Garderoobi tüübid

Milline mööbel sobib teie "laoruumi"?? Selleks, et teha õige valik, kaaluge garderoobi-, loft- ja boiserie-tüüpe – ja kaaluge igaühe plusse ja miinuseid.

Loft ja Boiserie garderoobid, Ütlemata õhuline ja väga ilus. Need on ilmselgelt mõeldud väga suure ruumi ja mõõduka täituvuse jaoks. Neid hoiusüsteeme on raske ette kujutada suhteliselt väikeses akendeta ruumis, mis on tihedalt asjadega täidetud. Ma kasutan moodulkappe. Nad on praktilisemad. Isegi kui asjad ei ole ideaalselt korraldatud, ei ole see nii silmatorkav. Ja kui te olete üsna ressursipuuduses, siis soovitan ettevõtte walk-in garderoobid

Loft ja Boiserie garderoobid, Kindlasti õhuline ja väga ilus. Need on selgelt mõeldud väga suure ruumi ja mõõduka täituvuse jaoks. Raske on ette kujutada neid hoiusüsteeme suhteliselt väikeses akendeta ruumis, mis on täis asju. Ma kasutan modulaarset garderoobi. Nad on praktilisemad. Isegi kui asjad ei ole ideaalselt paigutatud, ei ole see nii silmatorkav. Ja kui olete tõesti eelarveteadlik, siis soovitan kindlaid garderoobilahendusi

Garderoob: walk-in garderoob

Välimus. See riidekapp meenutab riidekapi riiulit, mille uksed unustasid üles riputada: seal on ainult seinad ja riiulid vahepeal. Palju mooduleid, mis on paigutatud piki ühte või mitut seina. On ka ristuvad nurgapealsed lõigud. Konstruktsiooni tugevuse suurendamiseks on raami osad kokku õmmeldud ja seinale kinnitatud.

Eelised:

 • Suur valik mudeleid kõigis stiilides ja hinnaklassides. Ehtede, vööde ja sallide hoiustamiseks on palju võimalusi.
 • Disain on lihtne ja tuttavlik.

Puudused:

 • Paigaldus mittestandardsete ruumide jaoks: üldjuhul on saadaval ainult standardmoodulite kõrgused ja laiused. Et see "sobiks" Kui teil on vaja tellida "liistu", et sobitada kaldserva riiul või vältida seinakarkassi, siis tuleb tellida "liistu" või näidiste disainilahendused. See suurendaks garderoobi maksumust vähemalt 20% võrra.
 • Ebamajanduslik ruumikasutus: 2 kuni 3 cm kummalgi küljel on "ära söödud" Jalutuskapi raam.
Loe edasi  Poodiumvoodi interjööris: kuidas valida ja mida kaaluda

Näiteid "garderoobi" üksustest.

Loft: metallist riiulitega garderoobikapp

Välimus. Kõnekas sõna on "loft" Kutsuti endised tehasehooned, mis on ümber ehitatud korteriteks. avatud torud ja kanalid ei ole nendes siseruumides haruldased. See on selle garderoobitüübi nimi, mis tuleneb selle heldest metalli kasutamisest ja ruumitunnetusest. «Lofts" – Visuaalselt kerge riistvara. Need sarnanevad riiulitele ja koosnevad põranda ja lae või põranda ja seina vahelisest metallraamist. Riputage riiulid, riidehoidjad ja hoiukonteinerid seinakinnituste vahele.

Positiivne külg:

 • taskukohane hind. Isegi kõrgekvaliteedilised loftid Odavam kui garderoobid, sest te ei pea maksma üle seinte, põrandate ja lagede eest.
 • Kinnitamiseks ei ole vaja monoliitseid seinu Piisab kipsplaadist vaheseintest. Ja mõned seadmed saab isegi paigaldada keset tuba.
 • Sobib väikestesse ruumidesse ja erikonfiguratsioonidesse. Spetsiaalseid konstruktsioone ei ole vaja tellida: distantstorusid saab hõlpsasti paigaldada kohapeal.
 • Mobiil: The Loft Closet ei ole raske kokku panna ja lahti võtta, et kolida uude kohta.

Näiteid loft-stiilis garderoobikappidest.

Puudused:

 • Metalli külmus: kõigile ei meeldi metallkonstruktsioone puudutada.
 • Väike valik täitematerjalidest. Raske toetuda millelegi muule kui tavalistele riiulitele, riiulitele, samba- ja sahtlitele. Ainult parimate Euroopa tehaste kollektsioonides on särgisahtlid ning spetsiaalsed sektsioonid pükste ja lipsude jaoks.

Boiserie: seinale paigaldatav riidekapp

Välimus. Meenutab klassikalistes interjöörides leiduvat boiserie-paneeli. Riiulid, sahtlid ja kirstud ei ole kinnitatud seinale, vaid sellele paneelile. Erinevalt kahest teisest garderoobitüübist on boiserie Ehitatud horisontaalidele. Puuduvad vertikaalsed peatused ja vaheseinad rööbaste ja naaberriiulite vahel. Seda tüüpi riidekapp ei vaja kandvat lage ( seda saab kinnitada ripplae külge ). Nõuab ainult selliseid seinu, mis peavad vastu suurele koormusele.

Eelised:

 • Variatiivsus: boiserie'i üksusi saab vastavalt vajadusele ümber paigutada.
 • Hea õhuringlus: riideid riputitel ei pigistata külgedelt kokku.
 • Kaunis disainilahendus.
Loe edasi  Kootud tugitool: kuidas seda erinevatesse stiilidesse sobitada

Näiteid boiserie garderoobide kohta.

Puudused:

 • mõeldud suurte ruumide jaoks: kui te paigaldate liiga palju sahtleid seinale, siis on võimalik, et kogu ilu jääb seinapaneelile peitu.
 • Ebasäästlik ruumikasutus: paneeli ja seina vaheline ventilatsioonilõhe. Mida suurem, seda parem, kuid ideaalne laius on "peopesapaksus".
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: