Korraldusreeglid: kuidas paigutada mööblit väikesesse elutuppa

See on maja kõige sõbralikum tuba: siin võetakse vastu sõbrad ja sugulased ning koguneb pere. Elutoas on ruum elutähtis. Ja kui ruutmeetrid on üsna tagasihoidlikud, peate panustama ergonoomikale. Arhitektuuribüroo "Victory of design" eksperdid ütlevad teile, kuidas sisustada elutuba nii, et kõik pereliikmed saaksid mugavalt majutada.

Mitte midagi ekstra Ei midagi isiklikku

Kõigepealt peaksime loobuma iganenud ideest ühendada elutuba ja panipaik. Mahukad hoiusüsteemid, eriti pimedate mööbli-"seinte" kujul, Need tekitavad teie elutoas kitsast ja ebamugavat ruumi.

Parem on, kui on olemas eraldi garderoob hoiustamiseks ja elutuba tuleks hoida võimalikult vabana. Kui te ei ole valmis loobuma kappidest, soovitame valida põrandast laeni sisseehitatud varjatud süsteemi.


Loe ka:

  • 4 elutoa võimalust igale eelarvele
  • Elutoa kaunistamine: ideed, näpunäited
  • 4 nõuannet: valige diivan väga väikesesse tuppa

  • Multi-Forma II garderoob 01 Huelstalt
  • Multi-Forma II riidekapp 05 Huelstalt
  • Lumi Echo kapp
  • N2160/N2161 ARTECASA evolutsioonist koju

Multi-Forma II garderoob 01 Huelstalt.

Kui perele meeldib pidada rikkalikke pidusid, peate selleks looma kõik tingimused. Trafomööbel väikestesse ruumidesse. Näiteks kohvilaud, mis kasvab söögilaua suuruseks.

Pildil: Calligaris Magic-J laud.

Hea planeerimine

Enne elutoa kaunistamist tasub mõelda selle eesmärgile. Hubane koht õhtuste perekondlike koosviibimiste jaoks ja koht koosviibimiste jaoks on täiesti erineva sisuga.

Seega peate kõigepealt arvesse võtma perekonna koosseisu, iga sugulase harjumusi, kes veedab kui palju aega ühises ruumis. Emale võib teha kodutoa koos mugava tugitooliga ja väga hõivatud tudengipoeg mugava pouffe'ile mugavalt sisse mähkida.

Jagamatu ja ühtne

Kui olete valmis eksperimenteerima, soovitame kombineerida elutuba ja kööki. See on värske lahendus, mis loob perekondadele erilise ruumi. Selline tuba muutub kogu pere jaoks tõmbekeskuseks.

Loe edasi  B & B Jubilee lamamistuba&B Italia

Mööblitootjad toetavad seda kontseptsiooni lahendustega, mis ühendavad traditsioonilise köögisüsteemi ja televiisori. See võimaldab säilitada üldist stiili.

Pildil: Kartelli kohvilaud Jolly.

Stilistilised trikid

Idee. Elutoa paigutus võib olla liberaalne, võite luua traditsioonilise elutoa, kus on televiisor ja selle ees istumisrühm. Kui teie pere on rohkem harjunud raamatuid lugedes lõõgastuma, siis võib digiseadmed puududa ja diivan võib olla akna poole pööratud. Need, kellele meeldivad sõbralikud koosviibimised, saavad elutoas luua ööklubi atmosfääri, paigaldades baarileti ja tantsupõranda poodiumi.

Täitmine. Kohandatud mööbel, et luua ruumitunnet väikeses elutoas. Kaaluge valatud või poolläbipaistvast plastikust valmistatud mudeleid. Samuti võib rasked kardinad ära jätta ja asendada need kergete kardinatega ruloode kujul või skandinaavia eeskujul jätta raamid üldse ära.

Värv ja valgus. Ärge eirake klassikalisi värvireegleid. Dekoratsiooni ja mööbli heledad värvid muudavad ruumi suuremaks. Neid saab varieerida, kasutades tumedaid kontrastseid detaile. Soovitame erilist tähelepanu pöörata valgustusele: hoolikalt valitud valgustus võib luua valguse ja avaruse tunde.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: