Millised põrandavalikud mõjutavad?

Leitakse, et põrand on taustaks ja sisekujunduses on peamine mööbel, aknadekoratsioonid ja mõnel juhul ka seinakaunistused… Kaasaegne interjöör on võimalik, kuid klassika vajab erilist puudutust.

Parkett on klassitsistlikus interjööris hädavajalik.

Kaminad siseruumides: kuidas kaitsta põrandat? Loomulikult tuleb klassikalise elava tulega kamina paigaldamisel mõelda ohutusele. Põrandat saab kaitsta sädemete ja söe eest mitmel viisil:
1. Tulekindlast klaasist valmistatud "ekraanid", mis peaksid seisma kaminasammul avatud tule läheduses, ilusas "antiikses" raamis.
2. Suletud klaasuksega tulekolded.
3. Kaminat ümbritseva ala esiletõstmine mõne muu materjaliga, näiteks graniit, marmor või muu mittesüttiv materjal, mida on samuti lihtne puhastada.

Kaminad siseruumides: kuidas kaitsta põrandat? Loomulikult tuleb klassikalise disainkaminaga ja elava tulega kamina paigaldamisel mõelda ohutusele. Põrandat saab kaitsta sädemete ja söe eest mitmel viisil:
1. Tulekindlast klaasist valmistatud "ekraanid", mis peaksid seisma kaminasammul avatud tule vahetus läheduses, kaunis "antiik" raamis.
2. Suletud klaasuksega tulekolded.
3. Kamin ümbritsetakse muu materjaliga, nagu graniit, marmor või muu mittesüttiv ja kergesti puhastatav materjal.

Peida

Klassikaline põrandakate

Klassikalise interjööri kujundamisel on küsimus "milline põrandakate on parim??» ei püsi isegi püsti. Muidugi, parkett. Sest klassikaline stiil ei salli võltsitud või odavaid. Parketiplaatide paigaldamiseks on mitu võimalust. Ja siinkohal tulebki küsimus. Mis oleks parem viis põranda paigaldamiseks?? kalasaba, erinevate mustrite, ornamentide, figuuride või eelistavad "teki" tüüpi virnastamine?

Loe edasi  Farrow & Ball esitles oma tapeete Pariisis

Disainer Julia Shelkova on veendunud: põranda- klassikalise interjööri oluline osa, see võib anda tooni, kõik muu on.. Seina, lae ja mööbli- töötab "pealevõtmise kallal".

Klassikaline stiil on tuntud, et interjööris on kaminad. Seepärast on disainer Julia Šelkova valinud näiteks maamajas asuva kaminaruumi. Ja ma näitasin näitena, kuidas põrand võib ruumis suurt vahet teha.

Algselt valiti parkettplokk. Stiil – klassikaline. Seinte viimistlemine «peeglid" kullatud krohviga. Seinte värvimine Taust ühevärviline, alumine rida- Suitsune, üleval keerukas ( "valamud" &#41 kuldse pritsimisega;. Sissekanded on «araabeski käsitsi maalitud. Üldine taust Tagasihoidlik, üllalt kuldne ja smaragdne. Valge marmorist kamin.

Klassitsistlikus stiilis kaminaportaalid on valmistatud kallist dekoratiivkivist, sageli erinevat tüüpi marmorist.

Sageli eelistatakse parketi valikul erinevate puiduliikide keerukat mustrit. Selline parkett ise on väga ilus! Aga liiga isepäine ja hea ainult suurtes paleesaalides. Selline liigne ilu teeb moodsad interjöörid ainult halvemaks. Parketi orgaaniline olemasolu ümbritsevas ruumis on unustatud peatükk interjööride loomise kunstis.

Pildil: Kunstiparkett Temptation Woodexi tehasest.

esimene võimalus

Paraad. Õhukese vööga ääristatud, põimitud ruutudega parketi muster toetab seinajaotuse põhijoont, kuid on värvilt kontrastsem. Et "tasakaalustada" pidi üles riputama suure lühtri ( firma "Mariner" ) heledat värvi alabastri laega.

Sellise sisustuse puhul sobib kaminasaal paljude sõprade ja sugulastega kohtumisteks, et tähistada tähtpäevi ja tähtsaid tähtpäevi.

 • Parkett Beyond Oak tehasest Bohemian Works.
 • Marco Polo parkett Woodexi tehasest.
 • Vaux-le-Vicomte'i parkett Bohemian Worksist.
 • Parkett Versailles Woodexi tehasest.

Teine variant

Pidulik . Keerukas põrandaparkett keskse tähega Sobib valitud külma värviga, kuid liiga jäigad musterjooned ja rõhutatud geomeetria vaidlevad "araabeskide" õrna ornamentika vastu.

Sellise parketi paigutusega kaminaruum sobib ideaalselt tähtsate külaliste pidulikuks vastuvõtuks.

 • Art parkett Latas by Woodex tehase poolt.
 • Kunstparkett Compass tehasest Woodex.
 • Kunstiparkett Lavender Woodexi tehasest.
 • Laura art parkett Woodexi tehasest.
Loe edasi  13 loodusliku kivi kollektsiooni

Kolmas võimalus

Hubane. Kalasaba ( meeldiv, kuldset värvi ( tammeparkett, lakitud ) loob kaminaruumi mugavuses rahustava ja lõõgastava atmosfääri. Põrandakate ei lähe vastuollu mööbli või seintega – see ümbritseb kõike oma pehmusega. See ei ole pealetükkiv ega vastuoluline.

Ruum, kus kogu pere saab koguneda ühiseks vaba aja veetmiseks.

 • S200 tugitool tehasest Turri.
 • Prince tugitool Moda by Di liddo e Perego.
 • Austeni tugitool Angelo Cappellinilt.
 • Hiphop tugitool tehasest Moda by Di liddo e Perego.

Kokkuvõte. Nendes näidetes näeme, kuidas üks ja sama ruum muutub visuaalselt, muutudes kas väga värviküllastunud ( variatsioon 1 ) või dissoneerivaks ( variatsioon 2 «jäik" põrandakate ja "pehme" seinad ). Ja ainult 3. variant üsna lihtsa paigaldusega vastab oma funktsionaalsele eesmärgile. Nii et võib-olla peaks põrandakatte valikul olema määravaks just funktsionaalsus iseenesest? «Kasu, vastupidavus, ilu", – Nagu ta kirjutas oma kuulsas traktaadis "Kümme köidet arhitektuurist" Rooma arhitekt Vitruvius.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: