestate oma lemmikfilmi vaatamise ja lahkute mugavalt diivanilt, et töötada tulevase stuudio pesuruumis seda ei ole vaja teha. Aurudosaator võimaldab riideid ja jalatseid pärast tööpäeva kohe stuudios värskendada. Integreeritud moodulisse vannitoa ja magamistoa vahel: 4 sahtlit eraldi dosaatoritega pesu pesemiseks ja kuivatamiseks. Kõik tuleb lihtsalt riputada riputajatele ja hoida sahtlitesse.

Nutikas mikrolaineahi. See ei saa mitte ainult sulatada ja uuesti soojendada või aurutada tervislikku toitu. Õige seade igaks olukorraks – olenemata sellest, kas praadite, pruunistate või keedate toitu. Kompaktne ja paljude funktsioonidega seade, mis säästab kõige väärtuslikumat ressurssi – aega.

Pildil: Bauknecht JetCuisine mikrolaineahi aurufunktsiooniga.

7. Automatiseerimine teie kodu jaoks. Üks kõige väärtuslikumaid ressursse tulevikus isiklik aeg. Selle vabastamiseks lahendavad majapidamistöid lihtsad ja mugavad automaadid, nagu Bauknechti JetCuisine mikrolaineahi, mis on varustatud automaatse toidu kaalumise süsteemiga optimaalse küpsetusrežiimi valimiseks, samal ajal kui Crisp-funktsioon tagab täiusliku tasakaalu toote sisemise konsistentsi ja krõbeda kooriku vahel. Seadmed kohandavad oma tööseadistusi automaatselt, et tagada optimaalsed tulemused.

8. Tipptasemel tehnoloogia ja roheline eluviis. Uued tehnoloogilised võimalused kvaliteedi parandamiseks kõigis koduvaldkondades ilmnevad igas protsessis. Olgu selleks näiteks keskkonnasõbralik pesusüsteem, mis väldib riiete kulumist ja säilitab nende algse värvi nagu Bauknecht UltimateCare, lihtne ja ühtlane pesu kuivatamine 3D aurusüsteemiga nagu WollePro või uuenduslik säilitustehnoloogia, mis hoiab toidu värskena ning täis toitaineid ja vitamiine kuni neli korda kauem. See kõik on olemas võimalikult madala energiatarbimisega, nagu Bauknechti külmikud ja sügavkülmikud.

Bauknechti kontseptsioon tuleviku kodu jaoks- b@home elamiskontseptsioon

Milline näeb välja tuleviku külmkapp? Seadmed on projekteeritud maksimaalselt ettenägelikult ja omanike heaolu eest hoolitsedes. Jääkuubikute kättesaamiseks ei pea ust avama – dosaator asub ukses. Pole sulatamist – No Frost süsteem takistab külmumise tekkimist kambrites. Enne lahkumist ei ole vaja seda välja lülitada ja puhastada: puhkerežiim hoiab külmkapi-puhastit töös ja hoiab ära ebameeldivad lõhnad. Bauknecht ( pildil ) külmik kasutab ka uuenduslikku sensoritehnoloogiat nimega Green Intelligence, et automaatselt reguleerida temperatuuri ja kompenseerida kõik kõrvalekalded.

Loe edasi  Cooper-Hewitt, riiklik disainimuuseum

Pildil: Bauknecht KSN 540 A+ IL külmkapp

9. Suurte esemete nähtamatu olemasolu. Täielikult korraldatud mitte ainult toiduvalmistamisvahendid, riided ja individuaalsed seadmed. Sama kehtib ka mahuka sisustuse kohta- nad vabastavad ruumi liikumiseks ja suhtlemiseks. Nupuvajutusega või mahujaoturi pinna puudutamisel ning seinast välja ulatuv kõrguse ja pikkuse järgi reguleeritav köögitöölaud, triikimislaud, veiniriba või mantlihoidja – nagu b@home living systemis pakutakse.

10. Elu kui mäng. Tuleviku stuudiokeskkond julgustab mängimist ja eksperimenteerimist. Enamikku funktsionaalsetest ja dekoratiivsetest elementidest saab hõlpsasti kohandada kasutajate poolt individuaalsetele stsenaariumidele ja ergonoomilistele nõuetele, sarnaselt laste ehituskomplektidega, ainult et "täiskasvanud" Suur ja stiilne. See võimaldab ühendada majapidamistöid ja lõõgastumist, näiteks lisades "neljakäelise" mängu köögis kunstliku veejoa õrn mürinaga.

11. Loovad atmosfäärid. transformeeritavad süsteemid annavad ruumi loovusele: detaile saab lisada või maha võtta nii, nagu soovite, paigutada nii, nagu soovite, ja luua omaenda pildi. Sama kehtib ka valgusstsenaariumi kohta – erinevate elementide ja tsoonide valgustus ning värvispektri valik sõltuvalt elanike meeleolust ja fantaasiast.

Bauknechti kontseptsioon tulevikumaja jaoks b@home elamiskontseptsioon

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: