8 nõuannet inimestele, kes ostavad kööginurka

On aeg vabaneda stereotüübist "kööginurk – mööbel hruschevka jaoks"! Kaasaegsete variantide hulgas on isegi minimalistlikke ja techno disainilahendusi. Kuidas valida õige nurgakujundustükk oma koju?

1. Kust alustada?

Diivanilt! See nurgatükk võib olla parempoolne ( piklik parempoolne ) vasakpoolne või mitmekülgne. Valige köögi jaoks jäik pink, millel on vahetatavad istmed ja seljatoed, ning söögisaali jaoks suur ja pehme nurgadiivan. Seljatugi võib olla üsna tugev ja kumer ning istmed lai. Polsterdamiseks on parimad lahendused sünteetiline nahk ja mokkamaterjal, samuti sünteetilistest kiududest ( nagu mikrokiud ja flokk ) valmistatud kangad;.

Avarates köökides ja söögitubades on hea mõte, kui diivaninurgas on baarilaua käetoega, millele saab panna tassi või klaasi.

Pildil: Huelsta diivan D 15.

2. Kuhu seda panna?

Vastu seina või keskele. Väikestes köökides paigutatakse seade seina äärde, säästes nii ruumi. Kui nurgake on köök-söögitoa keskpunkt, veenduge, et see näeb tagantpoolt esinduslik välja. Kööginurk koos käetoega-baariga sobib avarasse ruumi.

3. Ruumisäästja?

Vaja sahtleid ja kokkupandavat lauda. Ostke töölaud, millel on liigendatav osa või lisa, kui teil on kitsas, kuid on suuri koosviibimisi. Populaarsed on ka köögisohvad, millel on hoiuruumid söögiriistade ja muude esemete jaoks. Valige kööginurk, millel on istuv kaane ja hea välimusega tõstemehhanism. Väljatõmmatavad sahtlid ei ole nii mugavad: nende sisu kättesaamiseks tuleb lauda tagasi lükata.

Loe edasi  20 trundle ja trilby kapid

Otsige mudeleid, millel on ülemine hoiukoht ja diivanist istmed.

  • Woessneri Prado söögituba
  • Söögituba Malaga by Woessner
  • Woessneri Monte lauaplaat
  • Woessneri Bologna lauaplaat

Prado söögituba by Woessner.

4. Kas see nurk sobib magamiseks ja puhkamiseks??

Magada tervena! Kööginurk koos kokkupandava diivaniga on ideaalne lahendus, kui teil on sageli seltskond öösel või kui teile meeldib pärastlõunal üksi lõõgastuda. Kõige populaarsem mehhanism.. «"delfiin": voodi libiseb istme alt välja ja madrats tõuseb soovitud kõrgusele. Valige teine disain – «Prantsuse võrevoodi", Voodi laius peaks olema sama lai kui diivani pikk külg.

5. Milline lauaplaat peaks olema?

Ideaalis ovaalne. Kõige ergonoomilisem, ruumikam ja turvalisem variant, kuid muidugi on palju kujundeid. Kõige olulisem on igal juhul.. Puuduvad teravad servad, mis võiksid ronimisel või istumisel vigastusi tekitada. Tugevad klaasist töötasapinnad on moes. Nad ei ummista ruumi. Mõnda interjööri sobivad ka plastist ja metallist töötasapinnad.

Valige nurga jaoks nurkadeta laud. Parim valik on ovaalne tööpind.

  • Emmemobili söögilaud Theo.
  • Cantori Atlante söögilaud.
  • Tord Boontje Collection laud Moroso poolt.
  • Raj 4 söögilaud Gallotti & Radice'i poolt.

6. Milline materjal on eelistatavam??

puitlaastplaat või lamineeritud puitkiudplaat. Töödeldud ja värvitud puit ei ole köögis kummalisel kombel lemmikuks. Väikeses ruumis, kus on halb ventilatsioon ja gaasipliit, tasub OSB-plaadi asemel selgelt valida puitlaastplaat või kiudkiudplaat.

8. Kuidas seda "sobitada" Teie interjöörile sobiv nurgake?

Jääge stiilile truuks! Puidust aktsentidega nurk, kus on figuraalsed elemendid, nikerdused ja lillemustrid, sobib hästi maalähedases stiilis kööki. Lihtsad vormid, puhtad jooned ja metallist elemendid on moodsas stiilis orgaanilised. Massiivne nahast mööbel koos õmblustega näeb inglise köögis suurepäraselt välja. Rustikaalne kööginurk peaks olema tahtlikult rustikaalne ja omaloominguline.

Püüdke kööginurka sobitada stiililt köögimööbli ja muu toas oleva mööbliga. Kaasaegseid istumiskohti on saadaval väga erinevates stiilides – mitte ainult maalähedased, klassikalised ja rustikaalsed, vaid ka tehno ja minimalistlikud.

Loe edasi  Baaritoolid ja jupid: disainilahendused
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: