13 koridori mööbel

Kui teie kohalik fuajee ei ole suur, oleks mantlihoidja, kompaktne kapp ja stiilne peegel ideaalne alternatiiv mahukatele kappidele ja sisseehitatud panipaikadele.

Euroopa stiilis

Aula Eestilaste jaoks Perekonna garderoob on esimene koht, kus hoida perekonna garderoobi. Sisseehitatud garderoobikappide ja muu kohmaka mööbli ostmine muudab teie koridori ladustamiskohaks, kus stiil ja ilu ei tule kĂ”ne allagi. Kui teie kodu koridor on liiga vĂ€ike, hankige riidehoidja – see ei mahuta kogu teie garderoobi riideid. Aga mantli ĂŒlesriputamine, salli sidumine peegli ette, vihmavarju asetamine allapoole, kingade peitmine kingahoidikusse on alati vĂ”imalik. Kompaktsed mööblikomplektid ei sobi mitte ainult vĂ€ikestesse koridoridesse, vaid ka avaratesse koridoridesse, kui te ei pea neid kohaks, kus hoida kogu korteri elanike garderoobi.

Köögikapid on tulnud Eesti sisekujundusse lÀÀnest: eurooplased nĂ€evad esikut kui "lavastuspunkti" esiukse ja maja vahel, kuhu saab visata ĂŒleriided ja kingad. VĂ€ikesed eesruumid on varustatud vastavalt nende otstarbele ainult vajaliku, ruumi sÀÀstva mööbliga Ei mingeid mahukaid riidekappe. SeinaĂŒhendus mantelkonksudega, riiul mĂŒtside ja vihmavarjualuse jaoks, puff vĂ”i pink, peegel, kingakapp, peenike vĂ”i rippuv kapp Siin on pĂ”hiline ĂŒlevaade miniköögi köögi sisseseade.

Et teada saada, millised on teie vÀikeste koridoride erinevad stiilid, vaadake meie fotovalikut. Klaasist ja lakitud foonid vÔi vÔib-olla tamme- vÔi pöögivineerist ja sepistatud rauast furnituurid.. KlÔpsake piltidel, et nÀha oma lemmikkomplekti.

Loe edasi  Kust osta kĂ”ige trendikamat mööblit?
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kÔigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen pÔnevil vÔimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mÔista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: