Kas sa ei ole hipster: Kuidas kontrollida ennast sisemuses?

Vintage, uued vidinad ja peavoolu tagasilükkamine. Kui see kõik kõlab teile hästi, siis võite olla hipster. Sa tahad anda oma majale kaasaegse ilme?

Kes on hipsterid??

Määratlus. Oxfordi ülikooli sõnaraamatus on sõna "hipster" tähistab inimest, kes järgib uusimat moodi. Meie riigis on see mõiste omandanud teistsuguse tähenduse. Eesti hipsterid Deklareerivad iseseisvust massikultuurist noored ( ja mitte enam nii noored ) inimesed. Nad on haritud, jõukad ja kipuvad kuuluma nn "loomingulisse klassi": kõikide žanrite disainerid, muusikud, ajakirjanikud ja muud loomingulised tüübid.

1. Asjad

Disain, mitte kaubamärk. Kui valida kalli nimemargi ja äratuntava ikoonilise disaini vahel, eelistab tõeline hipster viimast. Tema majas on lihtne kohata asju "ilma nimeta" 10-dollariline mööblitükk, mis meenutab valusalt haute couture'i 500 eest. See on hipsteri stiilis: keskendu vormile ja sisule, mitte siltidele.

3. Sisustus

Mittetriviaalsed hobid. Hipsteri stiilis interjöörid peegeldavad majaomaniku huve. Tõeline hipster loeb postmodernistlikku kirjandust, vaatab art-house'i, filmib haruldase filmitehnikaga ja kuulab muusikat, mida väga vähesed mõistavad… Ja see mõjutab kindlasti ka maja sisustamist. Sealt leiad kõike.. Ja paar meeldejäävat fotot vanaema maakodust ( või koopiad mõnest ) esemest hiljutistelt tööstusdisaini näitustelt, ebatavalisest materjalist mööblist eritellimusel. On ütlematagi selge, et kõik filmitud, kirjutatud, nähtud, kuuldud ja loetud on keskse tähtsusega. Ja kui te saate sellest mingi installatsiooni teha.. see saab olema lahe.

Ebatavaliste asjade puhul ei sobi standardlahendused – valige huvitav mööbel!

  • Riiul Robox tehasest Casamania
  • Calligrafia Capo riiulitoode Flou
  • Casamania tehase tööstushoidik
  • Dialma Browni riiul DB002931

Casamania tehase rüütlihoidja.

4.Stiil

Vintage, mitte mood. Tõeline hipster eelistab kirbuturult ostetud vanu asju uutele asjadele ja kallitele antiikesemetele. Ärge unustage, et ostu on aja jooksul raisatud ( praod, augud, kulunud värv )- see võib siiski sobida hipsteri stiiliga. Üks tema lemmikstiile tööstuslik, seega võite kasutada malmi, terast, täispuidust. Hipsteri kodus võib olla nõukogudeaegne sahtlikapp või kõrgtehnoloogiline mööbel, mis meenutab haute couture'i Samast perioodist pärit radiola, mis töötab ettenähtud otstarbel. Noh, iga hipsteri peamine unistus on Teie enda vanade vinüülplaatide kollektsioon, mis on ostetud kusagilt Euroopa kirbuturult.

  • Plakat adv 022 Vetro MM-i reklaamikogust Champa Leaf Bowl by Cucumbers Peegel Edith kollektsioonist Oasis Home
Loe edasi  Merepärane stiil sisustuses
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: