Meie pöördvasarad on mÔeldud ainult kruvide, mitte mis tahes kruvide löömiseks

Mis on vasarapuuri ja harja "neljas reĆŸiim" tagurpidi? Millised muud disainiomadused ja vĂ”imalused on saadaval?? Kas nad on ĂŒlehinnatud??

Ohutusliitmik

Kaitse juhul, kui puur on ummikseisus. Pöörlevate haamrite puhul ei ole see vĂ”imalus vĂ€ga haruldane. Ja mitte ilma pĂ”hjuseta. Kui haamriotsik tabab seina tugevdust, jÀÀb see kinni. Selleks, et tööriist ei hĂŒppaks kĂ€est vĂ€lja, on (hÔÔrdeklapp vĂ”i nokkvĂ”lv ) see takistab haamri hĂŒppamist. Praktikas kohtab kĂŒllaltki jĂ€iku sidureid: hetkel, mil toimub tĂ”mbumine, on aga.

Automaatne lukustussĂŒsteem

Teeb tööriistade vahetamise lihtsamaks. See vĂ”imalus on olemas paljudel, peamiselt professionaalsetel haamripuuridel. See vĂ”imaldab puur- vĂ”i tikkerpuuri vĂ”i tikkeri paigaldamist vaid ĂŒhe kĂ€ega: lĂŒkake tikkerpuuritsa tikkerpessa ja tĂ”mmake seda, kuni see kuuldavalt sisse klĂ”psatab. Valmis!

«Neljas reĆŸiim"

Vaba tikkude reguleerimiseks. Paljudel clean-shot-mudelitel on reĆŸiimivalitsejal mitte kolm, vaid neli asendit. Vahepealne ( vahel "puurimine" vĂ”i "haamritamine" ) vabastab tĂŒnni, nii et saate komplekteeritavat tikkuritsa hĂ”lpsasti kĂ€sitsi Ă”igesse nurka keerata. Kui valite vasarapuuri ilma "neljanda reĆŸiimita", siis, lisaseadmete moderniseerimine ei ole lihtne.

Elektroonika

Siin: Hilti TE 2 pöörlev haamer.

Kiiruse reguleerimine — on olemas peaaegu kĂ”igis pöörlevates haamrites. Esiteks vĂ”imaldab see teil tĂ€pselt ja tĂ€pselt puurida, suurendades jĂ€rk-jĂ€rgult löögisagedust ja -vĂ”imsust. Teiseks, see soodustab Ă”rna tööd hapraste moodustiste puhul ja kolmandaks, see on kasulik haamrilöömiseks. SDS-Plus puuride puhul reguleeritakse kiirust ĂŒldiselt lĂŒlitile rakendatava jĂ”u abil.
Muud vĂ”imalused. TĂ€napĂ€eval on vĂ”imalik valida vasarapuurid, millel on tĂ€ielik valik elektroonilisi sĂŒsteeme. See vĂ”ib hĂ”lmata ka pehmekĂ€ivitussĂŒsteemi. See vĂ€hendab tööriista sisselĂŒlitamisel vooluvĂ”rgu koormust ja aitab tagada tĂ€pse puurimise. Saadaval on ka sageduse hooldus ja ĂŒlekoormuskaitse.

Loe edasi  KĂ€si- vĂ”i elektriline plaadilĂ”ikur: millist valida??

Vibratsioonivastane tehnoloogia

Aktiivne sĂŒsteem koos vastukaaluga — kĂ”ige tĂ”husam viis vasara tugevate vibratsioonide vastu vĂ”itlemiseks. Enamasti on vastukaaluks vedruga koormatud mass, kuid mĂ”nikord on olemas ka sundtĂ”ukega vastukaalud ( need liiguvad eraldi ajami abil vastufaasis haamrimehhanismiga ). Vibratsioon on lĂ”puks vĂ€henenud, kuid mitte tĂ€ielikult kĂ”rvaldatud.
Dampperid. Vertikaalsed haamrid vĂ”ivad olla varustatud vibratsiooni summutussĂŒsteemiga ja neil on erinev viis vibratsioonide summutamiseks: tagumine kĂ€epide ei ole jĂ€igalt ĂŒhendatud korpusega, vaid pigem summutitega.

PikavĂ”ttesĂŒsteem

Puurimine ilma tagasilöögi ja vĂ”nkumiseta. Kuidas valida Ă”ige haamer, kui kavatsete seda sageli puurimiseks kasutada? MĂ”nede kĂ”rgekvaliteediliste SDS-Plus-mudelite puhul on kaasas kiirkinnituspesa. See on kindlalt fikseeritud tĂŒnnis, ei ole tagasilöögid ega vibratsioonid. See muudab vasarapuuri nagu (puur, millel on madala kiiruse korrektsioon ).

Harja tĂŒĂŒpi pöördur

Pildil: Milwaukee PLH 26 pöörlev haamer.

Kiiruse piirang puudub. Harja kulumine on tagurpidi kiirem, seega on tagurpidi kiirus sageli piiratud. Nende piirangute vĂ€ltimiseks on vĂ€lja töötatud pöördmehhanism koos pööratava harja hoidjaga. See vĂ”imaldab kasutada maksimaalset kiirust nii vasak- kui ka parempoolse pöörlemise korral, ilma et see mĂ”jutaks harju. LĂŒlitit juhitakse korpuse kĂŒljel oleva liuguriga.

TolmueemaldussĂŒsteem

Teeb teie töö puhtamaks. Millist haamritĂŒĂŒpi valida, et betoonitolm ei muutuks puurimise ajal tĂ”siseks probleemiks? Teil on vaja mudelit, millel on tolmueemaldussĂŒsteem. Selle jĂ”udlus varieerub. See vĂ”ib olla eraldi seade, mis on kinnitatud tööriista kĂŒlge, hoiusĂŒsteem koos kotiga vĂ”i puhuriga, mille vĂ€ljalaskeava on tolmuimeja jaoks. Enne tolmueemaldusega haamri valimist vĂ”rrelge hindu ja kaaluge, milline variant on teie jaoks mugavam.Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kÔigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen pÔnevil vÔimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mÔista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: