5 küsimust, mis aitavad teil valida arvutilaua oma koju

Arvutilaua ostmisel on liiga palju tegureid, mida arvesse võtta. Kuidas valida õige arvutilaud oma koju? Milliseid küsimusi peate enne ostma minekut vastama?

Enne kui hakkate arvutilaua valima, otsustage, kas teil on seda tõesti vaja. Otsige kohvilaudu, mida saab kasutada lugemispuldina või sülearvuti jaoks mõeldud lauana.

Arvutilaud või sülearvuti laud?

Ei säästetud ühtegi lisakulu. Kui te – sülearvuti kasutaja, ei pea te mõtlema, kuidas valida arvutilaua. Milleks on vaja klaviatuuririiulit, arvutiseadme jaoks mõeldud sektsiooni? Sülearvuti laud on teie jaoks piisavalt hea. Võite istuda mis tahes laua taga või isegi voodis sülearvutiga. Kui soovite, et teil oleks eriline töökoht, piisab, kui ostate tavalise, mis tahes suurusega töölaua.

Kui kaua olete harjunud arvuti taga istuma??

Meile mugavaks tegemine. Kui veedate iga päev vähemalt paar tundi kodus arvutiga, vajate korralikku töökohta osta arvuti jaoks spetsiaalne laud. Kui tehnikat kasutatakse harva, saab ilma eraldi laua ja arvuti "peidab". Tänapäeva õhukesi monitore on lihtne paigaldada kapiuste taha.

Arvutilaua võib olla mööbliesemeks – riiuli pikendus, "kapis" olev laud või eraldi arvutikapp.

Kontoriteema on pekstud ja labane! Jääb mulje, et kogu Nõukogude riik ühes puhangus on lapsepõlves vaadanud filme Sherlock Holmesist ja imbunud oma verre, et tööruum peaks olema midagi raamatukappidest ajendatud, täis tolmuseid köiteid ja keskel – kahe sahtliga kirjutuslaud, kõik nikerdatud, kõik nikerdatud, ja sa töötad mõnusas tugitoolis… Või suitsetate piipu ja mediteerite Remarque'i ja Nietzsche üle, samal ajal vaadeldes leeke kaminas… Ja igaüks üritab endale sarnast kontorit korraldada..! Klassikute hulgas peab olema. Kõik! Ei mingit fantaasiat. Kuid võimalusi on palju! Isiklikult võtaksime inspiratsiooniks näiteks Lenini vanaisa kabineti või "meie Mumra" kabineti interjööri filmist "Kontoriromantika"…

Uurimisobjekt on pekstud ja moositud helvesteks! Jääb mulje, et kogu Nõukogude riik ühes purskes on lapsepõlves vaadanud filme Sherlock Holmesist ja imbunud oma verre, et tööruum peaks olema midagi, mida ajavad edasi raamatukapid täis tolmuseid köiteid, ja keskel – kahe sahtliga kirjutuslaud, kõik nikerdatud, kõik nikerdatud, ja sa töötad mugavas tugitoolis … Või suitsetate piipu ja mediteerite Remarque'i ja Nietzsche üle, vaadeldes leeke kaminas… Ja igaüks üritab endale sarnast kontorit korraldada! Veenduge, et see on klassikaline. Kõik! Ei vähimatki kujutlusvõimet. Kuid võimalusi on palju! Isiklikult võtaksime inspiratsiooniks näiteks Lenini vanaisa kabineti või "meie Grymra" kabineti interjööri filmist "Kontoriromantika"…

Peida

Milleks te kasutate oma arvutit??

Kasutaja portree. Kui teie kodu on ainult e-kirjade kontrollimiseks ja internetis ilmateate vaatamiseks, on teie "kontor" võib koosneda väikesest lauast või isegi tugitooli käetoe külge kinnitatud statiivist. Inimesed, kes tõesti töötavad kodus ( mitte ainult arvutitega, vaid ka paberitega ) vajavad oma kodukontori ja arvutilaua paigutamiseks nurka või nišši. Sama kehtib ka mängijate kohta. Nad vajavad suurt ja tugevat lauda, mis peab vastu klaviatuuri löömise põnevusele. Kui kasutate arvutit filmide vaatamiseks, on hea mõte omada pöörleva monitoristendiga lauda See võimaldab teil näha ekraani kõikjalt ruumis.

Loe edasi  Diisli sisustusuuendused

Kui suur peaks teie arvutilaua olema??

Hoidke mõõdulinti. Teie kodukontori arvutilaua peaks sobima sujuvalt, seega otsustage eelnevalt, kus see asub. Teie ruumi suurus määrab, kas vajate suurt või väikest arvutilaua. Mõõtke ruumi, teadke oma arvutilaua minimaalset ja maksimaalset suurust ning ärge unustage tugitooli, sahtlit, riiuleid ja riiulit. Lisaks sellele peaksite enne ostude tegemist teadma oma monitori ja süsteemiploki välismõõtmeid. Valige tööks sobiv laudariiul, monitori salv ja torniosa.

Kaasaegne lauakujude ja -mõõtude mitmekesisus muudab sobiva "ruumi" leidmise lihtsaks.

Langetage juhtmed! Kodukontoris on ehk isegi tähtsam kui kontoriruumis "juhtmete segadus". Selleks, et mitte häirida oma interjööri harmooniat, otsige koju arvutilaua, millel on kaablijuhtimine. Need on spetsiaalsed hoidikud või hoidikud, mis hoiavad teie arvuti ja kontoriseadmete juhtmeid.

Pildil: Homeoffice E by Huelsta kirjutuslaud.

Milliseid struktuurielemente on vaja??

Pilguheit tulevikku. Olemasolevate kontoriseadmete ja lisaseadmete läbivaatamine. Mõelge, kus teie töölaual asuvad skanner, printer, kõlarid, joystickid ja graafiline tahvelarvuti. Kas teil on vaja arvutilaua pikendust või on seinariiul juba nende jaoks kohandatud?? Püüdke vaadata tulevikku Planeeri oma arvuti ja tööruum vähemalt järgmiseks aastaks või kaheks. Nii et te teate, kuhu peate oma vana arvutilauda arendama: ( osta täiendavaid lisaseadmeid ) või minna horisontaalselt ( osta uusi seadmeid, tööpindu ).

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: