19 projekti vitriiniakendega

Põrandast lakke ulatuvad aknaraamid on nüüd moes. Ehitustehnoloogia on arenenud nii kaugele, et isegi meie karmis kliimas on võimalik tahkete klaaside kasutamine.

Nüüd saate lasta ümbritseva maastiku ilu majja ja nautida loodust, ilma et peaksite sooja ruudu alt välja tulema. Ainus probleem on sellise klaasimise üsna kõrge hind. Aknad on tavaliselt määratletud kui üle 2 meetri kõrged kahekordsete klaasidega aknad, milles kasutatakse tavapäraste 4 mm paksuste klaaside asemel 6 mm paksust klaasi. Sellist rasket konstruktsiooni ei ole lihtne transportida ja paigaldada. Lisaks sellele on vitriiniakende tootmisel isoleeritud aknad Kasutatakse tugevdatud ukseprofiili, mis teeb selle ka kallimaks kui tavalised aknad. Kuid meie arvates on see mõju siiski oma hinda väärt. Pakume valiku projekte, milles kasutatakse topeltaknaid.

Loe edasi  Soome, inglise ja muud tüüpi aknad - milles seisneb erinevus??
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Comments: 1
  1. Kristo

    Kas keegi saaks selgitada, mida täpselt tähendab “19 projekti vitriiniakendega”? Kas see viitab 19 erinevale projektile, mis on eksponeeritud vitriinakende kaudu? Või on see hoopis 19 projektist koosnev vitriiniaken? Oleksin huvitatud täpsemast teabest. Aitäh!

    Vasta
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: