iPodi stiilis laud

Disainerid on ettearvamatud ja leiavad kÔigest midagi. Nagu söögilaua kujundamine ikoonilise mp3-mÀngija iPodi kujutise jÀrgi.

Disainer Rolf Hay ( Rolf Nau ) on vĂ€ga mitmekĂŒlgne nĂ€gemus. NĂ€iteks, kui kujundate ettevĂ”ttele söögilaua Heu Ikoonilise iPod mp3-mĂ€ngija vĂ€limus vĂ”eti aluseks.

iPodi esimesel versioonil oli sile, lĂ€ikiv esipaneel ( see vĂ”is olla must vĂ”i valge ) ja metallist tagakĂŒljel olid ĂŒmarad nurgad. Laud tegi seda tĂ”eliselt rÔÔmsaks.

Laua nimi, muide, ei ole juhuslik: T-tĂ€ht Table ( inglise keeles 'tabel'. — «tabel" ) ja 12mm on ĂŒmardatud nurkade raadius.

Pildil: T12 söögilaud Hay.

Rolf Hay otsustas, et söögilaud peab olema sama meeldiv, ja ĂŒmardas uue T12 servad. Ta kandis mĂ€ngija reeglid ĂŒle söögilaua disainile. Seega kuluvad disaineri sĂ”nul paremad nurgad kiiremini Ă€ra ja kaotavad oma esialgse lĂ€ike.

Oleme nĂ”us, et voolujoonelise servaga lauda on mugavam kasutada. T12 by Hay raam on valatud alumiiniumist ( viide iPodi metallist tagakĂŒljele ) pulbervĂ€rvitud "prototĂŒĂŒbi" vĂ€rvides – see on must ja valge. Lauaplaat on valmistatud samades vĂ€rvides vĂ€rvitud tuhkpuuspoonist.


Selles artiklis on kasutatud veebilehe pilti


Loe edasi  Kabinet elutoas: tagasipöördumine?
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: