Kõik Kips Celme kohta

Remont ja viimistlemine on edukad, kui mitu näitajat on kokku tulnud – kvaliteetsed materjalid, professionaalne lähenemine ja head, mugavad tööriistad. Näiteks kips teeb täiesti sileda kihi või luua spetsiaalseid mustrid, mugav Kelma vajab.

Kõik Kips Celme kohta

Kõik Kips Celme kohta

Mis see on ja mida vajate?

Tavaline troweli, ilma milleta ei ole võimalik tellise tutvustada ja seda, mis kasutab krohvija töös õigesti kõne. See on plaat, poleeritud ja poleeritud nii erinevate konfiguratsioonide mõlema poole peegeldamisega, kumer fikseeritud käepidemega. Metallitööriistad viiakse läbi ja käepide on valmistatud plastikust või puidust, mõnikord ka metallist.

Kõik Kips Celme kohta

Kõik Kips Celme kohta

Kui me räägime selgitustega, Keelma on tõsine, mitte mingil juhul väike tööriistade rühm. Nad kõik on ühendatud ühise funktsiooniga, nimelt: metallplaadi ja käepidemete olemasolu. Labad erinevad vormides ja suurustes, mis nõuab nende kitsast prestreerimist.

Mitte ainult visata krohv seinale või lagi on võimeline colem. See on toite all ja asetage õmblused ja rakendage sujuvalt liimi kihti plaadiproduktiga katmiseks.

Kõik Kips Celme kohta

Emakakaelamuused on erinevad, sest üks painutamise võimalus on krohvimises mugavam, teine ​​- müüritises. Colel käepidemed valmistatud puidust võib olla metallist otsa, mis on vajalik selleks, et koputada telliskivi. Võite isegi leida mudeleid asendatavate käepidemetega ja seejärel Keelma muutub multifunktsionaalseks ja paljude aastate jooksul.

Kõik Kips Celme kohta

Kips Cololma, Näiteks tundub see õmbluse vahendina. Veneetsia Kelma, Leiutatud tööle dekoratiivse krohviga, mis on tehtud koostoimeid marmori jahu segudega kompositsioonis või teistes väikestes täiteainetes. See tööriist on tingimata ümardatud nurgad, käepide üle tera paremale keskel. Ja see on ainult üks tööriistavõimalustest, mis täidab tohutut ehitus- ja remonditööd.

Kõik Kips Celme kohta

Kõik Kips Celme kohta

Tavaliselt on terad terasest valmistatud terad, kuid kasutatakse ka titaani ja messingit. Vars on peaaegu alati metalliline, seda saab kombineerida alusega, seda saab keevitada, kruvige, valatud ja neetud meetod. Tööplaat ja pistikud on sageli kaetud rafineeriva kihiga, kui see on valmistatud mustast, silmapaistmatust rauast. See juhtub või värvikas või galvaniseeritud või anodeerimise teel.

Kõik Kips Celme kohta

Kõik Kips Celme kohta

Käepide on valmistatud puidust, plastist, spetsiaalsest kummist, polümeeridest või metallist.

Peaasi on see, et see kehtib kindlalt pistikutel ja oli käepideme mugav. Käepide pikkus – mitte vähem kui selle isiku palmi laius.

Sortide kirjeldus

Peamised üksikasjad Kelma – plaat tera, usaldusväärselt fikseeritud põhjal vars ja käsitsi paigaldatud käepide.

Loe edasi  Kuidas eemaldada vana hermeetik vannitoas?

Vormis

Kõige populaarsemad vormid on kolmnurksed, ristkülikukujulised, valmistatud trapetsi kujul, roomude, ümmarguse, tilgutaoliste kujul. Igal kujul on omadused: kusagil nad ümardavad nurkade ümardatud, kusagil nad tahtlikult märkisid.

Kaaluge Kelma liikide vormi ja funktsionaalsuse liike.

 • Kelma Mason. Hõlmab kõiki tsemendi koostise paigaldamise toiminguid, kui me räägime tellistest. Plaadil on kolmnurkse kuju, pikkus kuni 18 cm ja 10 cm laiusega. See aitab segu panna isegi raskete tsoonide sisse. Käepide on lõpetatud metallist seen, mis sulgeb telliskivi.

Kõik Kips Celme kohta

Kõik Kips Celme kohta

Kõik Kips Celme kohta

 • Kelma liimi jaoks. Kui see on vaja panna gaseeritud betoonplokid, selline trowel sobib, sest see on võimatu. Serval, sellel on hambad, mis profiil on kleepuva koostise pind. Kui müüritise maht on väike, kasutatakse tavalist hammastatud troweli, millel on ristkülikukujuline talje.

Kõik Kips Celme kohta

Kõik Kips Celme kohta

Kõik Kips Celme kohta

 • Õmbluste täitmise vahend. Tavaliselt rakendatakse tandemil laiendajaga. Tööpinnal on lai lennuk ja aitab hoida lahendaja. Ühel serval – veidi tõstetud pool, see on mugav rakendada seda horisontaalsete õmbluste täitmisel, teiselt poolt – kõrge seina sentimeetri pilu, aidates täita vertikaalsed klambrid.

Kõik Kips Celme kohta

Kõik Kips Celme kohta

Kõik Kips Celme kohta

 • Corner Kelma. See on metallplaat, painutatud täisnurga all.

Kõik Kips Celme kohta

Kõik Kips Celme kohta

 • Tööriista laiendamine. Loodud müüritise õmbluste pinna korraldamiseks. Sellel on kitsas ja piklik plaat, nõgus või kumer kuju. Sellise toote otsa võib osutada. Pikkusplaat – kuni 10 cm.

Kõik Kips Celme kohta

Kõik Kips Celme kohta

Kõik Kips Celme kohta

 • Lülita Colologma. Lahenduse pinnal loob see toode kamm-leevenduse, sest kaks plaadi serva on mitmed hambad, mille kõrgus on kuni 10 mm. Tööriista kasutatakse kleepuva kompositsiooni rakendamiseks, kui töö läheb üle “märg fassaadi” süsteemi enne rakendamist tugevdamisvõrgu, liimida plaat.

Kõik Kips Celme kohta

Kõik Kips Celme kohta

 • Zoody Kelma. Lahendus silub, mida kasutatakse sisselülitamiseks. See on ta, kes peab insulatama veeris dekoratiivkrohv “Coroed”, see teeb rauda.

Kõik Kips Celme kohta

Kõik Kips Celme kohta

 • Krokaaslane. Seda kasutatakse rakenduse ajal töötamise ja krohvi järgneva tasandamise jaoks. Kõige mugavam kaaluda tilkitaoline plaadid jõuda 19 cm pikk ja 16 cm laiusega.

Kõik Kips Celme kohta

Kõik Kips Celme kohta

Ja see ei ole kõik kelma võimalused, vaid betooni mehe tööriistad, viimistlus, tiler on vähem ja vähem Kelma krohvimissordid.

Materjali tüübi järgi

Dekoratiivne krohv on väga populaarne viimistlustöö tüüp ja valikud tööriistad, mis aitavad korraldada kipsi pinda, palju. Kui soovite osta toode, mis teenib aastakümneid, see on roostevabast terasest Culma. Metal Kelma on viisardi jaoks mugav ja sobivad traditsioonilistele tootefunktsioonidele.

Kõik Kips Celme kohta

Kelma võib olla terase tugevdatud käepide, kuid mõnikord on see vahendi puidust või isegi plastist osa (nii, et madalate täitmise tõttu oli pikaajaline pindadel lihtne).

Aga spetsiaalne läbipaistev Kelma plastist (mõnikord – Plexiglass) aitab kleepumise tapeet. Tänu temale saate protsessi visuaalselt kontrollida. Kihvi läbipaistvate valikute puhul ei kasutata.

Loe edasi  Kuidas valida metallist tööriistakasti?

Kõik Kips Celme kohta

Valikureeglid

Nõukogude valik Kelma valik ei ole nii palju. Üldiselt lähenevad eksperdid asjaolule, et vahend peaks olema hästi käes ja kohtumise teel. Püüab teha erinevaid tööd sama Kelma poolt – harva hea valik.

Kõik Kips Celme kohta

Ja veel mõned kriteeriumid, kuidas valida CELMA.

 • Optimaalne mudel on kerge. Käsi ei väsi, sest krohvimine – protsess on enneolematu ja ilus energia. Kui rakendate kompositsiooni raskete troweliga, tehakse vaheaegu sagedamini ja protsess viivitus. Jah, ja kasutamise kvaliteet kerge tööriista on märgatavalt parem.

 • Tööriista tööpind peab olema väga sile ja peegeldav poleeritud. Vastasel juhul kleepub liigne krohvi segu terasest alusele.

 • Kellas Kelma peaaegu alati on ristkülikukujuline kuju, kuna see tagab ühtlase rakenduse. Parem on näidata end kelmale ümardatud servadega, mis aitavad vältida praimeri kihi vigastusi.

 • Kalma kitsad mudelid on eelistatavad. Nad aitavad jõuda raskesti ligipääsetavad krundid ja trükkida seal. Kuigi Kelma sordid on mitu, pani üks tööriist tekstureeritud krohvi.

 • Kui käepidemel on väga suur pikkus, ei saa see ühtlustada tööriista suurust ja kipsi käest. Seega ebamugav rakendus, vigu, väsimus. Instrumentide käepide peab olema kompaktne, sest see teeb siledaid joone.

 • Kulude väärtus peab olema piisav, Steel trowel ei saa kulukaid ja konkureerida hinnaga seguga või teiste mahuline materjalidega.

 • Kui sa saad eraldada väike krunt, rohkem üldine Kelma sobib, sest käsi ei väsinud sellistest kaaludest. Kui põllumajandusettevõtte käes olev käsitööline on juba olemas ja töö suurus on väike, saate seda teha ja ei kuluta raha uuele erilisele tööriistale.

Muidugi, see ei ole piisav, et osta hea Culma, peate õppima, kuidas seda kasutada.

Kõik Kips Celme kohta

Kuidas kasutada?

See protsess ei ole nii kiiresti: viska krohv seinale ja levitage seda õigesti pinnale kergesti ainult esmapilgul.

Kelma töötamine sisaldab mitmeid etappe.

 1. Pihustama. Nn spetsialistid esimese kihi krohvimise kompositsiooni, mis kantakse baasi – alasti telliste seina. See on vajalik selle likviidse tsemendi lahenduse jaoks, seda mahust tuleb puurida õpetamise pagasiruumiga ja visata kohe pinnale. Koostise pihustus on nähtav põhjal, sest seda nimetatakse algfaasiks. Midagi see protsess on sarnane mänguga Ping Pongis: Käsi kipsi liikumised on üsna võrreldavad tennise mängija liikumisega. Rakendage ülemmäära koosseisu järgmiselt, tehes tagurpidi. Lihtsalt ärge visake pingutusega, vastasel juhul on pritsmed ülemäärased. Kuid nõrgad liikumised ei lähe: kompositsioon peaks lendama ülemmäära ja jääge sellele. Tühine ei tohiks olla. Pihustage paksus keskmiselt 3-5 mm. See kompositsioon joondamisel ei ole vaja. Kiht ja see peaks olema karm nii, et see oleks parem lisatud järgneva.

 2. Praimimine. Praeguses etapis on vaja tegutseda aluse vastavusse viimine ja kipsi baaspaksuse moodustumine. Lahendus tuleb kasutada, et seda kasutatakse pihusti etapis. Rakenda pinnas peab olema mitmetes kihtides, kihi paksus tuleb paigaldada 7 mm. See on vaja selle Kelma kolmnurkse alusel. Saate kaevamise teha, kuid saate määrida.

 3. Pakkimine. Segu võetakse serva ääres tööriista tööosa otsas, mis hoiab kergelt kergelt. Lahendus ei tohiks indekseerida käsitsi. Kelma hoiule pinnale, on laine – kui te tööriista lõpetate järsult, lendab segu alusele. Kompositsiooni rakendatakse liikumise teel kas vasakult paremale või paremale vasakule (kuid mitte üles ja alla).

 4. Nimetamine. Keelma tõmmatakse seinale, hoidke seda horisontaalselt, eraldades krohvi kompositsiooni tööriista osa. Tippige tööriista ja määrdunud tahke aine, tööriista edendamisel. Seejärel jaotatakse segu pinnale korralikult. Pärast iga määrdumist kelma pöördub segude võtmiseks ühtlaselt kõikidest külgedest, hoides keskust. See on tavaliselt nii joondatud laega ja seejärel krohvivad metallvõrku. Saate segu rikkuda iga kihi järel nii, et alus saadakse sile.

 5. Katma. Ülemine kiht moodustab peeneteralise liiva seguga valmistatud vedeliku krohvilahuse. Pind tihendatakse ja silutakse. Sellise kihi paksus võib ulatuda 2 mm ja dekoratiivsete nurkade puhul – ja kõik 5 mm. Esiteks, pinnas on tingimata niisutatud Tassel, seejärel rakendades finišiskihti. Võite kaasata pinnase krohviga, mitte kuivatatud, kuid juba haarata. Kui niiskust on olemas, on materjal paremini sõlmitud. Kips rakendatakse ja silutakse samal viisil nagu eelmistel etappidel.

 6. Corner Kelma peab nurkade joondama. Lahust rakendatakse tööriistale, taluge seda pinnale, seejärel teostab silma alt üles. Kui sisemise nurga nurk, kelma tera siseneb selle avastava osa ja kui välimine – Kelma muutub üle.

Loe edasi  Kõik METABO lihvimismasinad

Kõik Kips Celme kohta

Kipsist kihtide kogupaksus võib ulatuda 2 cm. Pärast ülemise kihi kuivatamist saate pinda suurendada. Kõik krohviprotsessis kasutatavad tšakletid, kas 200×80 standardvahendid, kas nurgad või õmblusmehed, tuleb puhastada, pühkida kuiv ja salvestada kohas, kus nad ei karda rooste.

Kõik Kips Celme kohta

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: