Muru ristik

Clover on traditsiooniliselt istutatud dekoratiivse muruna. Hollandi ristik on sellise kasutamise parem vaade, sest see on lühike ja hästi kombineeritud muru maitsetaimedega.

Nagu paljude kaunviljade esindajate esindajaid, vähendab ristik vajadust teha mulla väetisi.

Muru ristik

Muru ristik

Kirjeldus

Taim kuulub kaunviljade perekonnale. Paljud ristiku sordid mitmeaastased, selles vaieldamatult eelis, sest see kaob vajadust osta seemned igal aastal.

Gaasivaade, nagu tavaline, on lehed kolme plaadi ja väikese õisikute. Aastakultuurid harva, kuid seda kasutatakse siiski samal eesmärgil. Pärast õitsemist ilmuvad puuviljad lilledele. Seal on seemneid.

Muru ristik

Muru ristik

Flaver muru müüs valge ja roosa. Suur dekoratiivkaebus on esimene. Huvitava katsena saate omavahel kombineerida mõlema sordi.

Valge ristik levib kiiresti mööda muru ja kergesti tõrjub lai umbrohu, sest muru tulemusel selgub olevat sujuv ja ilus. Selline taim õitseb valdkondades, mis on halvasti kuivendatud või liiga toonid tavalise muru jaoks. Nagu valge ristik, ei ole punane haruldane. Esimest korda oli ta Põhja-Ameerikas naturaliseeritud.

See tekitab tavaliselt vaiba.

Muru ristik

Muru ristik

Plussid ja miinused

Mõned aednikud peavad ristiku kasutamist muru rohu asemel ideaalse ja lihtsa lahenduse järgi. Selles konkreetsel juhul on rohkem eeliseid, kuigi on puudusi. Clover on äärmiselt põuakindel taim ja säilitab oma atraktiivse jaherohelise värvi isegi kõige kuumemates ja kuivadel suveperioodidel.

Muru ristik

Muru ristik

Eelistest saate valida järgmise:

 • Ta põudas vastupidav – taimse sügavate juurte tõttu on vaja palju vähem vett kui rohi;
 • Sellise murukulude sisu on odavalt;
 • Ei ole vaja viljastada;
 • õitsevad;
 • võib kasvada halvas pinnasesse, luues rikkaliku vaiba;
 • ei kollane loomade uriinist;
 • Haiguste ja hallituse suhtes ei ole vastuvõtlikud;
 • Herbitsiidide kasutamist ei ole vaja kasutada;
 • niitmine vajate palju harvemini kui lihtne rohi.

Muru ristik

Muru ristik

Kehv pinnas ei ole ristiku probleem suures osas tingitud asjaolust, et see toodab lämmastikku ise.

Hallituse, seen, mädane – kõik see kahjustab taimseid muru. Selle tulemusena muutub selline muru inetu ja vaja. Ristik ei kuulu sellele probleemile. Pealegi, kuna ristik on laiaulatuslikke umbrohtude konkurentsist väljas, ei pea te pinnase mürgiste asjade töötlemist töödelda.

Ristik vastu ka putukate kahjurite vastu, mistõttu ei ole vaja kasutada pestitsiide. Sõltuvalt sellest, millist sorti istutati, saab seda väga harva paigaldada. Paljud aednikud teevad seda ainult kaks korda hooaja.

Muru ristik

Muru ristik

  Kuid sellel taimel on oma puudusi. Näiteks on see väga palju määrdunud riided ja selliste plekkide mähkimine on üsna raske.

  Just seetõttu, et muru õitsemine meelitab mesilasi, nii et see ei ole alati ohutu paljajalu. Kuigi hammustada mesilane isikuta allergiata ja ei kanna suurt ohtu, lapse jaoks jääb ebameeldiv ja valus. Samuti tasub meeles pidada, et pideva kõndimise ristikule, see on esitatud teede moodustumist, nii et see on parem kohe korraldada väikeste rajad.

  Näpunäide: Clover’i loomisel võivad murul olla probleem. Nende kogust tuleb kontrollida seni, kuni taim jõuab mitu sentimeetrit kõrguseni, ainult siis see asendab neid iseseisvalt.

  Muru ristik

  Muru ristik

  Vaated

  On mitmeid põhitüüpi ristiku, mida kasutatakse atraktiivse dekoratiivplatvormi loomiseks.

  Loe edasi  Laste täispuhutavad basseinid: omadused ja valik

  Rullitud

  Suntacular tüüpi muru muru, mida saab eemaldada pinnalt koos pinnase ja seejärel moodustavad rullide järgneva maandumise.

  Muru ristik

  Sega-

  Need on mitmed sordid, millel on õisikud erinevad värvid. Selline võimalus sobib neile, kes ei taha puhkuse jaoks monofooniaala.

  Muru ristik

  Mikrokoontike

  Selline kääbus ristik on ideaalne lahendus dekoratiivlaasile. Teistest sortidest on väike lehestik, mahlane roheline, sõltumata aastast.

  Isegi talvel lume all säästab sort värvi. Kui te istutate muru sellise ristikuga, siis võid unustada õige. See on ideaalne lahendus saidile, kus lapsed konkureerivad. Väike klass tihedalt katab pinnase ja kiiresti tõrjub umbrohu.

  Muru ristik

  Muru ristik

  Vähe

  Tavaliselt tähendab selle liikide all Hinne “Rivendel” smaragdi lehestikuga. Taim paks katab maa, see ei vaja hoolt. See on piisav lihtsalt rööbastee rööbastee ja kollaste vanade varrede eemaldamiseks ei ole lühike. Kasutatakse sageli maastikukujunduses.

  Muru ristik

  Muru ristik

  Heinamaa

  See on metsik kultuur roosa või punase värviga. Sa võid sageli kohtuda põllul või heinamaal. Eelistest – tagasihoidlikkus. Kõige sagedamini selline taim emis riigis.

  Muru ristik

  Dekoratiivne

  Dekoratiivse mõistmise all Red, valge, roosa, kollased sordid. Sageli on see ülaltoodud liikide segu. Tundub selline hiiliva muru atraktiivne ja täiuslik disain lill.

  Muru ristik

  Muru ristik

  Muru ristik

  Universaalne

  Nende hulka kuuluvad näiteks muud ristiku sordid, Atropurpurea või purpurasüüsi. Neil on unikaalne värvus lehed lilla südamikku.

  Eelistest – mitte ainult atraktiivsus, vaid ka kõrge kasvutempo. Mõlemad sordid kasvavad kiiresti, kuid ärge õitsege.

  Muru ristik

  Muru ristik

  Teine

  Alates mitte vähem soovitud liikidest, saate eraldi märkida valged ja roosad sordid. Valge ristiku varre pikkus jõuab 40 sentimeetrile. Ümmargune lehestik, kolmekordne. Õisikud on sarnased väikeste pallidega. Täieliku õitsemise perioodil võib sellise rohu kõrgus jõuda 10 cm.

  Erineb roosa värvides. Hinne kasvab suuresti suure happesusega mullas. Blossom algab juunis ja kestab oktoobris.

  Seal on veel punane ristik. Selle sordi kõrgus on 50 cm. Küllastunud vaarika varju näeb välja väga ilus. Lehestik suur, särav.

  Lilled muru keset suve ja esimese külma.

  Muru ristik

  Muru ristik

  Näpunäiteid maandumiseks

  Eeldades, et aednik hakkab looma alasti pinnasest muru, siis peab ta kõigepealt otsustama, millised seemned külvata. Sõltuvalt sellest, kuidas intensiivsus Valitud ristik kasvab, on voolukiirus 1 m2 erinev.

  Loe edasi  Aiakujundite tootmine oma kätega: Specielies ja Technology Secrets

  Lossing tehakse käsitsi, on soovitatav seda teha varakevadel. Kui kõik on tehtud õigesti ja ärge kahetsege tugevust, siis suve alguses on saidile puhta roheline ala puhtaks ja mängudeks.

  Sel juhul on Tšernozemi ja muude muldade külvamiskiirus erinevad. Viljaka pinnase ja lubjakivi puhul – see on 16 kg 1 hektari kohta. Kui kasutatakse ristiku ja Thymofeevka taimset segu, vähendatakse kindlaksmääratud kogus 13 kg.

  Muru ristik

  Muru ristik

  Ja kui see on punane sort, lutsern ja thymofeevka, siis kilogrammide arv hektari – 9, 6 ja 4 järgi vastavalt kirjeldatud järjekorrale.

  Enne pinnase istutamist tasub rööbasteede kattumine ja hajutada, et muru oleks atraktiivne ja ilma teravate tilkadeta. Kivid, suured mulla tükid.

  Segage ristik seemned mullaga, kasutades mahutina käru. See võib olla nii tavaline aia praimer kui ka muu. See segu jaotatakse maandusele ühtlaselt. Clover kasvab viljakas, märg pinnas pH väärtusega umbes 6,5.

  Muru ristik

  Niipea, kui see külvamise etapp on lõpetatud, on kogu pind vajalik teise mullakihi katmiseks, kuna maandumissügavus vahemikus vahemikus 1 kuni 1,5 cm. SOLLASi ei kasutata ka seemnete katmiseks harva. Õhuke kiht aitab hoida loputamist ja salvestada nõutav tase niiskus. See keskkond on ideaalne idanevuse jaoks.

  Sa pead olema ettevaatlik, et mitte maapinda liiga pingul püüda, vastasel juhul idanevad seemned halvad.

  Pinnase kastmine on veidi nõutav, püüdes mitte oma seemneid pesta. See on parem mitte kõndida hiljuti istutatud muru vähemalt nädalas ja pidage meeles, et pinnas peaks alati olema märg. Kui te järgite selliseid lihtsaid reegleid, siis kaks nädalat näete esimest ristiku idanemist üle maandumise.

  Muru ristik

  Muru ristik

  Kastmist nõutakse iga päev, kuid väikestes kogustes. Niipea, kui seemned on idanevad, vähendavad joote intensiivsus. Tulevikus niisutab muru mitte rohkem kui üks kord nädalas. Vesi peaks tungima sügavale maapinnale, nii et alumised juured saavad selle juurde pääseda.

  Kui lubate õitseda õis ja anna seemned, rõõmustab muru aasta-aastalt ja midagi ei pea häirima. Kuid pärast 2-3 aastat võib selline platvorm vajada täiendavat põllukultuuri või seoses. See kõik sõltub maandumispiirkonnast ja taimeliikidest.

   Ainult ristikut saab istutada maapinna katmiseks, kuid see käitub paremaks püsiva tööga koos muru muruga.

    Muru ristik

    Muru ristik

    Paksu pinna loomiseks tuleb segada ainult 5-10% pisikeste seemnete massist. Kui lisate taime olemasoleva muru, siis tuleb kõigepealt pilkata ja eemaldada õled. Ainult nii, et võite olla kindel, et seemned langevad maapinnale ja võib idaneda.

    Loe edasi  Astilba tüübid ja toetused

    Sowing ise, nad nõustada segu materjali piisava koguse liiva – see on lihtsam hajumine see ühtlaselt pinnale.

    Professionaalid ja kogenud Daches annavad oma maandumisnõuanded:

    • Seemned ei tohiks piisavalt sügav, et pinnale puista ja veidi säilinud pinnas;
    • See taim eelistab päikest ja kuigi see kasvab kerge vari, kuid mitte nii kiiresti kui ma tahaksin;
    • Kui maandumine on toodetud varjutatud piirkonnas, peate kahekordistama seemnete arvu.

    Muru ristik

    Muru hooldusreeglid

    Seda tüüpi muru eeliseks, mida sageli ei pea hoolitsema. Niitma sa vaid paar korda hooajal. Pärast maandumist tuleb jootmine läbi viia iga päev, kuni pildid ilmuvad.

    Clover platvormid ja muru saab tõsta teraga 1,5-2 tolli. Suve keskel lõpetavad nad niitmise, seega ärkavad taimse ja hakkab õitsema ja moodustama seemneid.

    Muru jaoks kasutatavad sordid on enamikul juhtudel madal kasvav ja nõuavad väikese niitmise, nii et see ei ole liiga palju tulistamist väärt. Ärge kunagi rakendage herbitsiide ristiku muru kohta. See võib selle hävitada.

    Muru ristik

    Muru ristik

    Stabiilse katte säilitamiseks võib see mitmeaastane nõuda umbes 3 aasta pärast korduvat külvamist. Aga nõuetekohase hooldusega siirdatakse loomulikult edukalt läbi oma seemnete kaudu loomulikult.

    Läbivaatamise ülevaate

    Spetsialistidel on oma arvamus selle kohta, kas istutada platvorm maja ees, et see taim.

    Paljud kasutajad näitavad, et muidugi on kõige parem imeda ristik varakult kevadel märtsi keskpaigast kuni aprilli keskpaigani. Aga seda saab külvata sügisel. Väikesed seemned on üsna rasked külvata ühtlaselt.

    Üks võimalus teha see ilus – segada materjali pinnase, saepuru või liivaga.

    Muru ristik

    Muru ristik

    Muru ristik

    Mõned aednikud soovitavad lisada bakterite inoculinti, mis suurendab kasvu. Samuti märgitakse, et ristik on loomulikult innukas, juurdunud kõikjal, kus tema saba juured puudutavad Maa. See võib olla õnnistus haruldases murul, kuid see võib kergesti levida ka muru lähedal asuvas aias.

    Ideaaljuhul soovitavad võrgu kasutajad nõustuda sellise mururada või mõne muu inertse pinna ümbritseva. Vastasel juhul on mõistlik luua aia ümber, mis ei ole mitte ainult maa all, vaid ka pinnase üle 10 cm. See peatab hiiliva võrsed, mis muidu levivad piiril.

    Muru ristik

    Muru ristik

    Enamik kogenud aednikke tähele, et valge ristik eelistab märg pinnase, kuid mitte üleujutatud või märgalade. Kui krundi on täpselt, siis ta võtab hea äravoolu.

    Internetis leiate kasutajatele teavet, et kuigi mõned tarnijad väidavad, et valge ristik on kohandatud kuivama pinnase, on see natuke vale. Jah, tõepoolest, lühikese põua ülekandmine ja hea välimus, kuid see ei õitseda pidevalt kuivaks pinnasesse.

    Muru ristik

    Muru ristik

    Uuring muru valge ristik Vaata Järgmine video.

    Hinnake artiklit
    ( Reitinguid pole veel )
    Lisage kommentaare

    ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: