26 must-valget vannituba

Kes ütleb, et vannituba peab olema säravvalge?? Andke sellele glamuurne hõng ja piserdage valget õilsat musta. Vaadake meie pildijuhendist, kuidas saate oma vannituba ruudukujulise värviga kaunistada.

Suurmeistri segu

Musta ja valge kombinatsioon on üks edukamaid dekoratiivseid tehnikaid disainiajaloos. Šakiline interjöör fuajees, elutoas, magamistoas ja isegi köögis ei ole enam mingi trikk. Kuid noir'i lisamine traditsiooniliselt säravvalgesse vannituppa on piisavalt riskantne samm. Mustvalge vannituba peab tunduma salapärane, glamuurne või isegi ekstravagantne, kuid mitte kunagi kurblik.

Kuidas saavutada õige efekt vannitoas mustade ja valgete värvidega? Püüame anda teile mõningaid kasulikke näpunäiteid sel teemal. Ja meie valitud vannitoa viimistlus on visuaalne tipphetk.

Väikeses mustvalges vannitoas peaks puhtus ja süütus olema fataalse musta värvi asemel esikohal. Liiga palju musta muudaks seinad kohmakaks ja vannituba näeks välja nagu vangla. Parem on panna valgele taustale vaid heledad mustad aktsendid. Ja vannitoa viimistlus, mis on valdavalt must, sobib suurematesse ruumidesse.

Avar mustvalge vannituba võtab hea meelega vastu musta mööblit, vannitoakraanid ja kardinad, mitte ainult mustad tikitud rätikud või tumedad veeniplaadid nagu kitsas vannituba.

Loe edasi  Popkunstist klassikani: millised stiilid on tänapäeval kõige kuumemad?
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: