Lex nõudepesumasinad

Lex nõudepesumasinad

Lex on turule ilmunud suhteliselt hiljuti, kuid lühikese aja jooksul suutis ta vallutada klientide usaldust. Brändi nõudepesumasinad eristuvad kõrge kvaliteediga, usaldusväärsuse ja taskukohase hinnaga. Tootja kataloog sisaldab palju mudeleid, mis võimaldab igal inimesel valida talle kõige sobivam lahendus.

Lex nõudepesumasinad

Iseärasused

Tohutu populaarsus ja nõudlus Lex nõudepesumasinate dikteerib mitmeid tugevaid külgi.

 1. Mõnedel mudelitel pole ühtegi ekraani. Samal ajal on seadmed varustatud elektroonilise juhtimis- ja indikaatorite süsteemiga, mis näitavad kõike, mida vajate.

 2. Maksimaalse kaitse funktsiooni olemasolu lekete vastu, mis on sellise kodumasinate jaoks äärmiselt oluline. Isegi pädeva ühenduse ja hoolika kasutamisega, ebaõnnestumiste ja lekete puhul on võimalikud, seega on sellise süsteemi olemasolu ainult pluss.

 3. Edasilükatud alguse funktsioon. On lubatud määrata viivitus 3 tundi ja rohkem sammuga 3 tundi.

 4. Paljud režiimid ja programmid, mis võimaldavad teil tulla toime tulla tahes roogasid.

 5. Kõik muudatused eristuvad elektroonilise juhtimissüsteemi olemasoluga.

 6. Sisemise sektsiooni tootmise protsessis kasutati roostevabast terasest, mis tagab usaldusväärse kaitse korrosiooni vastu.

 7. Klaaside ja söögiriistade spetsiaalse hoidiku olemasolu lihtsustab nende pesemist.

 8. Pesemistoidude pesemiseks saab kasutada kõiki puhastusvahendeid, sealhulgas tablette 3 1.

 9. Vaikne töö ja mugavate korvide kättesaadavus.

Lex nõudepesumasinad

Lex nõudepesumasinad

Lex nõudepesumasinad

Vahemik

Selle ettevõtte eristusvõime on see, et see pakub ainult varjatud mudeleid. Mõtle kõige populaarsemaid ja populaarsemaid võimalusi turul.

 • Lex PM 4563 a – kitsas mudel, mida iseloomustab suur koormus ja kondenseeruva kuivatamise funktsiooni olemasolu. Sarnase masina ainulaadsed omadused muudavad selle optimaalseks lahenduseks suureks perekonnale. Samal ajal on see väikesed mõõtmed, eriti võrdlemisel täissuuruses võimalusi. Seade on varustatud taimeriga – vajadusel saab valamu edasi lükata 3 tundi ja rohkem. Vaatamata väikese suurusega Lex PM 4563 A saab liigutada 10 komplekti roogasid. Seadmel on 6 programmi, sealhulgas intensiivseid.

Eeliste hulgas tuleks märkida ka poole laadimise funktsiooni ja kaitsta lekete eest.

Lex nõudepesumasinad

Lex nõudepesumasinad

 • Lex PM 6063 a – täissuuruses mudel 60 cm lai, mis võimaldab teil liikuda kuni 14 komplekti roogasid. See on üsna piisav suure pere taotluste rahuldamiseks. Juhtpaneel sisaldab intuitiivse liidesega täiustatud ekraani. Kondensatsiooni kuivatamine hakkab oma ülesannetega võimalikult kiiresti ja edasilükatud alguse funktsioon lihtsustab suuresti kasutamist. Selle mudeli eristusvõimelised omadused on roogade ökonoomse pesemise viis ja toodetud madal müra.

Püsiva tähelepanu tootjad on tasunud kaitset võimalike probleemide vastu veega voolava.

Lex nõudepesumasinad

Lex nõudepesumasinad

 • Lex PM 6042 – Üks kõige ihallamaid tootja mudeleid. Erinevad oma väikeste mõõtmetega ja suurepäraste omadustega. Hoolimata asjaolust, et seade on täielikult valmistatud plastikust, ei lõhna, see hakkab hästi tema ees seatud ülesannetega. Auto ainus puudus on see, et korvi kõrgus ei muutu, nii et kasutaja ei suuda seda oma vajadustele muuta, asetades erinevaid roogasid.

Võite valida ühe 4 režiimi: määrdunud roogasid, tavaline pesemine, ökonoomne ja klaas.

Lex nõudepesumasinad

Lex nõudepesumasinad

 • Lex PM 4542 – ainulaadne mudel, mis tänu 45 cm laiusele sobib ideaalselt igasse kööki. Selle seadme peamine eelis on muutunud intuitiivseks juhtpaneelile, kellele saab valida ühte 4 režiimist. Vajadusel on võimalik kasutada edasilükatud algusfunktsiooni, samuti digitaalse ekraani taimeriga. Ma töötan minimaalse vee ja elektrienergia hulka, LEX PM 4542 töötab üsna vaikselt, mis toob kasu konkurentide esiletõstmiseks.

Vaatamata oma väikestele mõõtmetele hakkab mudel suurepäraseks isegi kuivatatud saaste eemaldamisega roogadele.

Lex nõudepesumasinad

Lex nõudepesumasinad

Kasutusjuhend

Selleks, et Lex nõudepesumasin, Lex võib olla võimalikult palju, täiesti toimetulek oma ülesannetega, on vaja pöörata erilist tähelepanu õigele kasutamisele.

Loe edasi  Valige elektriline töölaua ahi

Pärast nõudepesumasina sisselülitamist on programm lubatud ainult siis, kui see töötas lühikese aja jooksul. Vastasel juhul võib detergentide tarnimine täielikult välja tõmmata, mis põhjustab seadme võimetus, et tassi pesta.

Lex nõudepesumasinad

Teil on võimalik eraldada muid soovitusi Lex nõudepesumasinate kasutamiseks.

 • Mitte kohe pärast tsükli lõppu, et saada roogasid. Ta kõigepealt liiga kuum, ja seal on oht põletada.

 • Kui kodumasinate ei suuda iseseisvalt kindlaks määrata vee jäikuse taset, siis on vaja kehtestada käsitsi leevendamise aste.

 • Sool peab kasutama ainult nõudepesumasinate jaoks mõeldud. Cooking Salt pehmendab ka vett, kuid selle graanulite tõttu võib see kahjustada agregaati.

 • Konkreetse programmi valimisel on vaja kaaluda kiirust, millega tabletid õhuste pesemiseks lahustatakse.

 • Nõuded tuleks paigaldada korvi, nii et esemed ei katta üksteist.

 • Esimene käivitamine on seda väärt, et teha kõik reostuse pesta ja mõista ka seda, kuidas seda või seda režiimi õigesti käivitada.

 • Peatuse korral tasub näha, milline on ekraanile ilmuva veakood.

 • Paigaldamine tuleb teha ainult eraldi liinil elektrienergiast.

 • Kasutage kindlasti tootja soovitusi detergentide kasutamiseks.

Lex nõudepesumasinad

Lex nõudepesumasinad

Läbivaatamise ülevaate

Kui te usute tagasisidet, eristuvad Lex nõudepesumasinad kõrge kvaliteediga ja suurepärase funktsionaalsusega. Kasutajad tähistavad väikeste mõõtmetega agregaatide, samuti nende võime toime tulla isegi kõige määrdunud objektide toite.

Ostjate arvamusega ei ole Lex-tooted teiste kuulsate kaubamärkide nõudepesumasinatele halvemad, samas kui taskukohase hinnaga.

Lex nõudepesumasinad

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: