Uuenduslikud seinakatted: progressi piirid

Intrigeeriv, rahustav, meelelahutuslik, teistsugusesse reaalsusesse kutsuv..? Võimalused 3D-efekti loomiseks kaasaegses viimistluses – traditsioonilistest uuenduslikeni.

Trükitud

Tapeet 2417 by Eco Wallpaper. Polügraafia. Lihtsaim viis kolmemõõtmelise efekti saavutamiseks Prindi pilt taustapildile. Maalimise tehnika, mis loob illusiooni kolmemõõtmelistest kujutistest, on olnud kasutusel juba pikka aega. Kaasaegsetes interjöörides kasutatakse erinevaid disainilahendusi alates lihtsast "kui" lihtsad "justkui" reljeefid, mis imiteerivad liiste, lainelisi pindu või kivimüüritist, kuni realistlike maalide, keeruliste geomeetriliste mustrite või fantastiliste mustriteni. Itaalia ( WOLL&DECO ) ja Saksamaa ettevõtted pakuvad seda tüüpi toodet.

erivärvid

Laste tuba projektist SunWaveStudio. Fluorestseeruv. Pimeda toa taustapildil võib olla erinevaid pilte: linnavaateid, loodusstseene, veealust maailma või tähistaevast. Päeval näevad nad välja nagu tavaliselt, kuid öösel helendavad nad, luues tõelise kolmemõõtmelise panoraami. Selle efekti saavutamise eelduseks on ( 1 fluorestseeruv UV-BLB lamp 3 ruutmeetri kohta. m ruumi ). Fluorestseeruvate värvidega tapeete ei tohi paigutada kohtadesse, mis puutuvad otseselt kokku päikesevalgusega, vastasel juhul võib see kuu aja pärast tuhmuda. Tapeedi kasutusiga on tavaline, kui puudub otsene päikesevalgus 5 aastat.
Valgusküllane maalimine interjööris. Luminofoorid. Sellised värvid salvestavad loodusliku valguse energiat ja annavad seda pimedas edasi. Näiteks tärniga tapeet annab pehme, hajutatud valguse. See muutub aja jooksul nõrgemaks: valguse kestus varieerub 20 minutist kuni 10 tunnini. Tähistaeva tapeet on tavaliselt valmistatud fosforvärvidega. Sinise või rohekaskollase helendusega tähtedega tapeet on keemiliselt ohutu ja seda võib kasutada ka lastele.
Kujundaja Shi Yuani termiline tapeet. Termovärvid ( ja tapeet ). Hiina spetsialist Shi Yuan on leiutanud värvid, mis reageerivad temperatuurimuutustele. Seda tapeeti tuntakse ka kui "lilletapeeti": see kujutab tavaliselt taimi. Jahedas ruumis näete ainult varsi ja lehti, 22 või 23 kraadi juures ilmuvad pungad, 35 kraadi juures õitsevad nad ohtralt. Nii et te ei pea kannatama kuumuse käes ja samal ajal nautima "õitsemise" vaatemängu Tapeeti võib paigutada ainult fragmentaalselt, radiaatorite kõrvale. Hinna eest ( alates 600 Crona per. Meeter ) see on mõistlik valik.

Tehnilised vahendid

Disainer Jonas Samsoni elektritapeet. Elektriline tapeet. Loonud hollandi leiutaja Jonas Samson koostöös Briti ettevõttega ELUMIN8. Ei erine tavapärastest päevasel ajal. Kuid kui need on öösel sisse lülitatud, ilmuvad seintele helendavad mustrid ja lilled, nii et te ei pea kulutama raha valgustusseadmetele. Lisaks saab seda taustapilti programmeerida, muutes helenduse intensiivsust ja asukohta, ja isegi teha lihtsat animatsiooni: taeva taustapilt võib minutiga muutuda merevaateks. Selline ime maksab alates 1,5 tuhandest. See on palju raha ruutmeetri kohta. meetri. Leiutise saladus ei ole avalikustatud, me teame ainult, et kasutatakse mitmest materjalist kihte, millest üks on hõbefoolium, mis toimib elektrijuhtivana.
Philipsi poolt koostöös Kvadrat Soft Cellsiga välja töötatud tapeet. Tapeet koos valgusega. Need on alumiiniumraamid, millel on varjatud mehhanism, millele on pingutatud LED-kangas. See tapeet muudab interjööri, tekitades valgusmängu. Samuti neelavad nad heli, nii et mugavus on igas mõttes tagatud.

Kolmemõõtmeline kaunistus

Disainer Beth Kattlemani portselanist tapeedid. Kolmemõõtmeline portselanist tapeet. Tšehhi ja Prantsuse kunstnike oskusteave. Siin-seal on seintel laiali väikesed erineva keerukusega portselanist skulptuurid: lilled, rosetid, krundikompositsioonid.
SP 300 seinapaneelid Meisterilt. Meister SP 300 seinapaneelid. Elemendid on valmistatud ( puitkiududest ) peenest puitlaastudest, millel on kahel erineval tasandil kahekordne soon. See võimaldab 3D-efekte ning ilusaid valguse ja varjude efekte. Samuti parandab see ruumi akustikat. Maksab umbes 1,2 tuhat. Crona ruutmeetri kohta.
Liivased seinapaneelid Artpole'ist. Karmilised kipsist seinapaneelid. Tapeet on tavaliselt 50×50 cm suurused ruudud, mis sobituvad kokku nagu pusle, et moodustada mahukas pilt. Neid katteid pakub muu hulgas ka Eesti ettevõte Artpole. Väärib märkimist, et kips Üks kõige ökoloogilisemaid ja kergemini paigaldatavaid materjale: ei erita kahjulikke gaase, on mittesüttiv, kerge ja samas vormimahukas.

Rohkem variante

3D efektiga plaadid.

Keraamilised plaadid

  • Kameeleoni efekt Need muudavad värvi sõltuvalt valgustusnurgast; maksavad alates 600 Crona ruutmeetri kohta.mõõtja ).
  • Liikumise illusiooni loomine ( kattes selle pisikeste parabool-läätsedega alates 6.5K. ).
3D-mustriga valatud põrand. 3D-põrandakate. «Valatud põrand" — Polümeeri täiteaine- moodustab kõva, kuid läbipaistva pinna, mis kaitseb kujutist. Pärast vanade katete eemaldamist ja põranda ettevalmistustöödel kantakse pildile, seda saab käsitsi värvida või printida valmis. Seejärel täidetakse need polümeerikomposiidiga. Pinda võib soovi korral ka lakida Läikiv või matt. Või saate ilma selleta hakkama, kui pinda korralikult lihvida. "Mahu" maksumus Väärib märkimist, et krohv ja kipspõrandad alates 8 tuhandest kuni 8 tuhande Cronani. Crona ruutmeetri kohta. meetri.
Loe edasi  Rohutapeet: 12 näpunäidet, mida peate teadma


Seinakattematerjalide valimine

Tapeet 8533 BorasTapeteri kollektsioonist Hanna Interjöör Ultrasaten 02 Oikose Ultrasaten kollektsioonist Ultrasaten Seinapaneelid Ply by Showroom Finland
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: