Uus Ligne Roset’lt

Ligne Roset' uus diivanite valik näib "hõljuvat" maapinnast kõrgemal. See tuleneb sellest, et disainer sai inspiratsiooni aiast . Hiljuti jaanuaris toimunud imm Cologne 2010 messil tutvustatud tooted.

Prantsuse disainer Inga Sempe ( Inga Sempé ) loodud ettevõtte jaoks Ligne Roset Ruché diivanikollektsioon. Ruché diivanid on kuulsad oma välimuse poolest Suvine aiakiik koos polsterdatud istmega. Inga Sempre on püüdnud edasi anda liikumise ja visuaalse kerguse efekti: õhukesed jalad loovad mulje, nagu "hõljuks" istme põranda kohal.

Kõrged käetoed on suurepärased puhkamiseks ja lõõgastumiseks: nende peal saab kogu keha mugavalt puhata, istudes pooleldi lamades diivanil ja sirutades jalad istmel välja. Nagu oleks see "üle visatud" pehme polsterdus pehmendab raami tugevaid jooni.

Uue Ligne Roset'i diivani nimi on prantsuse keeles "ruffle": "katkestatud" dekoratiivne õmblus õmblused jätavad mulje, et on palju rüppe.

Polsterduskangastel on erinevad efektid: näiteks siledad kangad paistavad silma oma julge reljeefi või sametiga valguse ja moodustab pehmed kühmud.

Ruché diivanvoodi valmistatud naturaalset värvi või värvitud täispuidust pöögist. Disainer Inga Sempre sõnul on looduslik puit iseenesest ilus.

Ja teiseks tahtis ta tuua elutuppa naturaalset puitu – sest tänapäeva sünteetiliste materjalide rohkuse juures ei pruugi lihtsalt enam midagi loomulikku olla.Loe edasi  Polsterdatud mööbel lastele: stiilid ja kujundus
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: