Verona Liit

Kaks kuulsat Veronast pärit dünastiat, Minotti ja Maistri perekonnad, on ühendanud jõud. Kaubamärgid Minotti Cucine, Maistri, Giacomelli ja Italiana Cucine on nüüdseks saanud üheks kontserniks.

Minotti Cucine kaubamärgi köögid on Eesti klientidele hästi tuntud.

Itaalia ettevõte Minotti Cucine – Keskkonnasõbralikest materjalidest valmistatud kõrgekvaliteedilise köögimööbli tuntud tootja. Eelmise aasta lõpus allkirjastas kaubamärk teiste Veronas asuvate ettevõtetega ühinemise ja ühistootmise lepingu.

Minotti Cucine, Maistri, Giacomelli ja Italiana Cucine on teinud koostööd. Edaspidi tuntud kui MM Group Spa, mida juhivad ühiselt ettevõtjad Minotti ja Maistri, kes on juba aastaid tegutsenud piirkonna mööblitööstuses.

Suurendamiseks klõpsake fotol.

 • Pildil: Maistri Arka köök
 • Pildil: Maistri Cromatica köök
 • Pildil: Keramos köök Maistri poolt
 • Pildil: Laguna Color köök Maistri poolt

Pildil: Arka köögimööbel Maistri poolt.

Ettevõtted keskenduvad mööbli valmistamisele kõikidesse eluruumidesse – magamistuba, elutuba, köök ja vannituba -, kasutades Minotti Cucine'i disaini ja kaubanduslikke teadmisi ning Maistri ja Giacomelli tehnoloogilisi teadmisi. Köökide tootmises jagatakse kolmeks liiniks ( erinevates hinnasegmentides ).

Suurendamiseks klõpsake fotol.

 • Fotol: Giacomelli ladustussüsteem
 • Pildil: Giacomelli köögikomplekt
 • Pildil: voodi Oscar firmalt Giacomelli
 • Pildil: Giacomelli ladustussüsteem Contenitoresquadro

Pildil: Giacomelli Kontenitoremodulo ladustussüsteem.

Minotti Cucine tegeleb jätkuvalt kõrgekvaliteediliste köökidega, Giacomelli ja Italiana Cucine tegelevad kõrgekvaliteediliste köökidega ning Maistri tegeleb keskklassi mudelitega. Idee on kasutada ära "piirkonna võimekust": tootmises kasutatakse Verona ümbruskonna traditsioonilist looduskivi ( t.. "Verona kivi" ).


Selles artiklis on kasutatud pilte , maistri.it, giacomelliarredamenti.see


Loe edasi  Pesuruum
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Comments: 1
 1. Rasmus

  Mis on Verona Liit ja millist rolli see mängib?

  Vasta
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: