Little Greene värvib sinist värvi

Värvid tegelikus sinis-sinises paletis Blue by Little Greene on nüüd Mandersi kauplustes saadaval.

Little Greene'i 2013. aastal turule toodud Grey kollektsioon oli suur edu. Nüüd on müügil kollektsioon, mis toob esile sinise rikkuse – Sinine. See koosneb 21 värvitoonist, millest 17 ei ole kunagi varem avalikkusele näidatud. Little Greene soovib kummutada müüti, et sinine – on kindlalt mehelik, jahe värv ja pakub rikkalikku värvispektrit sügavast indigost kuni rahulike linaste toonideni. Elavatest ja rõõmsatest kuni tumedate ja tagasihoidlike värvideni, sinist ja sinist saab kombineerida mis tahes interjööriga, olgu see siis moodne või klassikaline. Sinine sobib suurepäraselt nii ühevärvilisele maalile kui ka mustritele ja kujundustele.

Sinise kollektsiooni sinised värvid on saadaval kõigis plaatimisvariatsioonides ja neil on iseloomulikud nimed: Dock Blue ( sadamasinine ) Moon Shadow ( Moon Shadow ) Smalt ( Smalt ) Livid Blue, Bone China Blue ( bone china Blue ( bone china ) Celestial Blue ( sky blue ) Hicks's Blue ( blue ). Piiratud koguses Absolute Matt Emulsion 2,5 l purgis, Ultra Blue ( Ultra Blue ) ultramariine pigmendiga valmistatud toon.

Lisaks värvidele tõi Little Green turule ka 20th Century Papersi. See sisaldab kolme eelmise kollektsiooni kõige populaarsemaid värve: Retrospective Papers, Oriental Papers ja 50s Line Papers. Vanad maalid ajakohastati, et need oleksid kooskõlas sinise värvipaletiga, ning lisati uus 1950ndate aastate kujundus Zingara: pliiatsiga joonistatud ankurdatud laevu, mis on laenatud John Lyne'i kogust Whitworthi arhiivist. Kõik Little Greene'i uuendused on saadaval kõigis Mandersi kauplustes.


Vaadake teisi Little Greene'i kollektsioone.

MANDERSi müügisaalide aadressid.

Loe edasi  Corian®
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Comments: 1
  1. Uku

    Kas Little Greene pakub ka teisi värve peale sinise?

    Vasta
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: