Kuidas panna kipsplaadi ülemmäära?

Kuidas panna kipsplaadi ülemmäära?

Krohvplaat on universaalne materjal erinevate pindade joondamiseks. Täna kasutatakse seda väga sageli ülemmäärade korraldamiseks. Kohustuslik protsess pärast paigaldamist on aluse tasandamine erilahenduste abil. See on vajalik, kui lagi on planeeritud maalitud või liimitud IT tapeet. Et kõrvaldada praod, on oluline järgida teatud toimimisjärjestust, samuti kasutada kvaliteetseid lahendusi.

Kuidas panna kipsplaadi ülemmäära?

Kuidas panna kipsplaadi ülemmäära?

Me valime Wipeluk

Kipspakk koosneb pressitud kipsi, mis toimub spetsiaalse paberiraami arvelt. Seetõttu tuleb kipsplaadilaed paigutada ainult kompositsioonidega, mis võivad selliste ainetega siduda. Täna on mitut tüüpi kitt.

Sõltuvalt kompositsioonist saab eristada järgmisi tooteid:

 • Kipsi segud. Lahendused eristuvad vastupidavuse ja keskkonnasõbralikkuse järgi. Aga krohv neelab niiskust väga hästi, nii et nad ei sobi vannitoa või köögi laed. Kasutage neid eelistatavalt kuivades ruumides, kus on minimaalsed temperatuuri erinevused.
 • Tsemendi kitt. Ilus alternatiiv kipsplaadilaede jaoks. Pärast kuivatamist kihi kihi rahulikult talub kõrge niiskus, mitte lõhenemine samal ajal. Seetõttu saab neid rakendada vannitoas, kus erilised mikrokliimatingimused.
 • Polümeerühendid. Materjalid saadakse polümeeride lisamisega erinevatest komponentidest. Need ained muudavad oluliselt füüsikalisi omadusi. Spetsialistid soovitavad neid rakendada viimistluskavade moodustamiseks, nagu nad ühtlaselt langevad ja moodustavad sileda kihi. Polümeeri kittide abil on lihtne maali all oleva ülemmäära korraldada.

Kuidas panna kipsplaadi ülemmäära?

Kuidas panna kipsplaadi ülemmäära?

Kuidas panna kipsplaadi ülemmäära?

Teine dipneralli segude lõpetamine on valmisoleku tase.

Kõige populaarsem on kuivad lahused, mida tuleb täiendavalt veega segada. Täna, valmis kitt, mis pärast ostmist saab pärast ostu ostmist koheselt rakendada.

Selliste segude ostmine on oluline pöörata tähelepanu nende sihtkohale. Tänapäeval kasutatakse lahendusi joondamise alustamiseks ja viimistlemiseks. Alustades kitt erinevad graanulite jäme struktuuris, mis ei võimalda suurepärase taseme baasi saada.

Kuidas panna kipsplaadi ülemmäära?

Tööriistad

Tehke peatatud lagi kaunistamist teha oma kätega ilma mõistmata.

Selle ülesande lihtsustamiseks peaksite varude täieliku tööriistakomplekti varundama:

 1. Mikseri segamise ja hoone võime. Elektrilised tööriistad on vajalikud, kui töö maht on suur ja vajadus kiiresti valmistada kõrgekvaliteedilise lahenduse. Kui tuba on väike, võib segamist teha käsitsi.
 2. Lai maalimispintsel ja spaatlis. Viimase tööriista suurus on valitud individuaalselt. Teil on vaja mitmesuguseid spaatilisi, nagu nad peavad olema vajalikud ülemmäära teatavate osade puhul.
 3. Mitme suuruste abrasiivvõrk ja restid. Kasutatakse pindade joondamisele pärast lahuse tahkestamist.
 4. Maalivõrk. Toote peamine eesmärk on õmbluste maskeerimine ja fikseerimine.
Loe edasi  Kips- või tsemendi krohv: millised preparaadid on paremad?

Kuidas panna kipsplaadi ülemmäära?

Kuidas panna kipsplaadi ülemmäära?

Kuidas panna kipsplaadi ülemmäära?

Pinna ettevalmistamine

Enne töö alustamist ülemmääraga on soovitav teha ruumi mööbli ja tarbetute asjade võimalikult palju. SHTLOCKING protsessis võib olla palju mustust, mis siis on raske pesta.

Alustage ülemmäära valmistamist kruvidest. Kinnitusvahendid peavad olema kruvitud nii, et nende pea ei ulatuks kuivada pinna kohal. Saate seda kontrollida. Kui sellised puudused on olemas, siis materjali kruvides kruvikeeraja kruvid.

Kuidas panna kipsplaadi ülemmäära?

Seda ei tohiks moodustada liiga sügavale auku, sest see võib kaasa tuua raami sulamine või kumerus. On vaja, et pea on ülemise tasapinna suhtes veidi süvendatud.

Mõnikord juhtub see juhtub, see juhtub, et leht on väga pressitud ja selles kohas moodustub väike sort. Saate selle puuduse lahendada, saate kinnitada kinnitusvahenditega uuele kohale, kuid ainult vähem pingutustega. Kui kõik on valmis, on kõik eneseproovide asukoha asukohad suletud mördiga. Seda rakendatakse sinna spaatliga, täites risti liikumist.

Kuidas panna kipsplaadi ülemmäära?

Kuidas panna kipsplaadi ülemmäära?

Järgmine samm on lehtede vaheliste õmbluste tasandamine.

See protsess on lihtne ja eeldab mitu järjestikust toimimist:

 • Esialgu eemaldatakse kogu tolm lakke pinnalt tavalise harja abil. Kui tehaparaadi ajal kasutati Drywallit ilma tehase servata, on liigesed kärbitud 45 kraadi nurga all. Kui pigistajad on endiselt olemas, tuleb seda kontrollida, ei tungi paberile otstes. Kui see nähtus on olemas, on vaja õrnalt katkestada kirjatarvete nuga.
 • Pärast seda, kas maali nuga abiga õmblus, tuleks moodustada mitu õhuke kärpeid. Neid on vaja parema siduri lahenduse jaoks krohviga.
 • Selles etapis on kogu lagi aluseks spetsiaalsete lahendustega. Ärge kasutage selleks alkyd kompositsioone, kuna need kahjustavad paberi struktuuri ja kaotab selle esialgse tugevuse. Väärib ainult kipsi jaoks mõeldud spetsiaalseid spetsiaalseid vedelikke.

Kuidas panna kipsplaadi ülemmäära?

Kuidas panna kipsplaadi ülemmäära?

 • Lõpetatud külmutatud lahuse lihvimise valmistamine kinnitusdetailide kohta. See samm on oluline, kuna see sõltub kittide ja pinnakvaliteedi kihtide arvust.
Loe edasi  Review of Rubakov Kraftool

Tihendusõmblused

Puttic ülemmäär algab selle sammuga. Tahke süsteemi saamiseks tuleb kõik lehed vahelised ühendused täiendavalt tugevdada sirpraga. Te saate selle osta spetsialiseeritud kauplustes, peate leidma ainult soovitud raku suuruse.

Õmbluste sõelumistehnoloogia on üsna lihtne ja koosneb sellistest sammudest:

 1. Viigede täitmine väikese koguse lahusega. On oluline, et segu ei sisalda kaevandusi täielikult, kuna tugevdav lindi kinnitamine on raske.
 2. Serpianka kinnitus. Teda mööda õmblust nii, et see oleks rangelt keskel. Ruumide kinnitamiseks vajutatakse materjal veidi lahusele. SAMAL AJAL on oluline võrgusilma paindumiseks, et mitte saada kaar.
 3. Joondamine. Pärast kinnitamist tuleb sirp rakendada teise kihi kihi, et seda sulgeda. See võimaldab teil saavutada suhteliselt tasane pind. Kõik tööd tehtud laia spaatliga, mis mõnikord katab õmbluse laiuse ja rakendatud võrku.

Kuidas panna kipsplaadi ülemmäära?

Kuidas panna kipsplaadi ülemmäära?

Kitte rakendamisel on soovitatav anda igale kihile veidi kuiv. Seega saate ühtlaselt levitada järgmise osa segu.

Tugevdada nurki

Krohvplaadilaed ei ole mitte ainult üks lennuk. Tänapäeval on mitmetasandilised kastid omandanud erilise populaarsuse, mis moodustavad dekoratiivse pinna. Need disainilahendused eristatakse sisemiste ja väliste nurkade olemasolu, mis on soovitatavad tugevdada. Sõltuvalt nurga tüübist teostatakse selliseid toiminguid erinevalt.

Kuidas panna kipsplaadi ülemmäära?

Kuidas panna kipsplaadi ülemmäära?

Sisemine

Selliste süsteemide jaoks kasutatakse perforeeritud nurki, mille servadel on sulfüanvõrk fikseeritud. See võimaldab teil siduda lehed üksteisega, võttes saanud ristkülikukujulise ristmiku.

Sisemine nurk kinnitatakse pinnale väikese koguse lahusega. Siis, sama segu abiga, sirp, joondamine selle lehe alusele. Pärast seda, Abi nurga spaatliga panna kitt ja joondada nurk võrreldes tase.

Kuidas panna kipsplaadi ülemmäära?

Kuidas panna kipsplaadi ülemmäära?

Väline

Seda tüüpi nurgad on veidi lihtsamad. Esialgu väike kogus lahust rakendatakse nihke otsa. Pärast seda pressitakse sellele alumiiniumi ja plastist disaini. Kui see on joondatud, eemaldatakse segu jäägid spaatliga.

Et saavutada ideaalselt taseme nurk, siis peaks panna kitt mitu kihti. Samal ajal peaks igaüks neist olema rahul nii, et katte kvaliteeti saab kontrollida järgmises etapis.

Kuidas panna kipsplaadi ülemmäära?

Kuidas panna kipsplaadi ülemmäära?

Lõpeta WIPEL

See etapp on lõplik, sest see võimaldab teil saada ilus ja sile pind.

Loe edasi  Kõik kasutaja veolauad

Lõpetamise viimistlus hõlmab selliste järjepidevate toimingute täitmist:

 1. Lai spaatli kasutamine peaks segama segu ühtlaselt lakke. On oluline, et lahenduse paksus ei ületa 2-3 mm. Teises juhul võib see põhjustada pragusid või pannakse kitt.
 2. Enne uue osa lahenduse rakendamist puhastage spaatli. Pind on moodustatud ka õhukese kihiga materjali venitamisega.
 3. Kui te ei ole saavutanud optimaalset mõju, saate proovida primaarse materjali peale teise kittide kihi peale. Sellised sissenõudmistoimingud viiakse läbi aja jooksul, mil lae lülitub ebasoodsatest teguritest.

Kuidas panna kipsplaadi ülemmäära?

Kuidas panna kipsplaadi ülemmäära?

Tasakaalustamise kvaliteet sõltub suuresti nurgas, mille all spaatli liigub. Optimaalne näitaja on 15 kraadi juures.

See võimaldab saavutada ühtse katte saavutamiseta ilma mitme kihi lõuendi moodustumiseta. Kõik tööd ülemmäära võrdsustamiseks on soovitav teostada siseruumides, kus temperatuur varieerub vahemikus +5 kuni +30 kraadi.

Hoidke kitt ainult suhteliselt toores ruumis ilma otsese päikesevalguse kokkupuuteta. Liiga kiire vee aurustumine toob kaasa väikeste pragude moodustumise, millest on võimalik vabaneda ainult uuest SHTLockingist. Kui tasanduskiht kuivatati, tuleb see varastada. See on tehtud riiva ja madal liivapaberiga.

Kipsplaadi ülemmäära väljastamine on aeganõudev ja pikk protseduur, mis nõuab kõigi reeglite järgimist ja ainult kvaliteetsete hoonete segude valimist.

Täpsemalt, kuidas korrektselt panna kipsplaadi ülemmäära, vt järgmine video.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: