Kuidas muuta koridor mugavaks: võrdleme 2 lahendust

Parim mööbel teie esikusse, et seda oleks lihtne kasutada? Sõbrad soovitavad tellida garderoobi ja sa – Otsin kompaktseid mooduleid koos mantlihoidja ja öökapiga. Võrdle neid kahte ja räägi mõlema strateegia plussidest ja miinustest.

Mida rohkem mooduleid lisate mööblivalikusse, seda tõenäolisem on, et teie koridor on hästi läbi mõeldud ja arukalt kujundatud.

Valmistatud esikusse

Moodulite koostamine. Enamasti ei müüda koridorimööblit komplektina, vaid osade kaupa. Te valite ise riiulid, kapid ja sahtlid ning panete need kokku, et luua oma komplekt. Võite kasutada disaineri teenuseid kaupluses või müügisaalis. Professionaalne planeerimistarkvara aitab teil leida ideaalse sisustuslahenduse teie esikusse. Aga seda on ka lõbus ise teha. Peaasi, et Mõõtke ette.

Plussid:

 • Odav. Kui kõik muud asjad on võrdsed ( materjal, suurus, tootjariik jne. ) moodulmööbel on odavam kui kohandatud garderoobikapp. Ja pole ka ime: neid on saadaval suures valikus valmis garderoobikappe ja riidepuid, kuid kohandatud disainilahendused tulevad ühes tükis.
 • Garantiiga. Moodulkoridoride mööbel valmistatakse tehases, kasutades selleks eriseadmeid. Ettevõtted hindavad oma head nime ja tagavad oma toodete kvaliteedi.
 • Saadaval laias valikus. Kui otsustate osta moodulimööblit, on pakkumiste valik nii lai kui võimalik: saadaval on nii Eesti, Itaalia esikusid kui ka teiste ELi riikide tooteid.
 • Kiire. Valmis Eesti mööblit saab osta laost peaaegu koheselt. Ja kui olete tellinud harvaesineva tehasemooduli, siis saabub see paari päeva jooksul. Võrreldes sellega on garderoobi tootmise aeg alati pikem keskmiselt nädalast kuni kuuni, sõltuvalt projekti keerukusest.

Kui teil on piisavalt avar koridor ja sõna otseses mõttes iga olemasoleva sentimeetri kasutamine ei ole seda väärt, võite osta valmis kapimööblit ja jaotada seda oma äranägemise järgi.

Loe edasi  26 voodikohta: uus 2012. aastal

Miinused:

 • Standardversioon on . Samu mooduleid, mis teie enda koridoris, näete ka sõprade või naabrite korteris.
 • Mitte päris õige suurus. Moodulimööbel ei sobi kunagi kuidagi teie esiku geomeetriaga, ükskõik kui palju te ka ei püüaksite. Kapi kohal on laes ruumi ja väike nurk jääb tühjaks.

Kohandatud koridorid

Valige iga detail. Tänapäeval on igas linnas ettevõtteid, mis valmistavad mööblit tellimuse järgi. Sa võid proovida ühte neist Eelistatavalt testitud ja kutsuge inspektor, kes tuleb vaatama mööblit koju. Ta võtab kõik mõõtmised täpselt ja professionaalselt, mille järel peate valima disaini ja selle täidise. ( Spetsialisti abiga, muidugi. ) Enamasti ei tellida üksikuid mööblitükke, vaid üks garderoobikapp koridoris. seda saab paigaldada kas ühe tükina, osaliselt või täielikult sisseehitatud kujul.

Plussid:

 • Individuaalne. Teie garderoob saab olema ainulaadne. Te ise valite nii disaini kui ka sisustuse. Tunnete end kodus mugavamalt, sest saate seda ise planeerida.
 • Täpselt mõõta. Kapi jaoks ettenähtud ala saab kasutada 100%: ei mingeid tühje kohti ega lünki. Riidekapp võtab just õige palju ruumi, ja igas ruumis, isegi kõige ebakorrapärasemas konfiguratsioonis.
 • Kompaktne. Viimastel aastatel on muutunud moodsaks tellida sisseehitatud garderoobikapp esikusse. Sisseehitatud versioon on eriti hea: ruumi enda sein, põrand ja lagi on kapi korpuseks. Nad ei "söö" kosmos. Konstruktsioon koosneb lükand- või volditud ustest ja täidisest — Riiulid, riiulid, riiulid, sahtlid, korvid jne.

Üllatavalt hästi kujundatud koridorid on kõige kallim, kuid ka kõige muljetavaldavam variant. Hästi kavandatud, muutub see osaks ruumi sisearhitektuurist.

Miinused:

 • Kallis. Eritellimusmööbel on tavaliselt kallim kui standardmööbel.
 • Ainult kodumaine toodang. Itaalia koridorid Eestile tellimiseks tavaliselt ei tee. ( Või see on ebamõistlikult kallis ). Garderoobi tellimisel on enamik materjale ja komponente kodumaine, harva – Poola või saksa keeles. Kui soovite osta Euroopa mööblit mõistliku hinnaga, on parem valida ühe või teise välismaise tehase moodulprogrammi elementide hulgast.
Loe edasi  Õhkmadratsi valimine

Muud esiku kujundused

Sisekujunduse projektist pärit esiku interjöör Disaineri projektist pärit koridori interjöör Sissepääsutee NO-grupi arhitektuuribüroo projektist
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: