5 sammu minimalistliku interjöörini

Minimalism on endiselt üks 2020. aasta sisekujundustrendidest. Stiil, mis tõmbab tähelepanu oma lihtsuse, mugavuse ja keskkonnasõbralikkusega. Kuidas luua minimalistlik interjöör, kasutades oma ressursse, ütleb Konstantin Zakharov, tellimuspõhise hoiuteenuse "The Attic" kaasasutaja.

Foto: Konstantin Zakharov, rõivaste hoiuteenuse "Attic" kaasasutaja tellimuse alusel.

1. Värv

Minimalism põhineb lihtsuse filosoofial ja soovil olla kooskõlas loodusega. Minimalistliku sisekujunduse värviskeemi valimisel tuleks samuti säilitada tagasihoidlikkus. Mida vähem värve kasutatakse, seda orgaanilisem on interjöör. Tulevase ruumi värvide valimisel tuleks arvesse võtta järgmist Neutraalsed toonid. Määratleda tuleks maksimaalselt kolm värvi, nt valge, hall või must. Kui soovite, et teie interjöör oleks soojem, võiks kasutada piimjas, beeži ja pruuni värvi kombinatsiooni. Et interjöör ei muutuks liiga steriilseks, võib kombineerida erinevaid tekstuure. Mõned disainerid lubavad ka mitmete suurte värviliste aktsentide olemasolu, kuid oluline on, et ruumi ei koormataks üle.

2. Valgustus

Minimalistliku interjööri loomisel on oluline mitte unustada järgmisi punkte õhulised ruumid. Minimalism ei aktsepteeri pimedust ja kitsikust, seega on oluline töötada valgustusega. Põhirõhk tuleks panna loomulikule valgusele, jättes aknad avatuks ja ilma liigsete kardinateta. Keskenduge ruumi valgustamisel funktsionaalsusele. Valgustit valides ärge unustage, et see oleks lihtne ja orgaaniline. Laevalgusteid saab kombineerida õigete geomeetriliste kujunditega põrandalampide ja laualampidega, et need sobiksid sujuvalt interjööri.

3. Nutikas ladustamine

Minimalistlike interjööride peamine idee – Ei mingeid kõrvalisi esemeid, mis ei ole kuidagi funktsionaalsed. Seega on eriti oluline mõelda hoolikalt läbi oma hoiuruumid, kaotamata seejuures silmist stiili. Kuid aja möödudes võivad teie koju kuhjuda asjad, mis ei sobi tegelikult ruumi stiiliga. Nende esemete jaoks tuleks kohe ruumi luua. Kui aga teie kodu suurus ei võimalda seda ette näha või kui asjad muutuvad suuremaks, kuid te ei ole valmis neist lahti ütlema, siis on olemas spetsiaalsed hoiuteenused.

Loe edasi  Milliseid stiile me ostame?

4. Looduslikud materjalid

Minimalism seisneb õige valgustuse kasutamises ökoloogilised looduslikud materjalid, Seetõttu tasub sisekujunduses eelistada puitu, klaasi, kivi või metalli. Tekstuuride segunemine aitab samuti ruumi elavdada.

5. Sisustus

Võite ka asju segada, et interjöör ei näeks igav välja Suured aktsendid, valmistatud looduslikest materjalidest. See võib olla karusnahk tugitoolil, suured vaasid, erineva tekstuuriga padjad. Minimalistlikud interjöörid ei nõua endiselt erksavärviliste kaunistuste kasutamist, kuid ruumi võib lisada ühe või kaks originaalset eset, mis ruumis silma paistavad, näiteks disainerkell või maal ….. Oluline on hoida interjöör õhuline ja funktsionaalne.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: