Magamistuba rõdul

Magamistuba rõdul

Paljudes kaasaegsetes korterites lakkas rõdu jäänud vanade suusade ja purkide hoidlaks, püüdes üha enam korteri funktsionaalse osa teha. Üks huvitavaid ideid on rõdu hubane magamistuba, mida me selles artiklis räägime.

Magamistuba rõdul

Magamistuba rõdul

Magamistuba rõdul

Magamistuba rõdul

Magamistuba rõdul

Magamistuba rõdul

Plussid ja miinused kombinatsioonis

Rõdu on sageli kombineeritud elutoaga või köögiga, kuid see ei ole nii tihti magamistoas. Asi on see, et selline disainerlahendus on oma nüansse.

Magamistuba rõdul

Kasu hulka:

 • Sa saad lisaruumi, mis on väikeste korterite omanike jaoks väga oluline. Täna Odnushki, üha sagedamini hakkas tegema ümberkorraldusi, keerates need stuudiokorterid. Kui aja jooksul tunnete end eraldi magamistoa vajadust, on rõdu täiuslik selleks. See on ka hea lahendus suurtele peredele, kes on sunnitud elama väikeses korteris. Rõdu kui magamistuba võimaldab ühel või kahel pereliikmel saada rohkem isiklikku ruumi väikese hubase ruumi kujul. Näidete mass, kuid peamine pluss redade arendus on selge.
 • Uinumine ja ärkamine rõdul, tunnete loodusele lähemale. Puude ja Star Sky ümbritsetud, saate rahuneda, panna mõtted ja unustada kõik probleemid. Muidugi on see asjakohane ainult neile, kellel on Windows roheliste istanduste ja mitte sõidutee heitgaasidega.
 • Väikese ala puhastamiseks nõuab minimaalset aega. Kui ruum on väike, see on äärmiselt raske korraldada segadust. Lisaks sellele ei sobi midagi, välja arvatud voodi, mis on ebatõenäoline, et see ei sobi. Võib-olla saate ka väikese sidemetalli või kummutide paigutamine.

Magamistuba rõdul

Magamistuba rõdul

Magamistuba rõdul

Magamistuba rõdul

Magamistuba rõdul

12

Pildid

Kahjuks ei ole puudused vähem:

 • Kuna see on algselt rõdu – mitteeluruum, peate selle varustama selle eluks nullist. On vaja luua palju isolatsiooni kihid nii, et te ei fills talvel, vajate veekindlate seinad ja viimistlus mugava une. Pange tähele, et mitte iga rõdu talub sellist koormust. Samuti ärge unustage kommunikatsiooni – elektrijuhtmete ja soojendamise teostamist. Teatud tüüpi rõdu töö peab võtma erilist luba.
 • Kui korteri aknad unustavad elavat tänavat, vajate heliisolatsiooni. Ära unusta, et suvel võib avada akende probleem – sa tulevad kõik tänava müra ja sa magad paremale akna poolt. Sama kehtib vihmase päeva kohta – kui aken aken aken, kaldu tilgad lendavad otse teile.
 • Täiendavad kulutused. Lisaks ülaltoodule lisage rulood välja ostude lossimise või rooma kardinate loendisse, mis on vaja varju luua. Samuti on soovitatav osta mööblit polsterdusega, vastupidavusele.
Loe edasi  Kui rõdu on erinev Lodža?

Magamistuba rõdul

Ülaltoodud kokkuvõtmine ei ole rõdu magamistuba alati hea lahendus. Mõnede korterite asukoht ei võimalda lõõgastavat puhkust nautida, kui aknad ei ole vaiksel rohelisel alal.

Kui sa oled õnnelik, siis on magamistoa paigutuse üle tõsiselt töötama, enne kui saate nautida mugavat puhkust.

Magamistuba rõdul

Magamistuba rõdul

Magamistuba rõdul

Magamistuba rõdul

Magamistuba rõdul

7

Pildid

Ümberehitamise koordineerimine

Iga rõdu edasimüüja nõuab kooskõlastamist kohalike omavalitsuste ja tehnilise tehnilise juhendajaga. Muidugi saate seda reeglit hooletuda, kuid kinnisvara pärandi müügi või vastuvõtmise ajal peavad muudatused tagama. Lisaks ebaseadusliku ümberehitamise tähendab üsna suur trahvid, nii et see on parem teha kõike korraga ja kuidas see järgneb.

Kõigepealt peate valmistuda oma kodu eelseisva muutuste jaoks. Uurige kõiki olemasolevaid materjale omaette, lugege teiste inimeste kogemust. Seejärel vaadake selliste töö ligikaudset maksumust, et mõista, millist summat vajate. Leia hea töövõtja, kes mõistab teie idee elule.

Magamistuba rõdul

Magamistuba rõdul

Kui kõik on valmis, saate jätkata ümberehitamise projekti koostamist ja koordineerimist. Samuti on vaja saada eluasemekontrolli lahendamist tööks.

Vigade vältimiseks ja selle protsessi kiirendamiseks nii palju kui võimalik, võtke ühendust disainibürooga. Kindlasti küsida litsentsi selle organisatsiooni, muidu te ei saa nõustuda oma projekti. Ideaalis, kui see firma teostab ka ehitustööd – see on majanduslikust seisukohast kasulikum.

Projekt on välja töötatud tehnilise järelduse alusel, et disaineri küsimused pärast korteri kontrollimist.

Oma käes täieliku dokumentide pakett, seda saab üle kanda asjakohasele näitele. Erinevates piirkondades võib organisatsiooni nimi erineda – arhitektuurne ja planeeritud juhtimine, ehituse ekspertiisi bürood ja t. D.

Te peate dokumentide vastuvõtmise kviitungi väljastama! See peaks olema selles loetletud ja peaks olema kuupäev, kuna seadus annab tasu eest rohkem kui 45 päeva.

Magamistuba rõdul

Kui vastus on positiivne organisatsioon, siis on vaja järgmisi luba – alates Interdepartmental komisjoni või eluasemeinspektsiooni. Sa pead sisse logima volitatud isikule linnavalitsuse. Alles pärast seda saate alustada ehitus- ja remonditööd.

Loe edasi  Rõdu privaatses majas

Kui remont on lõpetatud, ainult selleks, et muuta raamatupidamise muutused BTI-dokumentides ja on võimalik nautida teenitud puhkust uues hubases magamistoas.

Magamistuba rõdul

Disainiprojekti ettevalmistamine

Ehitustööd ümberkujundamise rõdu magamistoas eeldab esialgset projekti arendamist. See võimaldab teil ülesandega kiiresti toime tulla, arvutada ehitusmaterjalide vajadus, luua hinnang ja muud.

Sa pead aru saama, et meie riigis magada selles osas korteri kõik elanikud Lõuna piirkondade suudavad magada aastaringselt. Kahjuks, kui hea te ei ole isoleeritud rõdu, talvel ei kasuta seda tõenäoliselt magada.

Projekti koostamisel ärge unustage kohe leida sobivaid mööblit. See võib olla voodi eemaldatava madratsi või kokkuklapitavaga. Soovitav on see paigaldada paigaldamiseks, sest see ei pruugi ronida kitsastesse rõdude uksetesse.

Magamistuba rõdul

Magamistuba rõdul

Magamistuba rõdul

Magamistoa rõdu ümbertöötlemise protsess koosneb mitmest etapist:

 • Isolatsioon, mis viiakse läbi enne rõdu klaasimist, vabatahtlikku – süsteemi “soe põranda” paigaldamine “.
 • Seina kaunistamise lamineeritud MDF plaatide ja põrandaga – laminaat- või keraamilised plaadid.
 • Paigaldamine metall-plastklaasid kahekordse või kolmekordse kahekordse klaasiga.
 • Mööbli ja sisekujunduse paigaldamine.

Magamistuba rõdul

Magamistuba rõdul

Magamistuba rõdul

Magamistuba rõdul

Magamistuba rõdul

Magamistuba rõdul

Kuidas isoleerida rõdu vaadata järgmine video.

Magamistoa paigutus

Alustage sobiva koha valimisest voodi leidmiseks. See peab olema sissepääsust nii kaugel. Tavaliselt paigutatakse see paralleelselt väljas seinale, sest enamikus kaasaegsetes korterites on üsna kitsad rõdud. Kui laius võimaldab teil teisi valikuid välja tulla.

Eelistavad stiilne minimalism – sest rõdul on vähe ruumi, tekitab suur hulk dekoratiivseid elemente pesakondade mõju.

Magamistuba rõdul

Sa ei saa vaevalt olla koht rindkere või kabineti jaoks, nii et peate olema sisu suspendeeritud riiulite ja vaba ruumi all voodi all.

Kerge voolu reguleerimiseks ärge unustage rulood või rooma kardinad. Lisaks saate riputada tülli, mis loob atmosfääri mugavuse.

Seinal saate panna televiisor, helisüsteem, ventilaator, kliimaseade jne. Nii et disain vaatas valmis, levitage riiulitel ja aknalaudadel lillede, raamatute, küünalde, erinevate vaaside ja fotodega. Nii saad täieõigusliku magamistoa, kus see on tore lõõgastuda pärast pikka tööpäeva.

Loe edasi  Klaasimine rõdu oma kätega

Magamistuba rõdul

Magamistuba rõdul

Magamistuba rõdul

Magamistuba rõdul

Magamistuba rõdul

üheksa

Pildid

Huvitavad ideed

 • Rõdul saate varustada imelise laste magamistoa, mis on seotud ühe magamistoaga korterite omanikele. Kui laps kasvab üles, on see kindlasti vaja oma magada.Anna eelistus valguse värvid visuaalselt laiendada ruumi. Vali kõrge tagurpidi voodi – pehme polsterdamine on täiendav isolatsiooni kiht. Loo mugavus osade abil.
 • Suurepärane lahendus – kokkuklapitavad diivan “beebi” või “kuubik”. See on lihtne kokku panna ja saada piisavalt vaba ruumi rõdul ajal aja jooksul, kui ärkvel. Light spoonina seina kaunistused, liim, karusnaha padjad ja “karu nahk” diivanil loovad tunne, et olete maamajanduses.
 • Täieõiguslik voodi kahele võtab kõik koha, kuid tulemus on kindlasti väärt! Et beež ruumi ei näinud monotoonselt, lahjendage lillede paljude pottide sisemus.

Magamistuba rõdul

Magamistuba rõdul

Magamistuba rõdul

Magamistuba rõdul

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: