Eelarve söögitoa sisustamiseks

Söögitoa mööblikomplekt võib maksta paarist kümnest tuhandest Cronast kuni mitme kümnenda tuhande dollarini. Mida te võite oodata selle või selle summaga? Kui palju maksab männi mööblikomplekt, koloniaalne söögituba Malaisiast ja tuntud kaubamärkide klassika??

Mida komplekt sisaldab?

Söögirühm ja hoiumööbel. Söögituba See on laud ja toolid, mis on iga komplekti alus. Ja laomööbel riidekapid, vitriinid, kapid. Te ei pea ostma kogu nimekirja.

Superökonoomne klass: kuni 50 tuh. Cronad.

Tootmine Eesti, ValgeEesti ja Hiina tehastest. Söögituba sisustatakse puitlaastplaat- või täismänni mööbliga. Kõige odavamad lauad ja toolid on (lauad 6 inimesele alates 2,5 tuhandest. Crona., toolid alates 600 Crona. ). Lihtne kodune puitlaastplaadist kapp maksab umbes 12 tuhat Crona. hõõruda. Metallist ja klaasist serveerimislaud maksab umbes 5 tuhat eurot. Crona. ja sama kehtib ka puitlaastplaadist küljeplaadi või kirstu kohta.
Männist mööbel söögituppa. Lauad ja toolid maksavad umbes kaks kuni kolm korda rohkem kui metallraamid (lauad 6 inimesele alates 4500. Crona., toolid alates 2k. Crona. ). Hinda mõjutavad polsterdatud iste ja seljatugi. Polsterdus on tõenäoliselt valmistatud kunstnahast või flokist. Kolmeukseline kapi massiivsest männist maksaks umbes 20 tuhat eurot.

Võite valida, kas osta ainult üks ese, isegi kui see on kallim, kuid tõesti vajalik, või teha komplekti mõnest odavamast esemest.

Majandusklass: 50-150 tuhat. Cronad.

Laiem tootevalik. ValgeEesti, Eesti ja Hiina tootjatele lisanduvad tehased Poolast, Leedust,… Selles hinnaklassis leiate massiivpuidust, odavast lehtpuidust või puitlaastplaadist ja MDF-plaadist valmistatud mudeleid, millel on naturaalne puiduvineer.

Loe edasi  Gerald Stenzenberger köögimoodist ja tähelepanu detailidele

Söögitoamööbel Kagu-Aasiast. Need on valmistatud odavast eksootilisest puidust ( Hevea, eukalüpt jne. ). Malaisiast ja Indoneesiast pärit toolide hinnad algavad 2 eurost.5k. Crona., laudadel alates 12-15K. RUR. Massiivsest Hevea-puidust valmistatud vitriinkapp maksab umbes 50 000 Crona. Crona. Söögituba on sisustatud koloniaalstiilis.

Keskklass: 150k kuni 500k. Crona.

Taskukohane klassika Euroopast. Mine julgelt Itaaliast ja Saksamaalt pärit mööblit müüvatesse poodidesse. Saate endale lubada loodusliku spooni viimistlusega mudeleid, mitmekesisemat disainivalikut nii kaasaegses kui ka klassikalises stiilis. Seega maksavad Itaalia tool ja laud-transformaator vastavalt umbes 20-30 tuhat eurot. ja 60-80 tuhat. hõõruda., MDF-kapp lakk- ja spoonitud esipaneelidega 80-90 tuhat Crona. RUR.

Kõrge klass: alates 500k. kuni 1 miljon. Crona.

Massiivpuit, rikkalik viimistlus ja ilus disain. Prantsuse ja Hispaania tehased, mis pakuvad disainerdisaini esemeid, lisanduvad juba mainitud Itaalia ja Saksamaa tehastele. Toolid ja lauad on valmistatud ainult massiivist, polsterdatud alcantara või loodusliku nahaga, kalli tekstiiliga. Täispuidust mööbli esipaneelid on rikkalikult kaunistatud kullatud, mosaiikspoonitud dekoratiivsed spoonid.

Söögitoa mööbli valimine

Chapeltowni puhvet James Brookmani Chapeltowni kollektsioonist Wave 8014 söögilaud Tonin casa Moderno kollektsioonist Wave 8014 Genesis söögituba Turri kollektsioonist Genesis
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: