MIFS/Rooms Moscow 2014 annab aru edusammudest

Tallinn rahvusvaheline mööblisalong on esikohal. Välismaiste eksponentide arv kahekordistus, külastajate arv suurenes ja äriprogramm oli täis ja ajakohane.

Ülemaailmne kriis ei hirmutanud MIFS/Rooms Tallinn näitlejaid. Näitusel osales 335 ettevõtet 17 riigist. Välismaiste ettevõtete arv kahekordistus. Esindatud olid kõik mööblivaldkonnad: pehme mööbel, kabinetimööbel, kontorimööbel, köögi- ja aiamööbel, tootmismaterjalid, aksessuaarid, kangad, dekoratiivsed esemed.

Osalejad on maailma mööblituru liidrid: KARE Design ( Saksamaa ) Dan-Form ( Taani ) Spühl ( Šveits ) Kilim International ja Gaysan ( Türgi ) samuti tuntud Eesti ettevõtted.

Näitusekava oli rikas loengute ja meistriklassidega kaasaegsetest suundumustest. Veebilehel

Disainerite külas oli lõbus ja meelelahutuslik. Projekt "Disainiküla" tõi kokku noored disainerid, kes jagasid hea meelega oma ideid avalikkusega. Siin võis näha täiusliku kunstnikutööga loodud mööblit ja aksessuaare, originaalset keraamikat, disainertrükiseid ja loomingulisi videoinstallatsioone.

globaalse tööstusdisaini suundumusi võis näha Euroopa kõige prestiižsema sisekujundusauhinna, Interior Innovation Award, võitjate mininäitusel. Auhind, mille annavad igal aastal välja messi imm cologne korraldajad koostöös Saksa Disaininõukoguga.

Salongis toimusid autoriteetsed Eesti konkursid tööstusmööblidisaini valdkonnas: ARTLIGA ja Russian Cabriole. Võitjaid autasustati auhindadega.

MIFS /Rooms Tallinn korraldajad – Media Glob Crocus ja Koelnmesse – plaanivad korraldada näituse järgmisel aastal 19.-23. mail. Üksikasjad veebisaitidel ja www.rooms-moscow.com.

Loe edasi  24 ovaalset lauda
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: