Mööbli valimine tüdruku tuppa

Iga laps on ainulaadne! Tüdrukud, kes teatavasti kasvavad kiiremini kui poisid, vajavad eriti tuba, mis ei ole mitte ainult mugav, vaid ka huvitav. Millist tüüpi mööbel tüdruku magamistoa jaoks?

Laste tuba See on teie lapse jaoks täiesti uus universum.

Siin ta unistab, kasvab, areneb, õpib tundma ümbritsevat maailma.

Seega peaks lasteaed olema võimalikult mugav ja turvaline.

Lasteaed ei peaks mitte ainult võimalikult hästi toetama teie lapse arengut, vaid ka peegeldama tema individuaalsust.

Poiste ja tüdrukute magamistoad on oma funktsioonide poolest peaaegu identsed, seega on mõned üldised reeglid, mida on oluline järgida.


Loe ka:

  • Lastevoodid: 0-18 aastat
  • Polsterdatud lastemööbel: tüübid
  • Mööbel lastele: materjalid

Mööbel

Vanuse järgi. Pidage meeles, et lasteaia mööbel sõltub eelkõige lapse vanusest. Alla kaheaastase lapse tuppa on vaja lapsevoodit, mähkimislauda ja sahtlit.

Ohutusküsimused. Kõige tähtsam on teie lapse turvalisus. Tüdruku magamistoa mööbel ei tohiks mingil juhul olla traumaatiline. Kasutage ainult sellist mööblit, mis on stabiilne ja mida laps ei saa ümber lüüa. Ärge kunagi ostke tüdrukute tuppa klaasist, metallist või teravate nurkadega mööblit. Kõik nurgad peaksid olema ümardatud, siledad ja furnituur peaks olema mööbli külge hästi kinnitatud.

Fotol: Fragment lastetoa interjöörist, mille on teostanud disainerid "Victory Design".

Vanemale lapsele lasteaias piisab voodist, kapist, lauast ja toolist. Koolitüdruk vajab lisaks garderoobile ja voodile ka täieõiguslikku töökohta ja riiuleid raamatute jaoks.

Kasvamine. Mõned tootjad pakuvad nüüd "kasvavat" mööblit koos lapsega.

Loe edasi  Mitu korda on vaja lasteaia sisustust vahetada??

Need esemed on mõeldud kestma: reguleeritava kõrgusega lauad ja "trafo" disainiga voodid, mille saab mõne aasta pärast ümber ehitada kõrgeks voodiks.

Kompaktne versioon. Suurepärane valik väikeste laste tubadesse multifunktsionaalne mööbel tüdrukule.

See säästab ruumis ruumi ja annab teie lapsele rohkem ruumi mängimiseks ja tegevuste nautimiseks.

Sellised mööblikomplektid kujutavad endast tavaliselt narid, mille peal on magamiskoht ja hoiusüsteem ning all töö- või puhkekoht.

Materjalid

Ideaalis peaksid kasutatavad materjalid olema hüpoallergeensed ja keskkonnasõbralikud.

Fotol: fragment lastetoa interjöörist, mille on teostanud disainerid "Victory Design".

Parim valik oleks looduslik puit keskkonnasõbralikest piirkondadest ja MDF- Keskmise tihedusega puitkiudplaat. See on kaasaegne, ohutu ja hügieeniline materjal, seega ei ole see vastuvõtlik seentele ja muudele ohtlikele mikroorganismidele. Samuti on oluline kasutada ainult naturaalseid kangaid polsterdamiseks.. Puuvill, lina, vill.

Palett

Laps peaks arenema rahulikus ja tuttavas keskkonnas ning parimad on naturaalne puit või pastelsed värvid. Erandiks on Üks või kaks erksavärvilist mööblit aktsendina üldisel tagasihoidlikul taustal. Sama kehtib ka kirju mustriga tapeedi, multifilmi- ja muinasjututegelaste kujutiste või fototapeedi kohta Ärge laske end kaasa haarata.

Värviskeemi puhul on soovitav vältida kirkaid ja rõvedaid värve. Nad erutavad lapse veel ebastabiilset närvisüsteemi, takistades neil lõõgastuda ja uinuda.

Eemaldage tavapärased arusaamad neiu toast ärge tehke seda täiesti roosaks. Tüdruku lastetuba Mitte tingimata muinasjutulise printsessi kambrites. Oluline on, et tuba peegeldaks teie tütre iseloomu ja isiksust ning et see meeldiks talle, nii et ta tunneks end selles mugavalt. Võtke arvesse tema huvisid ja hobisid Näiteks paigaldage tuppa tantsumasin, kui tüdruk unistab balleriinaks saamisest, kasutasime seda tehnikat ühes oma projektis. Või asetage maalimislaud tuppa akna kõrvale, kui ta tahab olla kunstnik.

Loe edasi  25 ratastel kohvilauda

Beebimööbli valimine tüdrukule

Dolfi brändi I Sogni di Matilde kollektsioonist Ally voodi Lou Lou Ghost tool Kartelli Ghost kollektsioonist Lastetoa laud 0314 Dolfi kollektsioonist I Sogni di Matilde
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: