Sisustustrendid 2016 4 professionaalselt disainerilt

Milliseid tuleva aasta trende saab juba praegu näha juhtivatel sisustusmessidel?? Neli Eesti disainerit jalutasid Tallinn näituste saalides ja jagavad oma tähelepanekuid.

Selle aasta üks kõige kõrgema profiiliga ja olulisemaid sündmusi disainimaailmas oli iga-aastase ülemaailmse näituse iSaloni WorldWide Tallinn ja 2. rahvusvahelise sisekujundus- ja kingituste näituse HOMI Tallinn avamine. Traditsiooniliselt koondati Crocus Expo 2 messikeskuses üheks terviklikuks ilukollektsiooniks Itaalia tehaste parimad mööblikunsti näited, moodsaimad trendid ja klassikalised sisekujunduse tõlgendused Tallinns.

Elena Timokhova, loominguline stuudio "Neskuchnaja Klassika":

«Ma armastan seda näitust ja külastan seda igal aastal suure rõõmuga. Vaid mõne päeva jooksul saate tutvuda Itaalia juhtivate mööblitehastega ühes näitusepinnal.
Seekord pöörasin erilist tähelepanu stendide kujundusele: valikule, värvide, trükiste ja tekstuuride kombinatsioonile, materjalidele ja 2016. aasta uuendustele.
«Itaallased" kasutatakse aktiivselt loomulikul vahemikul näituse jaoks ja sel aastal on nad jäänud sellele traditsioonile truuks. Beeži ja pruuni värvi mööbli peamine aktsent on mööbli valmistamiseks kasutatud materjalide kvaliteet ja kvaliteetne disain, mis peegeldub igas liinis.

Olga Kuznetsova, IDI STUDIO sisekujundus stuudio:

«Tallinn on aastaringselt küllastunud üritustest ja näitustest, mis on huvitavad ja rahuldust pakkuvad, ning iga kord olen ma ühe eesmärgi juures Et näha uusi asju, saada energiat ja inspiratsiooni, saada kogemusi ja tutvuda sisekujundustrendidega.
Soov elegantse lihtsuse järele — nii tahaksin ma kokku võtta näituse põhisuundumuse. Suurema osa oma ajast veetsin mainekate Itaalia ettevõtete stendidel. Klassika on muidugi alati moes, kuid ma näen pigem seda uut ja kasvavat suundumust itaalia ja skandinaavia segu suunas.
Ühesõnaga Mulle avaldab muljet. Luksuslik mööbel, uskumatult stiilsed itaallased, soe atmosfäär, vormide keerukus, joonte selgus, sujuv geomeetria….. Soovime avaldada austust käsitöölistele, kes on loonud sellise ilu, mis inspireerib meid uutele saavutustele!»

Loe edasi  Wabi-sabi saksa moodi

Irina Korcheva, Artstyle sisekujundus stuudio:

«Olen seda näitust külastanud mitu korda ja iga kord on see inspireerinud mind uute ideedega sisekujunduses ja disainis.

Minu ootused ei ole ka sel aastal pettunud.

Esitatud mööbli, valgustite ja aksessuaaride kollektsioonid Itaalia juhtivatelt firmadelt võimaldasid tutvuda viimaste sisekujundustrendidega.

Suurim trend, mida praegu propageeritakse, on ökodisain. See kajastub ökoloogiliste materjalide ulatuslikus kasutamises ( puit, klaas, looduslikud kangad, sepistatud elemendid ) looduslähedaste värvitoonide kombinatsioonis interjööris ja eksponeeritud näidiste kõrges ergonoomilises disainis".

Maria Serebrjanskaja, MariDeco disainistuudio:

«Teine näitus tuli muljeid tekitanud laine! Tahaksin esile tõsta selgelt eristatavaid Tagasipöördumine 50ndate ja 60ndate aastate moe juurde. Heledad värvid on taandunud taustale. Alles jäid vaid mokkapalad ja aadrililled, mis andsid kenasti aktsentidena kerget šikkust ja glamuuri. Kuld ja messing lõhkuvad aktiivselt aksessuaaride ja sisustuse maailma, mängides eredalt kontrastse tumeda viimistlusega. Eichholtzi stend paistis selles osas silma. Šikk, sära, ilu ja, mis on väga oluline, mugavus!

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: