Mis on parem: Chopper või Blender?

Iga kaasaegne perenaine teab köögi tehniliste assistentide hinda: kui toiduvalmistamise protsessi saab kiirendada ja rutiinne töö on peaaegu välk, peate seda kasutama. Selliste söögipulgade seas on segistis segisti. Ja ka purustaja. Kaks võistlejat, sundides ostjat mõtlema, millised neist peaksid köögis auväärse koha võtma? On aeg selle välja mõelda.

Mis on parem: Chopper või Blender?

Mis on parem: Chopper või Blender?

Ehitus erinevused

Blender – seade, mis on võimeline väga kiiresti valatavat toodet, lülitage see emulsiooniks või isegi juua. Blender vajavad sagedamini noori emasid, kes valmistavad lapsed eraldi ja igapäevaselt kaasa toodete lihvimisega, et neid beebi seeditavas.

Mis on parem: Chopper või Blender?

Mis on parem: Chopper või Blender?

Chopper on seade, mis jälitab toodet täpselt ilma vedela konsistentsiga. Ta teeb lõikamise ja ta omakorda on väike, keskmine ja suur.

Sel viisil viilutatud tükk saab saata pannile, kastrulis, suppis ja t. D.

Mis on parem: Chopper või Blender?

Mis on parem: Chopper või Blender?

Konstruktiivsed erinevused seadmete vahel.

 • Toidu lõikamise meetod. Chopper lõikab õrnalt, õhuke, isegi filigree. Selles on ta hädavajalik. Kui teil on vaja lõigata kartulid kodust kiipide valmistamisel viiludel, hakkab purustaja päästma. Kui sama kartul vaja muutuda püree praadimiseks daks, segisti kasutatakse.
 • Blenderis, nuga mootoriga asub allpool, purustaja – ülevalt. See on peamine konstruktiivne erinevus. Kaussi võib olla nii plastik ja klaas ning selles seadmes ja teine.

Ülejäänud funktsioonid on vabatahtlikud. Ja purustaja ja segisti eristatakse funktsionaalsuse parandamisega. Võite leida midagi lihtsamat ja odavamat, mitte eriti muljetavaldavat kiirust või võimsust.

Te saate osta tehnoloogia mudeli, mis muudab toiduvalmistamise protsessi kulinaarseks näituseks Jamie Oliver’iks, mitte vähem.

Mis on parem: Chopper või Blender?

Mis on parem: Chopper või Blender?

Need on konstruktiivsed ja tehnilised omadused väärivad tähelepanu ostja tähelepanu.

 • Turbo. Kui segistis või purustajal on selline funktsioon, töötab seade maksimaalse kiirusega. See režiim aitab vähemalt kiiresti maksimaalseks lülituks.
 • Pulss. Sellisel juhul toimib tehnika oluliste peatustega: nad kestavad vaid paar sekundit, kuid aitavad seadet oma ülesannet kvalitatiivselt täita.
 • Kiiruse reguleerimine. Nuga toimimist kontrollitakse, seadmete juhtimine omanikult on lihtsustatud. Kiirus lülitatakse sujuvalt, mis on oluline seadme kvaliteetse lihvimise ja vastupidavuse jaoks.
Loe edasi  Kas on võimalik panna nõudepesumasin kõrval ahju?

Need köögitehnika mudelid on segisti ja chopper – tõesti väga sarnane. Sul võib olla nii instrumendid talus ja igaüks teenivad selle ülesanded. Saate analüüsida, mida on vaja sagedamini: Kui valate toote, moodustasid kokk smutid peaaegu iga päev, see tähendab, et segisti on rohkem. Siis raha ümberjaotamine toetab segisti, ja see on mõttekas investeerida mudel. Kui lõikamine on tähtsam kui püree, kallim ostmine, tõenäoliselt on segisti.

Mis on parem: Chopper või Blender?

Mis on parem: Chopper või Blender?

Mis on parem: Chopper või Blender?

Funktsionaalsuse erinevus

Ilma segisti ilma, et mousse oleks tabanud: Vilmus töötab lõputult, tema käsirehvid, protsess võtab palju aega. Segisti või toiduainetöötleja ei ole alati käepärast, kuid kombineerimise puhul on see ka mahukas disainer, kes ei pruugi sobida köögi ergonoomikasse. Kas juhtum on Blender: paar minutit – ja masin teeb mousse ideaalse järjepidevuse.

Kooritud kartulid, mahlad, smoothie, emulsioon, küpsiste tükeldamine, et moodustada ideaalne crumb – kõik see muudab segisti kiiresti ja immulatiivselt. Ja selles seadmes saate palju pihustada, et kokteili hooajal muutub see oluliseks funktsionaalsuseks.

Mis on parem: Chopper või Blender?

Mis on parem: Chopper või Blender?

Mikserid on järgmised konfiguratsioonid.

 • Statsionaarne. See on püsiv eluase mootori sees. Ülaltoodud juhtumist on lisatud läbipaistev suure võimsusega, kus saadetakse lihvimise toode. Selle kausi allosas on nuga tera. Blender saab lauale panna ja see töötab ilma vajaduseta hoida seade käes. Bowl on plastik ja klaas. See on täidetud, sulgeb spetsiaalse kaanega ja seade käivitub nuppu Start vajutades. Kastmed ja joogid statsionaarse segisti valmistamiseks on uskumatult mugav. Siis sisu sisu on lihtsalt villitud prillide või prillide – kui see on Smoothie, näiteks.

Mis on parem: Chopper või Blender?

 • Veealune. See on tera nuga, mõnikord muutuv (kaasa arvatud – mitmed noad). Sellistel segudel kipuvad olema kompaktsed suurused ja mitmed multifunktsionaalsed pihustid. Isegi väikseima köögi puhul on sellise seadme jaoks koht. See paigutatakse standardse köögi kasti, mitte paraneda, mis on juba salvestatud. Statsionaarne Blender, muidugi nõuab rohkem ruumi. Kasutatud sukeldatav seade selle mugava võime korral on peamine asi, et selle külg või seinad on piisavad kõrgused. Mugav sukeldatav segistis ja toiduvalmistamise osad peaksid olema väikesed. Aga tal on miinus – kogu tööaeg, mida sukeldatav selement peab toimuma teie kätes.
Loe edasi  Heleda nurgaköögi funktsioonid

Mis on parem: Chopper või Blender?

Shredder ei saa teha smoothie ja kartuli kartulid: ta on – siin karm on teretulnud – teritatud teisele. Võite isegi öelda, et chopper on kõrgtehnoloogiline mantel. See teeb kiiremini ja paremaks kui isik, kes kasutab tavalist käte haua.

Mida saab teha purustaja:

 • Kiiresti ja lõigata salatite komponendid ja kaunistavad, magustoidud;
 • Kiiresti seotud koostisosade tellimiseks;
 • Lõigake puuviljad magustoidude kaunistamiseks;
 • purustada mutrid koju küpsetamiseks;
 • Valmistage omatehtud majonees;
 • Lihvi liha hakkliha saamiseks;
 • moodustavad esteetilised lõikamistooted külmade suupistete jaoks.

Mis on parem: Chopper või Blender?

Mis on parem: Chopper või Blender?

Mis on parem: Chopper või Blender?

Muidugi leiad purustaja täiendava funktsionaalsusega. Näiteks selliste düüside kaasamine, mis on suurepärased tainas piitsutamine. Kui teil õnnestus osta sarnane mudel, ei pruugi segisti olla kõige vajalikum ost. Harva, kuid mõlemad instrumendid saab müüa paari. Näiteks reklaamipakett: ostate segisti ja purustaja läheb kingitusena või vähendatud hinnaga. Kuid sagedamini peatub ostja midagi.

Omanikud segisti ütlevad, et tehnika hakkab nii hästi oma ülesandeid, et ma ei taha osta purustaja tühikäigul. Ilusti lõigata köögiviljad viiludega, saate osta odavat riivist.

Et teha hakkimist, saate muuta düüsi segistis – see on põhimõtteliselt.

Mis on parem: Chopper või Blender?

Mis on parem: Chopper või Blender?

Mis on parem: Chopper või Blender?

Mis on parem valida köök?

Nende ADEPT-köögi mugavuse funktsioonid on tõesti väga sarnased. Mõnikord asendavad seadmed üksteist asendavad. Kuid peamine erinevus on lõpptulemus. Püree või lõikamine – see on küsimus. Millist vastust on sagedamini leitud, et seda kasutatakse peaaegu iga päev ja mis kuu jooksul ülemises riiulil asuvad – see tarbija peaks vastama sellele, milliseid küsimusi.

7 nõuandeid potentsiaalsele ostjale.

 • Kui perekond on väikesed lapsed, imikud, segisti on hindamatu talu. Tehke oma, usaldusväärsetest toodetest valmistatud kartulid, tehke täiskasvanud supp, lisades seal kreemi või piima, lisades segisti selle väga defd. Sõtkuvad marjad, kuhu laps kuulub skeptiliseks – see võib ka segisti. Tõenäoliselt kasutatakse sellist seadet peaaegu iga päev.
 • Kui ei ole lapsi perekonnas, smuutisid ja kokteilid peaaegu keegi joogid, kuid anname saladics iga päev, purustaja jõuab tulu. Ta meeldib esteetidele, mis muljet avaldab sujuvalt, sama lõikamine.
 • Kui maja puhkus ja õhtusöök õhtusööki – tavaline asi, siis purustaja võib olla ka hea abi. Kiire lõikamine köögiviljadest, puuviljadest, juustudest, ta aitab kindlasti. Kiiresti kortsunud koostisosade salatid – liiga. Noh, haarata kodu majoneesi tankimiseks.
 • Kui inimene otsustas oma kaalu võtta, lähtestage ekstra, retsepterid võivad olla paljude nimede kohta palju: mousse ja smuuti osana elektrisüsteemi osana. Sel juhul, ilma segistita ei saa teha. See paar minutit muutub tavalise kefiir ja käputäis marjade ja seemnete toitev kokteili, edendades kaalulangus.
 • Fudblerger – mees, kes valmistab kaamerat valmistab. Ta müüb oma tööd, kus kõik peaks olema täiuslik. Ja tulemus nõuete loetelus esitamise esteetika võtab kõrgeima koha. Ilusad lõikamine koostisosad meelitab vaatajat, klammerdumisi, jahedalt ehitab raam. Sel juhul on chopper täiesti loogiline omandamine.
 • Isik, kes taastatakse pärast tõsist ravi, operatsiooni, sageli eriline toitumine on vajalik – asjaolu, et Nõukogude ajal nimetati määrdunud. Ja siis segisti aitab suurepäraselt.
 • Kui perekond on suured, valmistavad salatid ja muud toidud sõna otseses mõttes “basseinid”, salvestab Chopper perenaine: keegi ei tohi pardal olla suur nuga.

See jääb ainult ringi praeguste elementide ringi ja see muutub selgeks, mida kauplusesse minna. Ei ole välistatud, et õige otsus ostab ka mõlemat!

Mis on parem: Chopper või Blender?

Mis on parem: Chopper või Blender?

Mis on parem: Chopper või Blender?

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: