9 kasulikku nõuannet nahast mööbli ostjale

Kasutage meie nõuandeid ja ost ei valmista teile pettumust: diivanid ja tugitoolid teenivad pikka aega ja nende vanus on just neile meelepärane.

1.Usalda ainult oma silmi. Ärge tellige nahast mööblit internetis. Ka kõige ilukirjanduslikum ja üksikasjalikum kirjeldus ei saa anda tõelist tootepilti. Tule ja vaata oma diivanit lähedalt ja isiklikult.

2.Ist-üles-seis-alla. Istu oma lemmikdiivanile ja uuri, kas see sobib sulle. Veenduge, et padjad on pehmed, nahk ei tohiks olla liiga venitatud. Vaadake, kui kiiresti säilitab padi oma algse kuju. Kui see on kiire, siis on tegemist kvaliteetse tootega.

Nahka tuleks enne ostmist isiklikult testida.

3.Pane käsi sisse. Tunnetage naha tekstuuri, mis on pehme ja sile. Mida kiiremini nahk teie puudutusele soojeneb, seda parem on selle kvaliteet.

4. Uurige "mustrit. Vaata "kortsud ja armid"? Materjali loomuliku mustri säilimine on märk selle suurepärasest töötlemisest. Aga sile ja ühtlane ( "nagu tapeet" ) trükis viitab sellele, et tegemist on odava nahaga, mille pealmine kiht on maha kooritud ja millel on kunstlikult trükitud muster. See ei pruugi olla halb asi, kui tegemist on krokodillnahast diivaniga Või muud eksootilised tooted.

Looduslik muster kinnitab käsitöö kvaliteeti.

  • Essexi tool LR-3000-6 Century Furniture'ist
  • Diivan 8856-3D tehasest Deco-home
  • 118 Cigar Club nahast diivan tehasest Curations Limited
  • Tugitool 726483 Havana tehasest Palecek

Essex tool LR-3000-6 Century Furniture'ilt LR-3000-6.

5. Leia oma värv. Ainus naturaalne nahavärv on pruun, beež ja must. Kõik muu.. disainirõõmud. Et veenduda, et nahk on värvitud ohutute, looduslike värvainetega, nuusutage järele.

Salongis peaks olema võimalik pakkuda teile "õmblusteenust" mööbli naha mustrid. Isegi sinakasrohelise naha puhul peab lõhn olema looduslik. Oluline märkus: pidage meeles, et kui diivanite osad on eri värvi või ühe- / kahetoonilise efektiga ( varjund / antiik )- Kulumine ebaühtlase kiirusega.

Loe edasi  Puidu laagerdamine: petmine ilma pettuseta

Erinevate värvide ja mustritega nahast mööbliosade kulumine võib olla ebakorrapärane.

6. Uurige diivanit igast küljest. Käetugede pealsed ja küljed, diivanipadjad.. Eesmine ja tavaliselt nähtamatu ala. Kõrgeima kvaliteediga nahast mööbel on täielikult polsterdatud ühes kategoorias. Kui on vähimgi kahtlus kvaliteedis, küsige selgitusi. Nahk võib kuuluda samasse kategooriasse, kuid erineb töötlemisviisi poolest. Ja te peate olema täiesti kindel, et see on. Kui kasutatud nahakategooriad on erinevad või kui polsterduses on kunstmaterjalidest valmistatud osad, peaks toode maksma vähem.

Kvaliteetne nahast mööbel, olenemata selle erinevate osade disainilahendustest ja töötlemisviisidest, peaks olema polsterdatud sama kategooria nahaga.

7. Kontrollige õmblusi! Kvaliteetsed õmblused nahkpolstril – eeltingimus. Nad peavad olema veatud. Mainekad tehased töötavad välja oma keerulised kohandatud õmblused, et kaitsta võltsingute eest. Moe avaldus: nahast õmblused väljastpoolt, nagu tekstiilist polsterdus.

Moetrend – õmblused väljastpoolt.

  • Tool VR3001 cp05 tehasest Vrinel
  • Diivan Bosforo diivan tehasest Poltrona Frau, disain Aksu Sezgin, Suardi Silvia
  • Living Divani tehase vardasuvila, disain Lissoni Piero
  • Diivan CH_162 / CH_163 tehasest Carl Hansen & Son, disain Wegner Hans J

VR3001 cp05 tool Vrinel'i poolt.

8. Kas on olemas tõmblukk?? Ehtne nahast mööbel on valmistatud polsterdus, mitte nahkkatted. Polster ei ole eemaldatav! Ainult nahksohva padjad võivad olla eemaldatavad, mis muudab mudeli hinna veidi kallimaks.

9. Avastage oma lemmikmargi ajalugu. Euroopa luksusliku nahast mööbli tootmiseks, kasutades parimate tarnijate toorainet – Šveitsist, Lõuna-Saksamaalt ja Põhja-Prantsusmaalt. Aga kuidas on lood mõne riikliku või odava Euroopa tootja diivaniga?? Otsige selle kohta teavet netist, lugege kommentaare. See, kuidas tehas töötab reklamatsioonidega, kuidas ta reageerib klientide kaebustele, räägib kaudselt toote kvaliteedist.

Nahast mööblit ostes uurige teavet ja kommentaare tootja kohta. See aitab mitte teha vale valikut.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: