KUPPERSBERG Hoods: Mudeli ülevaade ja töönõuanded

KUPPERSBERG Hoods: Mudeli ülevaade ja töönõuandeid

Sageli kasutatakse kööki mitte ainult toiduvalmistamiseks, vaid ka hubase ruumi jaoks, kus saate kodumajapidamistega suhelda. Meeldiv vestlus võib takistada mitmesuguseid lõhnu, mis jäävad pärast keetmist. See probleem lahendab edukalt köök kapuutside, puhastusõhu puhastamise. Tänapäeval on suur hulk tootjaid, kes pakuvad rikkalikku sortimenti, sealhulgas erinevate kuju ja disaini ekstrakte. Need sobivad kergesti igasse interjööri ja mõnikord muutuvad isegi köögi tõeliseks kaunistamiseks, kombineerides ilu ja funktsionaalsuse.

Päris populaarsed on varjatud kapuuts. Need on kompaktsed seadmed, mida saab mööbli jaoks peita. Nad on võimelised tõhusalt ja kiiresti kinni suitsu, rasva ja tahmaõhuosakestest välja. Sellised tootlikud ja usaldusväärsed tooted taskukohaste hindadega pakub Kuppersebergi tootjat. See seadmed tagavad kvaliteetse õhu puhastamise kõrgekvaliteedilise õhu puhastamise ja ei ole madalamate ülemmäära ja seinatoodete suhtes.

KUPPERSBERG Hoods: Mudeli ülevaade ja töönõuanded

Brändi toodete eelised

Ettevõtte mudelid on varustatud vastupidavate ja usaldusväärsete roheliste alumiiniumfiltritega, võimaldades pakkuda äärmiselt tõhusat ja kiiret tolmu, rasva ja teiste mikroelementide eemaldamist. Ka seadmed kõrvaldavad ruumi põletamise ja ebameeldivate lõhnad. Samal ajal pakub Kuppersberg ostjatele mitte ainult parimat assistenti igapäevaelus, vaid ka algse disaini elementi, mis suudab muuta interjööri harmoonilisemaks ja elegantsemaks.

KUPPERSBERG Hoods: Mudeli ülevaade ja töönõuanded

KUPPERSBERG Hoods: Mudeli ülevaade ja töönõuanded

Ettevõtte toodete Saksamaalt on palju positiivseid omadusi:

 • Filtrid võivad tagada ruumi tõhusa puhastamise;
 • Neid saab kergesti eemaldada ja käsitsi pesta, nad paigutatakse ka ilma nõudepesumasina probleemideta;
 • Toodetel on usaldusväärsed heliisolatsiooni paneelid, mis säästavad inimesi võimas ja kiire mootori tööga seotud ebamugavustunnetest;
 • Disain ei saa ülekuumenemise tõttu puruneda ega rikkuda, sest see sisaldab spetsiaalseid kaitseplokke ja materjalid, millest ekstraktid tehakse, ei suuda süttida;
 • Kapuutsil on sile võimsuse reguleerimine, mis parandab nende kasutamise mugavust;
 • Mudelivahemik sisaldab erinevaid võimalusi, mille hulgas on paljude valikuliste omadustega mudeleid (mõnedel on ere taustvalgustuse ja elektrienergia säästmise võime);
 • Tootja pakub palju võimalusi (saate osta kamin, saare, lame või kupli kapuuts);
 • Kõikidel toodetel on stiilne kaunistamine ja harmooniliselt sobivad kaasaegse interjööri.
 • Toodetel on erinev väärtus sõltuvalt omadustest, nii et igaüks saab omandada täpselt, mida ta vajab.
Loe edasi  Köök-elutoad diivaniga: paigutus, disain ja mööbel

KUPPERSBERG Hoods: Mudeli ülevaade ja töönõuanded

KUPPERSBERG Hoods: Mudeli ülevaade ja töönõuanded

Rivistus

Asjakohase võimaluse valimiseks peate pöörama tähelepanu kõige populaarsematele mudelitele ja kaaluma nende omadusi üksikasjalikult.

KUPPERSBERG SLIMLUX 60 XG

See mudel peab olema sisseehitatud köögikappidesse. Õhukanal on peidetud ja muutub täiesti tundmatu. Omanik näeb ainult seadme põhja, kus asub tasane sissetõmmatav ekraan. See disain võimaldab heitgaasi saada ruumi interjööri huvitavaks ja funktsionaalseks elemendiks. Seadmel on sissetõmmatav paneel, mis võimaldab teil suurendada õhu sisselaskeava ja juhtida seadet.

Seadme laiendamisel lülitab automaatselt sisse. Kui tagastate selle lähtepositsioonile, lülitab see välja. Seadme maht – 550 kuupmeetrit. Seade suudab õhku puhastada isegi avar tuba. Hoodil on mitu mootori tööd ja 3 kiirust valikut. Lülitage töörežiimid nuppudele.

Mudel on äärmiselt tõhusalt toimetulek oma funktsioonidega, ei tekita tugevat müra, ei häiri kodumajapidamiste vaikust. Taustvalgustusel on kaks lampi ja valgustab plaadi ja loob ka meeldiva ja sooja atmosfääri.

KUPPERSBERG Hoods: Mudeli ülevaade ja töönõuanded

KUPPERSBERG SLIMLUX II 60 XFG

Sisseehitatud mudel on kergesti kinnitatud suspendeeritud kabineti peale toiduvalmistamise pinnale. Sellel on kaks operatsioonirežiimi ja 3 kiirust. Nad pakuvad head jõudlust ja võimsust 550 kuupmeetrit. Seade tagab suurepäraselt põlemissaadustega, mis ilmuvad toiduvalmistamise protsessis, see on võimeline pakkuma normaalset mikrokliimat. Selle mudeli toimimise kohandamine on vajalik mehaanilise juhtimise kaudu. Teatud kiiruse seadmiseks peate klõpsama nupule.

See valik on väga mugav. Tööpiirkond valgustab kaks halogeenlampi. Praktiline ja usaldusväärne seade muudavad kaks mootorit ja metallist rasvafiltrit. Seade kõrge tootlikkus võimaldab teil säästa elektrit, vähendades töö kestust. Ka tootja ei unustanud seadme disaini. See ühendab 2 stiilseid värve: must ja metalliline. Hood näeb kaasaegse ja tõhusa.

KUPPERSBERG Hoods: Mudeli ülevaade ja töönõuanded

KUPPERSBERG SLIMLUX 60 SG

Sisseehitatud üksus on peidetud suspendeeritud kapis mittetöötavas seisukorras ja laiendatakse ainult siis, kui ahi lülitub sisse. Power – 550 kuupmeetrit. Seadmel on 3-copfore toite korrigeerimine ja mitu töörežiimi (õhuringlus, eemaldamine). “Removal” režiimis kõrvaldab seade köögi tööpiirkonna õhust, neelavad selle ja viskavad ventilatsioonisüsteemi. Siis kuvatakse välja “Dirty” õhk. Ringlussevõtu režiim tähendab saastunud õhu puhastamist metallist rasvafiltri abil, samuti söefilter. Siis vabaneb õhk toas.

Loe edasi  Ahju katalüütiline puhastamine: mis see on ja kuidas see toimib?

See mudel on äärmiselt produktiivne ja vaikne. See on võimeline suurepäraselt puhastama õhku ja teeb tööruumi värskeks. Kaks halogeenlampide ühtlaselt valgustavad toiduvalmistamiseks kasutatava tööala. Seadet iseloomustab suur jõudlus, kontrolli ja praktilisuse mugavus. See võtab minimaalse arvu ruumi ja on universaalne disain sobib mis tahes interjööri jaoks.

KUPPERSBERG Hoods: Mudeli ülevaade ja töönõuanded

Valiku ja paigaldamise seaded

Ostmise kapuuts vaja hoolikalt lugeda mõned parameetrid, Kes aitab valida korraliku mudeli.

 • On vaja tagada müratase ei ületa 60 dB. Kui te ei pööra tähelepanu sellele parameetrile, võib seade töötada äärmiselt valjusti ja luua ebamugavust.
 • Oluline on meeles pidada, et mudeli suurus peab vastama plaadi suurusele.
 • Köögi tööpiirkonnal peab olema hea valgustus, nii et peate ostma kapuutsi võimsa ja tugeva taustvalgustusega. Ideaalne valik on LED-valgusallikad, kuna need on ökonoomne ja vastupidav. Noh, kui valgustuse heledust saab reguleerida.
 • Vajadus otsustada, milline kontroll on teie jaoks mugavam. On palju võimalusi: nupud, liugurid, andurid. Puutepaneelid on parimad, kuid neil on kõrgemad kulud.
 • Täiendavate funktsioonidega on mudeleid. Parem on valida seade intervalliga / jääk.

KUPPERSBERG Hoods: Mudeli ülevaade ja töönõuanded

KUPPERSBERG Hoods: Mudeli ülevaade ja töönõuanded

Selleks, et luua koond ja saavutada oma õige töö, peate sillutama õhukanali ventilatsiooni kanalile. Selleks on vaja gofreeritud alumiiniumtoru või kollektiivsete plastist elementide kasti. Kastil on esteetiline välimus ja ei takista õhu liikumist.

Kiire paigaldamiseks on vajalik elektrolovka. Vajadus eemaldada garderoob seinast, pöörake selle tagurpidi ja asetage koht, kus auk on. Siis peate auku maha lõigama. Järgmisena peate puurima mini-auke, kus seade kinnitatakse poldid. Kapuutsiga ühendatud kapi põhjas. Oluline on tagada, et seade on usaldusväärselt fikseeritud. Seejärel rippub seade seinale kappi. Õhukanal on ühendatud ja paigaldatud (lukustatud ventilatsiooni kasti).

KUPPERSBERG Hoods: Mudeli ülevaade ja töönõuanded

KUPPERSBERG Hoods: Mudeli ülevaade ja töönõuanded

Ära unusta kasutusjuhendit. Toote vale käitlemise ajal paigaldamise ajal võib põhjustada tema jaotus tulevikus.

Arvamused

Internetis näete suure hulga positiivset tagasisidet selle kaubamärgi kaupade kohta. Paljud inimesed kirjutavad, et tooted on vastupidavad, tagab puhta õhu siseruumides ja töötab ilma liigse mürata. Nende arvates on kõrgekvaliteedilised agregaadid elu palju paremaks ja meeldivamaks muutmiseks.

Loe edasi  Kombineeritud gaasipliidid: funktsioonide ja valikuvõimalused

Enamik kapoti valtenikele pange tähele, et mudelitel on originaalne, kuid mittekasutatav disain, mis tegemist on kaasaegse sisemuse. Seadmeid kergesti kasutatavad, kui saate valida nii suure suurusega ühiku ja kompaktse seadme. Peaaegu igaüks, kes on omandanud selle tootja heitgaasi, on nende valikuga rahul olnud rahul.

KUPPERSBERG Hoods: Mudeli ülevaade ja töönõuanded

Video ülevaade sisseehitatud kapoti “KUPPERSBERG SLIMLUX II60C” Vaata järgmise video.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: