24 hommikusöögibaariga kööki

Baarilett on stiilne aktsent, mis muutub sisekujundajate seas üha populaarsemaks. Isegi kõige lihtsamaid ruume saab muuta atraktiivseks.

Vaadates läbi fotod baarilettidega köökidest, on raske mitte nakatuda disainerite ja tootjate entusiasmiga. Kes saab seda teha??
Kõige tavalisem koht, kus baarileti võib leida, on köök/söögituba. Sellisel juhul lahendab see suurepäraselt tsoneerimisprobleemi. Kuid baar sobib ka isoleeritud kööki. Klassikaline köögi paigutus 110-115 cm kõrgusel põrandast asuvate töötasapindadega, koos kõrgete toolidega. Baarilett võib olla ka osa saareköögist. "Tööruum" võib olla eraldatud sarnase, jagatud tasandi kompositsiooniga Söögikohast.

Loe edasi  Kuidas mitte maksta köögi eest liiga palju, kui valite fronte?
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: