Kõik, mida pead teadma küünte kohta

Kõik, mida pead teadma küünte kohta, saab maalida paljudes kogustes. Kuid kirjeldage lühidalt, millised küüned on, milliseid küünte ja suurusi GOS-is, kuidas neid Neilerit saada, on vaja. On mitmeid teisi tähelepanu küsimusi: milline sälk on kübarade lähedal tehtud, kui palju küüned 1 kg ja nii edasi.

Kõik, mida pead teadma küünte kohta

Kõik, mida pead teadma küünte kohta

Mis see on?

Küünte ametlik määramine – “riistvara ägeda tööosa ja varras”. Selliste toodete vorm võib oluliselt erineda. Põhimõtteliselt kasutatakse neid puidustruktuuride ühendamiseks. Vahel on see kinnitusvahend siiski nõudluse ja muude materjalide ühendamisel. On teada, et kui esimesed küüned ilmusid, ei tehtud neid metallist.

Sel ajal oli metallide sulamine nii äärmiselt raske ja praktiseeris peamiselt vastutustundlikke ülesandeid. Metallist küüned leiutatud pronksiaja.

Kõik, mida pead teadma küünte kohta

Siis praktika nende valandite kas sepistamine oli laialt levinud. Hiljem õppisite traadi kasutamise. Massiivne odav tooteküünte ei olnud varem kui XIX sajandi algus, kui masinat tootmine tuli käsiraamatu asendamiseks.

Antiikajal vaatas see asi kõik nii nagu praegu. Ta ei olnud mütsid ja oli ainult silindriline osa. Selliseid tooteid kasutati siiski isegi laevaehituses palju sajandeid.

Seal oli eraldi spetsialiseerumine – sepatüüla. Ja igas riigis oli tuhandeid selliseid meistreid ja nad ei suutnud kaebuste puudumise pärast kaebata. Ja täna on see toode kõikjal nõudlus.

Kõik, mida pead teadma küünte kohta

Kuidas küüned teevad?

Ehitusvajaduste (kõige massiivsem tüüp) küünte kohta Venemaal tegutseb GOST 4028-63. On kirjalikud suurused ja sümbolid, disaini omadused. Sellise riistvara tootmiseks on vaja kõigepealt traat ja seetõttu seadmeid, mida saab õigesti luua. Eelistatavalt ostavad tootjad madala süsinikusisaldusega terasest traati. Teine materjal kasutatakse ainult rangelt määratletud tööülesanderingi jaoks.

Tehnoloogia varieerub sõltuvalt arenevatest taotlustest ja rakendusstandarditest. Samal ajal tähendab keerulisem valik spetsiaalse pöörleva pressi surve all olevate vormimise kork. Lihtsam lähenemine – löögi mõju toorikule. Ükski korgi lähedal ei ole keskendunud, see on ainult klambri kõrvaltulemus spetsiaalses mehhanismis.

Kõik, mida pead teadma küünte kohta

Kõik, mida pead teadma küünte kohta

Operatsioonide järjestus:

 • Tooraine kontrollimine ja terase tugevuse kontrollimine;
 • Lahene lahe hävitamise seadmes;
 • Installitud pikkuse jooksev traat;
 • Metalli kinnitusde põskede püüdmine;
 • Mütsi moodustamine trummari tegevuse all;
 • ISGE moodustamine;
 • küünte välja viskamine väljaspool;
 • Pinna puhastamine ja sulgemine Happatry trumlis.
Loe edasi  Interpskoli perforaatorid: kirjeldus ja käitamise reeglid

Kõik, mida pead teadma küünte kohta

Vaated

On erinevaid küünte tüüpi.

Ehitus

See on toode, mis enamiku inimeste esindamisel on seotud mõistega “küünte”. Hat meenutab koonuse, kas sirge vormi, on ühendatud sileda keha. Ehitusküünte vabastamine toimub tohutult. Sõltuvalt tänava või hoonete sisekasutuse kasutamisest võib pind katta kaitsekihi või selle kasutamisest keelduda.

Hoone kinnitusdetailide kasuks tunnistavad nende madal hind ja mitmesugused mõõtmelised seeriad.

Kõik, mida pead teadma küünte kohta

Kruvi

Neil on ka alternatiivne nimi: keerdküüned. Nimi on seotud funktsionaalse varraste täitmisega (rakendatakse kruvi lõikamist). Nagu eelmisel juhul, on toodete jagunemise sisemise ja välise töö. Selline riistvara on nõudlik tugeva deformatsiooniga seotud struktuuride ühendamise eest. Twisted Nails sageli osta, kui teil on vaja töötada kiudplaat ja puitlaastplaat.

Kõik, mida pead teadma küünte kohta

Katus, kiltkivi ja pikk

Neid kavatsetakse seda pealkirjaga mõista, sest katusekattematerjalide maksimaalne usaldusväärne ühendus. See nõuab mitte ainult korrosioonikindlust, vaid ka tavalist mehaanilist usaldusväärsust. Niinimetatud toler nupud kehtivad Tole ja Ruberiidi parandamiseks. Nende müts mitte ainult kõrvaldab vahe pehmet paindlikku materjali, vaid ka see on ka tugevamaks hoidke seda. Disain on sarnane tavaliste kirjatarvete nuppude täitmisega, kuid toode on märgatavalt suurem.

Paindlik plaat on visuaalselt sarnane lihtsa jooksjaga. Aga tema jaoks vajas tingimata erilisi kinnitusvahendeid. Need on valmistatud galvaniseeritud metallist. Samuti eristatakse katuseküünte:

 • Tolly;
 • jerky;
 • mõeldud pneumaatilise püstoli jaoks.

Kõik, mida pead teadma küünte kohta

Kõik, mida pead teadma küünte kohta

Kõik, mida pead teadma küünte kohta

Grbenty

Arvatakse, et see on veel üks kangelasliku meteerimise nimi. Sellel kinnitusel on väga võimas jõudlus. Varras on varustatud ristlõikega, kaldu 65 ° nurga all serva poole.

Kui grumbistade küünte õitseb, saab seda välja tõmmata ainult tõsise materjali hävitamisega. Kõikidel sellistel toodetel on tsinkide katmine.

Kõik, mida pead teadma küünte kohta

Lõpeta, sokli

Viimistlus, nad on tisleri, küüned on vaja maja viimistluse ajal. Neid saab paigaldada Paneuri ja aknaraami. Chrome’i kinnitusdetailidel on hõbedane värv. Pikkus jõuab 25 cm ja varraste ristlõige varieerub 0,09 kuni 0,7 cm. Mõnikord on müts varustatud eemaldatava, hõlbustades lõikamine element.

Lisaks kroomitud kroomitud, seal on veel puudu katteid, tsingitud ja vase valikud. Metši metiza müts on väiksem kui selle ehituse vastaspoole. See võtab materjali täielikult välja. Selle tulemusena pakutakse paremat välimust. Ehitus suhu võimaldab teil tagada ja ohutuse.

Loe edasi  OMBRA tööriistakomplektid: tüübid ja peensusi

Kõik, mida pead teadma küünte kohta

Dekoratiivne

Kuna nime on lihtne mõista, näevad sellised küüned eriti head. Neid kasutatakse sageli elegantsete kujunduste ja disainerite ehitamisel. Selliste kinnitusdetailide valmistamiseks vabastatakse vastupidavad usaldusväärsed materjalid.

Väike peaga või ümmarguse korgiga on võimalusi. Geomeetria mütsid võivad samuti erineda.

Kõik, mida pead teadma küünte kohta

Kõik, mida pead teadma küünte kohta

Tüübid

Tehniliselt kujutavad tüüblid varruka või varruka. Sellised kaasaegsed manuseid olid endistel aegadel kasutatud puidust toru “kokk”. Neid on täiesti võimalik paigaldada kõige raskematesse materjalidesse. Kui manustatakse disaini sees laieneb ja säilitab usaldusväärselt. Tavaliselt sisestatakse muid riistvara tüübistesse.

Shoemaalsed küüned ei ole seotud ehitus- ja remonditöödega. Kuid siiski vajavad nad tõesti. Ilma selliste toodeteta oleks mõeldamatu kingade tootmise ette kujutada. Nende hulgas on lisa tüüpide jaotus:

 • pikaleveninud;
 • Plantar;
 • Pad-Plantar;
 • Beebi katmata.

Kõik, mida pead teadma küünte kohta

Kõik, mida pead teadma küünte kohta

Viimane võimalus omakorda jagatakse vorminguteks:

 • KK;
 • KNP;
 • Km;
 • K (vajalik kinnitusde kinnitamiseks ja kontsad);
 • Km;
 • KA (nõudlus automaatse tootmise korral);
 • Nd;
 • NZH (naiste kingade kontsadele);
 • Umbes (taotleda raskete kingad kitsas eriotstarbel);
 • HP (kummist masinate kinnitamiseks nahast);
 • KV, KVO.

Polsterküünte kasutatakse mööblitootmises.

Kõik, mida pead teadma küünte kohta

Kõik, mida pead teadma küünte kohta

Nad peavad olema kindlalt lisatud, kuid samal ajal mitte visuaalselt välja paista. Polsterküünte, mis on kompetentselt valitud, võimaldab teil saavutada ka stiilse välistulemuse. Valides oma paigutuse, siis osutuvad välja isegi disainer originaal joonis. Pikkus suhteliselt väike.

Mansion Stand trumli küüned. Need on mõeldud pneumaatiliste tööriistade jaoks. Kõige sagedamini on need kinnitusvahendid kaubaaluste ja sahtlite kogumise. Mõningatel juhtudel ostetakse nad raamväärtuse paigaldamiseks ja koostada projektis. Trumli küüned:

 • lihtne kasutada;
 • usaldusväärne ja kindlalt kombineerida materjalide;
 • Ärge vähendage liiga pneumaatilise tööriista ressursi.

Kõik, mida pead teadma küünte kohta

Materjalid

Sepistatud küüned minevikus võiks leida igas majas. Aga neid ei kasutatud mitte nii palju paigaldamiseks nagu konksude kvaliteet. Neile riputatud kodu inventuuri, riided. Paigaldatud Jamble ukse küünte muutus lihtsaimaks lossiks. Täna sepistatud riistvara selline aktiivselt koguda.

Mõnel juhul nautige puidust küünte. Need on vaja puusepatööd ja tisleri. See on eelkõige ebamugav. Põhimõtteliselt vabastatakse nad tahke puidu. Logid on kombineeritud ümmarguste või ruudukujuliste elementidega.

Esimene tüüp on kallim, kuid lihtsam, teine, vaatamata odavatele kuludele põhjustab installimisel probleeme.

Kõik, mida pead teadma küünte kohta

Kõik, mida pead teadma küünte kohta

Stolyes naudivad ja triivivad. Need on peamiselt sujuva või gofreeritud teostamisega vardad. Nad on pigistanud kas sisestada aukudesse. Vask küüned palju vanem alaline raud, kuid kuna kõrge kulude olid järk-järgult. Põhjus on lihtne: pikka aega nad õnnestus käsitsi käsitsi, mis osutus äärmiselt töömahukaks. Brassiküüned on:

 • lõpetama;
 • Suurte mütside mudelid;
 • Dekoratiivsed tooted polsterdatud mööbli jaoks.
Loe edasi  Kõik männiplankide kohta

Kõik, mida pead teadma küünte kohta

Suurused ja kaal

Lihtsaim viis on arvutada kogus 1 kg küüned, mis vastavad Venemaa standardile 4028-63. Niisiis, väikseim neist, suurus 0,8×8 mm, tõmmatakse summas 1000 tükki ainult 0,032 kg. Märkimisväärne riistvara 1×16 mm, mis kaalub täpselt 0,1 kg. Tavaliselt kaalub kast 50 kg (välja arvatud oma mass). Muud küünte näitajad ise:

 • suurus 1,6×40 tüüpiline mass 0,633 kg;
 • Riistvara väärtuse 1,8×50 mm kaalub 967 g;
 • kiirusega 30 mm suurune mass suureneb 6,6 kg;
 • 4 mm 100 mm pikad vardad tõmmatakse 9,5 kg;
 • Standardis ettenähtud suurim küünte summas 1000 ühikut kaalub 96,2 kg.

Kõik, mida pead teadma küünte kohta

Näpunäiteid valimiseks

Asenditega küünte vahemikus ei ole ammendatud. Ja kõigepealt on vaja hinnata vajalikku pikkust, st kui sügavalt on vaja kaasata maastikus. Samuti tuleks see täpselt määratleda sihtmärgitava toote eesmärgiga, et selle täitmine vastab sellele, et kinnitus on usaldusväärselt usaldusväärselt ja materjal ei hävitanud. Metallküüned sobivad ainult kuivadele ruumidele.

Rohkem mitmekülgsemat tsingitud või kroomitud tooteid, messing ja vask on korrosiooni eest tõhusamalt kaitstud, kuid nad on kallimad.

Kõik, mida pead teadma küünte kohta

Kõik, mida pead teadma küünte kohta

Kuidas skoorida?

       Vein ostetud küüned seina ei ole nii lihtne. Esiteks on vaja postitada metüz õigesse kohta ja koputab veidi mütsi. Kui see on painutatud, kui ta on investeerinud, siis tuleb sirgendada problemaatilise koha tangidega ja jätkata tööd. Oluline on meeles pidada, et osade ühendamisel ja seinale kinnitamisel on vaja juhtida kinnitusvahendeid 2/3 alumisele elemendile.

       Paigaldatud disainilahenduste kinnitamiseks mütsiga on parem suunata veidi ülemmäära suunas. See suurendab stressiresistentsust. Kui paigaldate puidust põrandad kõigis plaatides, välja arvatud esiteks, küüned on mõne nurga all paigaldatud. Seetõttu tõmbavad lauad nende juurde minema. Erandiks on olukord, millal on vaja taluda rangelt määratletud kliirensit.

       Lisaks haamerile saate kasutada pneumaatilist Neulerit, ta on Navit. Väärib klõpsates algusmelemendile, nagu kolvi raputab metomi. Löök võimaldab teil seda kogu sügavusele juhtida. Mõnikord saate sõita 1 minutis 120-180 nael. Neid süüdistatakse eelnevalt trumlis või kaupluses (esimene valik on ruumikas, aga ka raskem).

       Kõik, mida pead teadma küünte kohta

       Kõik, mida pead teadma küünte kohta

       Hinnake artiklit
       ( Reitinguid pole veel )
       Lisage kommentaare

       ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: