15 Inglise klubi diivanid

Stiilne ja tagasihoidlik, kui briti klassika, jääb see traditsioonidele truuks ja sobib peaaegu iga sisekujundusega. Mida tootjad täna pakuvad?

Diivanite stiilid on sama mitmekesised kui interjööri stiilid. Üks klassikaline klassika Inglise klubi diivan. Kompaktne ja lihtne, see on tuletatud tugitoolist: sellel on pehmendusega seljatugi ja madalad käetoed; esijalad on tavaliselt varustatud ratastega. Diivanite stiilid peavad sobima ruumi stiiliga, kuid see diivan sobib tänu oma tagasihoidlikkusele peaaegu iga sisekujundusega. Hoides traditsioonilist diivanikuju, katsetavad kangatootjad uute värvidega ja püüavad muuta diivanit üha mugavamaks… Seda eesmärki täidavad vedruplokid, naturaalne padjatäidis ja tugevdatud raam.

Loe edasi  10 nõuannet garderoobi paigutamise kohta
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: