Kuidas teha laud oma kätega

Olete just sisse kolinud ja teie uues korteris ei ole mööblit. Ja sulle ei meeldi kõik need lauamudelid, mida poodides müüakse. Või äkki ei ole teil lihtsalt veel raha laua ostmiseks. Ära ole meeleheitel: me näitame, kuidas teha tabelit oma kätega.

Pidage meeles ehitaja retsepti Kuidas teha laud oma kätega improviseeritud materjalidest? Nad teevad seda tavaliselt paarist väljaheitest ja uksest, mille hinged on lahti.

Töötleme idee ümber trendikalt ja dekoratiivselt ning rakendame seda olemasolevasse interjööri: ukse asemel vajame mattklaasist lauaplaati. Jalutuskasti asemel kasutame läikivate ajakirjade arhiivi…

Tabeli koostamiseks ei pea isegi ajakirju kokku klammerdama: valige lihtsalt sama formaat ja ärge olge laisk, et neid tasakesi virnastada. Klaasist lauaplaadi raskuse all ei lähe.

Selle tabeli ainus puudus on Sa ei saa seda lihtsalt ümber tõsta. Jah, ja et tõmmata korstnast välja ja lugeda uuesti üks või kaks Elle Decor'i numbrit tuleb kogu konstruktsioon lahti võtta.

Mööblitootjad kasutavad omatehtud laua ideed oma stiilse tõlgenduse jaoks.

Loe edasi  Loodusele lähemal
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: