Kuidas töötada universaalse kittiga? Pufase nõuanded

Kitt on üks tähtsamaid pinnakattematerjale renoveerimisel. See on hädavajalik välitöödel, kui teil on vaja oma kodu tugevdada ja tasandada. Kitt on ka sisetöödel hädavajalik – kui soovite, et teie ruumid näeksid suurepäraselt välja täiesti siledad pinnad, siis on tõesti vaja tsemendipõhist kitti!

Kitt: tüübid ja kasutusviisid. Pinnad, mis vajavad viimistlust, võivad olla erinevad ja vastavalt sellele varieeruvad ka pahtlid. Mõned on mõeldud selleks, et õues, Üldiselt kasutati neid ala jagamiseks, kuid peale tsemendi- või vaigupõhiste pahtlite, näiteks kruntide ja täiteainete, olid need enamasti tsemendi- ja polümeeripõhised pahtlid. kipsipõhiseid või valmisdispersioonitäite kasutatakse enamasti sisetöödel Neid kasutatakse ruumide viimistlemisel, võttes arvesse kittide ühilduvust alusmaterjaliga.

Kitt omakorda kitt Sisustustöödeks võib kasutada eeltasandamiseks, vuukide ja õmbluste täitmiseks või viimistlemiseks. Niisketes ruumides on siiski soovitatav kasutada tsemendipõhiseid vuugimasse. See tähendab, et iga töö jaoks on vaja "spetsiaalset" kittide tüüp. Valik on nii lai, et on lihtne segadusse eksida. Siiski on olemas lahendus.

Universaalne täiteaine- mis see on? Juhtivad renoveerimismaterjalide tootjad keskenduvad üha enam mitmekülgsusele – ja loovad uuenduslikke universaalseid täitematerjale, mida saab kasutada kõikidel pindadel ja mis on võrdselt edukad nii välis- kui ka siseruumides.

Ja just selleks kasutatakse Pufaplast V30 Cement Dispersion Pitty by Pufas Werk KG, Saksamaa. See põhineb valgel tsemendil ja sobib mis tahes tööde tegemiseks ( sees või väljas ) see kleebib mis tahes aluspinnale, siledale või krobelisele, imavale või mitteimavale aluspinnale. pufaplast V30 Dispersioontsemendi täitematerjal sobib kasutamiseks värvitud klaastapeedil, lubja-, tsement-, kipsi-, ehitus- ja dekoratiivkrohvidel, kiudtsementplaatidel, klaasitud plaatidel ja isegi klaasil! Plaatide või klaasi külge kinnitumiseks ei ole vaja spetsiaalset kruntimist; piisab loputamisest Glutoclean Cleaneri või PUFAS Anlaugeriga.

Universaalsete täiteainete kasutusvaldkonnad. Nagu eelnevalt mainitud, saab neid kasutada kõikjal.. mis tahes pinnal tehtavate remonditööde ajal. Eriti PUFAS pufaplast V30 kitt pakub ületamatut usaldusväärsust kõigi renoveerimis- ja remonditööde puhul – nii sees kui ka väljas. Toimib hästi poorsel betoonil, tsemendil, müüritusel või krohvitud seintel, samuti muudel mitteimavatel pindadel. Kui töö on lõpetatud, saate sileda ja kindla pinna, mis on valmis edasisteks töödeks.

Kuidas valmistada aluspinda ette töötamiseks tsementkittidega? Tsemendipõhine kitt annab suurepärase tulemuse, kui aluspind on korralikult ette valmistatud. Enne kittimise alustamist veenduge, et pind on puhas ja tugev. Eemaldage kriit, tolm, õli, krohv, lahtine värv ja tapeedi jäägid. Väga sileda betooni, tugevalt imav, murenev või kriidistunud aluspindade kruntimine enne tsemendikittide pealekandmist.

Kuidas töötada materjaliga? Töö alustamiseks pufaplast V 30 Dispersioontsemendi täitematerjaliga lahjendage seda puhta, külma veega soovitud vahekorras, mis on trükitud karbile. Segage hästi, et mördi segu oleks ühtlane ja ilma tükkideta Seejärel seguneb kitt ühtlaselt. Tööaeg 20°C juures umbes. 30 minutit. Kitti saab hõlpsasti niiske lapiga siluda ja vildiga maha hõõruda. 90 minutiga. Kitt on väga käepärane ja paindlik töötamiseks Seda saab kanda ühe kihina kuni 150 mm ulatuses ja see on nullistatud. Kuivab ilma kokkutõmbumise ja pragudeta mistahes paksuse juures. Aeg, mis kulub kittide täielikuks kuivamiseks umbes 10 mm paksuse juures. 2-3 päeva. Selle aja möödudes võib selle pinnaga edasi töötada. Pufaplast V 30 dispersioontsemendi suur eelis võrreldes teiste tsemendipõhiste täitematerjalidega on järgmine on see, et saadud aluspind on pärast täielikku kuivamist neutraalne ja seda ei ole vaja töödelda neutraliseerivate ainete või vedelikega, nagu on vajalik tsemendipõhiste aluspindade ettevalmistamisel enne värvimist või tapeetimist, et vähendada pH väärtust. Järgige soovitusi ja saate suurepäraseid tulemusi!Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: