Kõik värvi kollaps veekindel

Suure piirkonna ruumide värvimispinnad viiakse tavaliselt läbi lihtsamate rullide ja harjade abil. Kuid selle tüübi lahendus on võimalikult tõhusana raske nimetada, sest soovitud objekti värvimiseks saab palju aega kulutada.

Parim lahendus on kasutatav pihustusvardas vee-emulsioon või akrüülvärv. Sarnane valik suurendab oluliselt sellise protsessi tõhusust ja vähendab ajakulusid. Me püüame välja selgitada, mis see on seadme jaoks, kuidas see juhtub ja kuidas seda õigesti rakendada.

Kõik värvi kollaps veekindel

Kõik värvi kollaps veekindel

Kõik värvi kollaps veekindel

Liikide kirjeldus

On vaja märkida, et seadme tüübi valimisel peab pindala töödelda. Elektrilised või pneumaatilised professionaalsed suure võimsusega värvi pihustuspüstolid rakendavad tavaliselt suurte töökohtade spetsialistide poolt spetsialistide poolt. Näiteks värvimiseks seinad või laed on parem kasutada kolb mudeleid, kuid eespool nimetatud alatüübid saab kasutada fassaad. Kui me räägime selliste seadmete tüübist, siis eristage 3 põhikategooriat:

 • Käsiraamat;
 • elektriline;
 • Pneumaatiline.

Me räägime iga kategooria kohta mitu lugemist.

Kõik värvi kollaps veekindel

Kõik värvi kollaps veekindel

Kõik värvi kollaps veekindel

Käsiraamat

Sellised mudelid, millel on üsna lihtne disain, on väga sarnased teise Nõukogude valimi autopumpadega. Värvid süstitakse siin kolviga, mida juhib käsitsi. Käsitsi pihusti koosneb tavaliselt järgmistest elementidest.

 • Silindriline juhtum, mille sees on ventiilide paar. Üks vastutab õhu masside süstimise ja värvi tara eest.
 • Kolvi tüüpi pump, mis asub ülaltoodud silindri sees.
 • Käepide, mis on tehtud tähe t. Selle kasutamine võimaldab õhu masside käsitsi süstimist.
 • Pistol suitsetamisega. See on ühendatud varrukatega paari: surve, mis kannab suruõhu pakkumist, samuti imemist, soovitud tara värvi. Muide, imemine on filtri, mis võimaldab lükata tahkeid osakesi.
 • Maalivõimsus.
 • Kalapüügivarda, millel on pikkuse juhtimisfunktsioon. See on Kraskoravitel, kes on sellele lisatud.

See seade on suurepärane veepõhine akrüülvärvi lahendus. Lahenduse pakkumise korrigeerimine nõela tüüpi ventiilile on võimalik tänu erilise kruvi olemasolu tõttu. Pange tähele, et selline tööriist peab harjuma.

Lisaks on võimalik leida jet vajalikku tugevust ja otsingu kiirust ainult igas konkreetses juhul.

Kõik värvi kollaps veekindel

Kõik värvi kollaps veekindel

Elektriline

Selliste seadmete võimsus ei ole tavaliselt liiga kõrge. Kompaktne kaasaskantavad mudelid on minimaalne mass ja suhteliselt väike jõudlus. Kui me räägime kaalust, siis ilma värvita on see tavaliselt 1,5-2,5 kilogrammi. Selliste seadmete õhk süstitakse käsitsi, kuid elektripumba kasutamine. Selle juhtumi kokkuvarisemise pea asendatakse düüsiga. Selle tüübi mudelid, mis on varustatud sisseehitatud võimsusega 600-1300 ml, kasutatakse tavaliselt kodus töötamiseks. Mudelid võimsam on võime 250 kV. M. kell üks. Neil on mahutite ühendamiseks voolikud, samuti kaugpumbad. Nende puuduseks võib töötada üsna kõrge müratasemetase.

Loe edasi  Lõpeta vee Vetoonit: tüübid ja koostis

Plungerve käsitöö sisaldab mudelite elektrikategooriat. Neis, värvi surumine ei toimu õhu abil, vaid kolvi kasutamisega, mida nimetatakse ka kolbiks. Erinevad seadmed eristatakse tõhususe tõttu. Lisaks on töö käigus moodustunud vähemalt “udu”.

Kõik värvi kollaps veekindel

Kõik värvi kollaps veekindel

Teine eelis selle seadme saab kiirenemist värvi kohe pangast, kui paned vooliku seal. Tõsi, siin maalide kvaliteet on mõnevõrra halvem kui kõige lihtsama õhu tüüpi pihusti rakendamisel.

Samuti võib elektriliste mudelite kategooria hõlmata ka laetavaid maastikulisi, mille võimsus on 1-2 liitrit. Väliselt sarnaneb nad kruvikeerajatele. Kuid struktuursed laetavad pihustuvad relvad on väga sarnased elektrimudelitega. Kuid sel juhul käivitamist pumba ei ole valmistatud vooluvõrku, kuid abiga aku. Lisame, et seadmed, millel on madalad kulud ja võimsus kuni 500 vatti, viitavad tavaliselt leibkonnale. Kuid nende kvaliteetne maal jätab palju soovitud. Jah, ja paint konteiner, fikseeritud relvale, ei ole väga mugav tõttu ümberasustatud raskuskese. Mugavamalt kasutage mudeleid, kus paak asub selgelt allpool.

Kõik värvi kollaps veekindel

Kõik värvi kollaps veekindel

Pneumaatiline

Nüüd peaksite rääkima natuke sellest, milline seade on parem: õhk või õhuvaba. On arvamusel, et poolautomaatsed mudelid, kus õhk süstitakse pneumaatilise kompressoriga, võimaldavad teil pindade kõrgeima kvaliteediga värvi teha. Seda seetõttu, et värvide ja lakkide jaotus viiakse läbi õhukese kihi ja kõige ühtlasem. Sellised seadmed on erinevad ja üsna suure jõudlusega, mis on kuni 400 kV. M.

Vee-tüüpi värvi pneumaatilised mudelid on tavaliselt sisseehitatud või välise mahuti, mis ühendab seadmega vooliku abil. Selline ehitusseade sobib professionaalseks tööks. Kasutamiseks kodus, seal on piisavalt paak maht kuni 50 liitrit. Selliste seadmete keskmistatud võimsus võib ulatuda 0,7 kuni 3 kilovatti. Kõige populaarsemad on mudelid, millel on võimsus 1,2 kuni 1,8 kilovatti.

Kõik värvi kollaps veekindel

Kõik värvi kollaps veekindel

Populaarsed mudelid

Mõtle mitmeid populaarseid mainepallide mudeleid, mida peetakse parima hinna ja kvaliteedi suhte seisukohast parimaks. See ei ole isegi reiting, vaid ainult mudelite esitamine, mida saab tõesti tõhusaks nimetada.

 • INTERTOOL PT-0140. Seda pneumaatilist maineosa peetakse veetaseme värvi jaoks parimaks, kuna düüsi läbimõõt on 1,8 mm. See võimaldab mitte karta asjaolu, et värv kuivab kanali alla. See on kerge kaalu – veidi rohkem kilogrammi, nii mugav ja ergonoomiline. Mudel on valmistatud alumiiniumist ja ei karda füüsilisi mõjusid. Paak on valmistatud ka metallist ja seda on ka lihtne pesta.

Kõik värvi kollaps veekindel

 • “Kaliibri kapten ECRP-350 / 2.6m”. Suurepärane paksude kihtide rakendamiseks 2,6 mm düüsi läbimõõdu tõttu. Varustatud plastikust käepidemega ja on 3 piirajat. Tema kaal on 1800 grammi, et neid saaks kasutada pikka aega ja mitte karta, et käsi väsib.
Loe edasi  Dewalt kruvikeerajad: populaarsed mudelid, valik ja operatsiooni funktsioonid

Kõik värvi kollaps veekindel

Valikukriteeriumid

Praeguseks pakuvad tootjad mainepallil, millel on erinevad spetsifikatsioonid. Kõrge kvaliteediga ja mugava tööriista valimiseks peate arvestama mitte ainult individuaalsete soovide ja nõuetega. Arvesse tuleks võtta ka järgmisi kriteeriume: \ t

 • Seadme materjal;
 • brändi ja maksumus;
 • Värvi konteineri asukoht;
 • tihendi tihendite tüüp;
 • Määruse võimalused.

Kõik värvi kollaps veekindel

Kõik värvi kollaps veekindel

Kõik värvi kollaps veekindel

Kui me räägime materjali tootmise materjalist, on parem osta mudeleid, mis ei ole valmistatud plastikust ja samast alumiiniumist. See metall on lihtne, kuid samal ajal vastupidavad looduslike, mehaaniliste või muu tüübi erinevate mõjude suhtes. Kuulsad kaubamärgid kantakse alumiiniumist korpus nikli kate, mis suurendab ka tooteomadusi. Lisaks on alumiiniumist seadmed vastupidavamad.

Pange tähele, et peate pöörama tähelepanu düüside valmistamise materjalile. Parim, kui nad ei ole valmistatud plastikust, kuid terasest, alumiiniumist või messingist.

Kõik värvi kollaps veekindel

Kõik värvi kollaps veekindel

Kõik värvi kollaps veekindel

Värvivõimsus võib asuda allpool või ülaltpoolt. Siin tuleks valida üksikute eelistuste põhjal. Järgmine oluline aspekt – tihendi tihendi tüüp. Pange tähele, et kõigi ühendite tihendus on äärmiselt oluline punkt, millest seadme vastupidavus on väga sõltuv, samuti selle töö kvaliteet. Ja tihendid on pidevalt avatud agressiivse keskkonnaga. Näiteks samad lahustid, mis on sageli lakkide ja värvide komponendid. Täiuslikult tõestatud pitseri üksikasjad teflonist. Kuid tavaliselt paigaldatakse need ainult seadmesse, mis käsitleb kallis segmenti.

Kui me räägime brändi ja maksumusest, siis muidugi kuulsama kaubamärgi, seda suurem on tõenäosus, et osta head seadmeid. Tõsi, tänapäeval toodab mitmed Hiina tootjad tooteid tooteid, mis võivad konkureerida isegi kuulsate tootjate kaupadega. Kõrged kulud ei tähenda alati, et konkreetse mudeli valmistamise kvaliteet on asjakohane. Sageli juhtub see, et mainepallide hinnaga $ 300 töötavad üsna halvasti ja ei saa pakkuda soovitud maali kvaliteeti. Ja tänu valesti õhu masside segamisele vee-taseme värviga ummistub düüs lihtsalt kelladega.

Kõik värvi kollaps veekindel

Kõik värvi kollaps veekindel

Kui me räägime kohandamise võimalusest, tuleb märkida, et mitmesugustes mudelites saate konfigureerida järgmisi režiime:

 • Vedeliku etteande kiirus;
 • rõhk;
 • Torchi suurused ja omadused.

Liiga palju funktsioone on sageli põhjendamatu. See suurendab oluliselt seadme maksumust, mille võimeid ei ole täielikult kasutatud.

Sellise seadme valimisel on olulised järgmised omadused:

 • Õhuvoolukiirus;
 • düüsi läbimõõt;
 • Seadme mass;
 • Toiteseade.

Kõik värvi kollaps veekindel

Kõik värvi kollaps veekindel

Kõik värvi kollaps veekindel

Pange tähele, et düüsi suurus peab vastama pihustamiseks vajalike ainete paksusele ja viskoossusele. Lisaks on mõned sekundaarsed aspektid, mis ei ole ka üleliigsed, et pöörata tähelepanu kõnealuste seadmete kategooria omandamisele:

 • Toiteallika ja vooliku pikkus;
 • võimalus kasutada asenduspead teistelt kaubamärkidest;
 • Seadmete jõudluse reguleerimise lihtsus;
 • Materjali otsiku loomiseks, samuti aukude kvaliteeti;
 • Teenuseliigi ja garantiiaja kättesaadavus.

See ei ole üleliigne pöörama tähelepanu seadme massile, võime töötada akust. See on kasulik ja olemasolu spetsiaalse kohvri, kus saate panna tööriista ja kõik vajalikud tarvikud.

Kõik värvi kollaps veekindel

Kõik värvi kollaps veekindel

Kõik värvi kollaps veekindel

Kuidas seda kasutada?

Nüüd näitame selle välja, kuidas sellist pulveri abil nõuetekohaselt kasutada. Kõigepealt peate pinna valmistama. Seda tuleks pöörata erilist tähelepanu, sest tulemus sõltub kohaldatava katte tulemusest ja vastupidavusest. Eemaldage vana kiht, mustus ja rasva plekid. Pragude juuresolekul on need erinevad defektid ja kiibid, nad peavad teritama, pärast seda, kui see on vajalik lihvimismasinaga. Järgmisena peate tolmu pühkima märja käsnaga ja seejärel katma polüetüleenkile külgnevate alade.

Loe edasi  "OAK ATLANTA": Värvilised omadused

Siis peate valmistama kaitsevarustuse, mida kasutatakse värvi rakendamisel. Me räägime respiraatorist või maskist, klaasidest, samuti spetsiaalsetest kombinesoonidest. Väikpalli tuleb koguda, kontrollida ühendite tihedust, suitsu töövõimet ja selle eelnevalt konfigureerimist. Enne värvimist tuleks rakendada praimeri pinnale. See parandab värvide adhesiooni ja vähendab selle tarbimist. Parem teeb paari mullakihi. Loomulikult teostatakse see kokkuvarisemise abil. Nüüd on vaja värvi puhastada. Selleks eemaldage praimeri konteinerist. Ka pärast ülalnimetatud töö, peate seadme pesema. Seda saab teha spetsiaalse lahusti ja pehme harja abil. Kasuta metallist esemeid ei saa olla, vastasel juhul saate õhu pea kahjustada.

Kõik värvi kollaps veekindel

Kõik värvi kollaps veekindel

Järgmises etapis tuleks värvida värv. Kõige sagedamini tuleb see veega lahutada, eriti kui see on veetasemega tooted. Proportsioonid näidatakse tavaliselt mahutitele materjaliga. Jah, ja fassaadi värvi tuleb lahjendada ka. Tavalise viskoossuse saamiseks peaksite värvi vahele jätkama mitu marli kihti. See väldib ummistumise pihustid. Te saate teha katse algust mõnele tarbetule pinnale, mis võimaldab teil vajadusel kalibreerida. Nüüd saate pinna ise värvi maalida, värvipaagi eeltäitmine 70-75% võrra.

Kui rakendatakse, hoiab relv risti ja düüsi – 25 sentimeetri kaugusel pinnast. Pihustamine peaks toimuma sõidu ajal, vastasel juhul koguneb värv ühes punktis ja moodustavad sublloduces. Maalimine toimub väikese kattumise liikumisega ülalt alla ja vasakule paremale. Püstoli liikumine algab päästikule. Töö lõpus laseme esmakordselt vallandada ja alles siis peatada seadme liikumine. Püstol pärast valmimist maali vaja loputada. Selleks tuleb see lahti võtta ja lahustiga pühkida kõik elemendid.

Eriti hoolikalt pühkida dubs, samuti värvi kanali kanalid. Hoidke tööriist lahtiühendamata.

Kõik värvi kollaps veekindel

Kõik värvi kollaps veekindel

Kõik värvi kollaps veekindel

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: