Kasulikud programmid sisekujunduse jaoks

Olete otsustanud oma kodu renoveerida ja te ei tea, kuidas seda planeerida? Kasutage sisekujunduse arvutiprogramme. Nad vÔivad aidata teil interjööri modelleerida ja mööblit ise paigutada, isegi kui teil puudub sisekujunduse kogemus.

Tapeedi valik

Odesign tarkvara ekraanipilt

Sisekujundusprogramm tootja veebisaidilt.
NÀide: Odesigni planeerija. Kasulik, kui te kavatsete kasutada seinakattematerjalide jaoks seda nÀitusesaali ketti. Valige tuba ja valige tapeedid vÀrvi, tekstuuri vÔi mustri jÀrgi. Plus Lisaks tapeetidele on valik sisustust ( Skandinaavia firmade mööbel ja aksessuaarid ).
Miinus On vÔimalik töötada ainult kahe ( Eco ja Boras Tapetter ) seinakattematerjalidega ja paneelidega;.
Tapeedi ja plaatimise kalkulaator.
VeebipĂ”histe kalkulaatorite abil saate arvutada vajaliku koguse viimistlusmaterjale: tapeet, vĂ€rv, plaadid… Selleks, et arvutada, kui palju seinu vĂ”i pĂ”randaplaati vajate, sisestage kalkulaatorisse ruumi mÔÔtmed vĂ”i seina number.
Kui te rÀÀgite inglise keelt, siis suurim hulk kalkulaatoreid on saadaval aadressil www.diy.com. Siin on "haruldased" kalkulaatorid – KĂŒtteseadme soojusvĂ”imsus, valguse tase. Ja isegi vĂ€rvipritside tarbimine.

Valige oma pÔrandakate

/td> Proovige pÔrandakujundustarkvara.
PĂ€rast oma kodu fotode ĂŒleslaadimist saavad kasutajad proovida erinevaid pĂ”randakattematerjale ( parkett, plaadid, vaip jne. ) ja hinnata tulemust.
Miinus programm ei ole kiirendatud. Kuid soovi korral vÔite kasutada ka meie veebitÔlget.

VĂ€rvi valimine

Ekraanipilt programmist
Color Style Studio
Color Style Studio interjööri modelleerimise tarkvara.
VĂ”imaldab katsetada vĂ€rvidega. Sa pead skaneerima oma toa fotod ja laadima need programmi ĂŒles. Valige objektid ja muutke nende vĂ€rvi, kuni olete tulemusega rahul. Rohkem kui 57 tuhat vĂ€rvi.
Suur pluss Mitut vĂ€rvivarianti saab ĂŒhel ekraanil samaaegselt vaadata.
Miinus see on tasuline programm. Tasuta allalaadimiseks on saadaval ainult demoversioon.
Ekraanipilt Tikkurila vÀrvidisaini programmist Tikkurila vÀrvidisaini tarkvara.
See on kirjas ettevĂ”tte veebilehel. Valige oma kodu jaoks oma vĂ€rvid. Kasutage crop-funktsiooni, et töödelda oma kodu skaneeritud fotosid ja alustada seinte, lae ja fassaadi vĂ€rvimist. Saate valmis kujunduse vĂ€lja trĂŒkkida koos vĂ€rvide arvu ja toonidega, mida soovite hiljem kasutada, kui ostate poest vĂ€rve.
Miinus saadaolevate vÀrvide nimekiri on piiratud Tikkurila toodetega.

Interjööri planeerimine, mööbli paigutamine

Ekraanipilt programmist
Google SketchUp
Google SketchUp sisekujundustarkvara.
Mugav ja lihtne kasutada. See sisekujundustarkvara vĂ”imaldab simuleerida kĂ”ike, mida soovite Mööblist maamajani. Sisekujundustarkvara kasutab vahendeid, millega oleme lapsepĂ”lvest saadik harjunud – Joonlaud, pliiats, nurgaotsik, kustutuskumm. Algaja saab Ă”ppida, on olemas videoĂ”petused erineva oskustasemega kasutajatele.
Miinus – See sisemuse modelleerimise tarkvara ei anna pinna sĂŒgavuse ja detailsuse tunnet.
Ekraanipilt
Magus kodu 3D.
Sweet Home 3D sisekujunduse tarkvara.
Selle sisustusplaneerija abil saate hĂ”lpsasti joonistada oma kodu plaani, paigutada mööblit ja proovida tapeeti. Laadige ĂŒles oma kodu skaneeritud kontuur ja lohistage oma lemmikmööblit virtuaalsele pĂ”hiplaanile. Ja lĂ”puks saate teha virtuaalse ekskursiooni oma uues kodus.
Miinus Ilma harjutamata vÔib objektide sisestamisel olla probleeme nende Ôigesse kohta paigutamisega.
Ekraanipilt
IKEA kodu planeerija
Sisekujundustarkvara IKEA Home Planner.
MööblibrĂ€ndi fĂ€nnidele. VĂ”ite joonistada oma köögi, oma vannitoa ja vaadata, kuidas see vĂ€lja nĂ€eb kuidas erinevad mööblitĂŒkid omavahel sobivad. Saate kohe vĂ€lja arvutada, mis maksab teile sisustus. Veebisaidil on saadaval videoĂ”petus interjööride loomisest.
Miinus – Programm keskendub ainult samanimelise kaupluse toodetele.
Ekraanipilt 3D Home Architect Home Design Deluxe. 3D Home Architect Home Design Deluxe sisekujunduse tarkvara. See on tegelikult "stardikomplekt". Selle sisekujundaja kataloogis- palju mööbli paigutusviise, tapeedivÀrve, polsterdamisvÔimalusi. Vajaduse korral on vÔimalik arvutada kulude kalkulatsiooni.
Plus – mööbli paigutamisel hoiatab see teid vigade eest ( nĂ€iteks, kui proovite panna garderoobi lauale ).
Miinus saadaval ainult "hÀkkerina" tasuta allalaadimiseks vt.


Loe edasi  Loft stiil. Mitte kĂ”igile
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kÔigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen pÔnevil vÔimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mÔista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: