Kuidas ehitada nõudepesumasin ise?

Kuigi nõudepesumasina paigaldamine ei nõua spetsiaalseid erialaseid oskusi, on protsessil mitmeid funktsioone. Kõiki nüansse tuleb järgida, kui see on õige töö kvaliteedi kinnitamisel.

Kuidas kinnistada nõudepesumasina ise?

Kuidas kinnistada nõudepesumasina ise?

Paigaldustingimused

Peaasi on nõudepesumasina paigaldamisel – valige sobiv koht. Kui me oleme sisseehitatud tehnikaga, peavad selle suurused langema kokku seadme mõõtmetega. On vaja arvesse võtta side korraldamise lähedust: veevarustuse ja elektrienergia. Vastasel juhul võtab protsess ise palju aega ja jõudu ning see võib aidata spetsialistidelt abi – elektrik ja torustikud – torude ja turustusvõimaluste ülekandmiseks.

Siin on peamised tingimused PMMi kõrge kvaliteedi integreerimiseks.

220 V pistikupesa, vee juhtmestiku olemasolu, äravooluvoolik maksimaalselt 1,5 m. Drain rohkem kui need parameetrid annavad suurema koormuse pumbal. See toob kaasa selle elu vähendamise.

Negatiivselt mõjutada nõudepesumasina tööd ja lähedane asukoht kütteseadmetega: Radiaatorid, akud, elektrilised ahjud. Kui viimane on kaasaegne mudel ja nende eluase ei soojenda, siis on võimalik paigaldus võimalik.

Ärge kinnitage PMM-i pesumasina kõrval. Vibratsiooni tõmbavad seadmed ja nõud.

Sisseehitatud auto köögis, peate hoolitsema vaheseinte eest poolte küljelt.

Seega optimaalne paigaldusvalik – valamu kõrval. See annab mugava kommunikatsiooni esitamise.

Kuidas kinnistada nõudepesumasina ise?

Kuidas kinnistada nõudepesumasina ise?

Põimimise meetodid

Võite integreerida PMM mis tahes kapis, mis vastab nõuetele. Kui lähedasi kommunikatsiooni ei ole, siis peaksite mõtlema nonsense varustuse ostmisele või köögi uuesti varustamiseks. Nõudepesumasin saab paigaldada köögikomplekti. Kapid, Niches saab kasutada majutamiseks. Nad on põimitud alla tabletopi, pliiatsi.

Kuidas kinnistada nõudepesumasina ise?

Nišš

Köögi peakomplektiga ei tohi niši kaasata. See sobib nõudepesumasina paigaldamiseks. Tavaliselt on selle mõõtmed väikesed, seetõttu paigaldatud kompaktseid tehnikaid niši. See majutusvõimalus sobib väikese pere jaoks igapäevase kraanikausside jaoks.

Loe edasi  Lauaplaadi sordid massiivist ja nende valikust

Kui nišš ei ole kaugel veevarustusest, jõuab painduvad voolikud päästmiseks. Neid saab kasutada külma vee või äravoolu tarnimiseks.

Ostes eraldi alalise tehnika, ei ole vaja otsida seda sobivat koht peakomplekti. Kui ta ei sobi köögi disainilahendusele, võib see olla peidetud dekoratiivse vooderdusega, mis sobib värvi fassaadide peakomplekti jaoks.

Et pädevalt valida koht, et kinnistada nõudepesumasin, on joonised juhistes, kus mõõtmed on näidatud. Soovitatavad niši mõõtmed on värvitud üksikasjalikult.

Kuidas kinnistada nõudepesumasina ise?

Kappi

Soovitav on, et riidekappide laius on vähemalt 45 cm. Soovitatav on paigaldada nõudepesumasin regulaarse mooduli kõrval köök valamu kõrval. See lihtsustab ühenduse protsessi, kuna PMM-i kinnitamine võib olla eelnevalt varustatud veevarustuse süsteemis valamu all.

Enne kabineti kaasamist eemaldage tagumised fassaad ja riiulid. Vajadus pakkuda nõudepesumasina täiesti sile asukohta. Joogede jaoks kasutatakse spetsiaalseid keermestatud jalgu, mida saab reguleerida kõrgusel. Vajaduse korral teevad külgseinad sideühenduse ühendamiseks.

Tehnika kommunikatsioon Ühendab selles järjekorras: äravooluvoolik, veevarustus ja elekter. See ei ole üleliigne ja paigaldamine hüdraulilise tooni varustatud äravooluotsik.

Pärast paigaldamist saate paigaldada dekoratiivse ukse masina kate.

Kuidas kinnistada nõudepesumasina ise?

Kuidas kinnistada nõudepesumasina ise?

Eraldi moodulis

Kui köögi komplekt on piiratud vabas ruumis kappide sees ja PMP-le, ei ole koha ette nähtud, saate osta eraldi kabineti tehnoloogia jaoks. Samal ajal on vaja paigaldada selle lähedal peamised sõlmed.

On vaja pakkuda PMM-i kvaliteetset kinnitamist, vastasel juhul liigub vibratsioon kappi. Voolikud sillutavad mööda seina ja eemaldage kabineti tagaseinast. Selle meetodi eeliseks on see, et toru leke puhul ei ole kabineti lahti ja üksus ise lammutama, on see mooduli liigutamiseks piisav.

Kuidas kinnistada nõudepesumasina ise?

Kuidas kinnistada nõudepesumasina ise?

Lukustusetapid

Tavaliselt kirjeldatakse kogu algoritmi nõudepesumasina kinnitamist valmis köögi komplektis tootja juhistes. Töökava tuleks eelnevalt uurida, kuna ebaõiged meetmed võivad kaasa aidata üksuse talitlushäirele ja garantiiteenuse kaotamisele. Juhendis on samm-sammult värvitud, kuidas paigaldada nõudepesumasin modulaarses köögis iseseisvalt. Sisselaadimine oma kätega salvestab oluliselt pere eelarve. Oluline on mõista, kuidas tehnikat on lisatud ja kuidas kommunikatsiooni konsolideerida.

Loe edasi  Ahju paigaldamine

Kuidas kinnistada nõudepesumasina ise?

Koolitus

Enne töö alustamist peate ostma: Fuma lint, kahepoolne lint, hermeetik, reguleeritav võti, scolding, kruvikeeraja ja haamer.

Täielik komplekt PMM, välja arvatud agregaat ise, peab sisaldama paigaldusseadet, voolikuid ja kinnitusvahendeid. Kontrollige komplekti ja elementide puudumist saab nimekirja konfigureerida.

Kuidas kinnistada nõudepesumasina ise?

Kuidas kinnistada nõudepesumasina ise?

Kinnitus

Käivitamine Paigaldamine, peate veenduma, et niši või kabineti mõõtmed sobivad nõudepesumasina suurusele ja side jaoks on avad.

Samm-sammult juhend.

  • Kõigepealt peate PMM-i panna kohas, kus see on varjatud.
  • Riigi voolikute ühendamise punktidele ja eemaldage elektriline juhe väljalaskeava suunas.
  • Kontrollige voolikute pikkust, eelnevalt pannes seadme niši.
  • Ühendage PMM-i nišist uuesti ja hoidke järgmisi manipulatsioone: tabletopi siseküljel kinnitage kile, mis kaitseb auru eest. Servad kinnitavad pitseerimiseks paelad. Seejärel on paigaldatud summutamine ja paigaldusmelemendid.
  • Jälgige kõiki vajalikke suurusi masina seinte ja kapi seinte vaheliste lünkade vahel, paigaldage jalad nii, et seade seisis suurepäraselt sujuvalt.
  • Kinnitage mürakaitse elemendid, kui PMM on varustatud.
  • Paigalda dekoratiivsed katted, tõmmates neid suuruse kaane. Selleks, et nad vabaneda sujuvalt, saab neid liimida kahepoolse Scotchiga ja seejärel kinnitage iseendaga.

Kuidas kinnistada nõudepesumasina ise?

Kuidas kinnistada nõudepesumasina ise?

Ühendage kanalisatsioon

Nõudepesumasina ühendamiseks kanalisatsiooniga peate valima sobiva võimaluse.

  • Kleebi äravooluvooliku kanalisatsioonitoru mansett.
  • Ühendage voolik valamu all äravoolusüsteemiga.

Kui äravoolutoru on varustatud eelnevalt kindlaksmääratud aukuga, saate PMM-i ühendada otse täiendavate manipulatsioonita. Teisel juhul on TEE nõutav 3/4. Siphonisse installimiseks on vaja kraani mudeli.

Kuidas kinnistada nõudepesumasina ise?

Kuidas kinnistada nõudepesumasina ise?

Ühendus torustikuga

Kuna mitmekorruseliste hoonete puhul ei ole võimalik reguleerida veevarustuse temperatuuri, samuti ei ole spetsiaalseid filtreid, on soovitatav tuua nõudepesumasinasse ainult külma veevarustuse.

Kui summeeritakse külma vett kokku, on puhastusfiltri loomiseks kohustuslik. See suurendab nõudepesumasina elu.

Keermestatud ühendused on soovitatavad pitseerida fum-lint, et kaitsta lekkeid. On võimalik kasutada hermeetikut.

Loe edasi  Tüübid otsesed diivanid köögile ja näpunäiteid nende valikul

Kuidas kinnistada nõudepesumasina ise?

Kuidas kinnistada nõudepesumasina ise?

Ühendamine toiteallikaga

Kuna nõudepesumasina elektrikaabli algpikkus on 1,5 m, peab pistikupesa olema nende piiride piires, et mitte kasutada pikendusjuhtmeid. Nende kasutamist ei ole soovitatav tänu asjaolule, et kodumasinate jaoks tuleks eeskirjade kohaselt kasutada üksikute toiteallikate. Eraldi elektriliini käivitamiseks on vasktraat vaja kuni 2,5 meetrit pikk, automaatne 16 a ja pistikupesa ise.

Nõudepesumasina paigaldamisel, demonteerimisel või parandamisel peate toiteallikat välja lülitama. Selleks lülitab kilp väljalülitamise kaitselüliti, millele on ühendatud köögitoitetoite jooned.

Seadme paigaldamine on vaja kontrollida selle tulemuslikkust ja sidevahendeid. See on selle jaoks, et tehnika annab katse käivitamise.

Kuidas kinnistada nõudepesumasina ise?

Kuidas kinnistada nõudepesumasina ise?

Näpunäiteid

Juhiste kättesaadavus tähendab nõudepesumasina sõltumatut paigaldamist. Kui sellist võimalust ei ole, on soovitatav viidata spetsialistidele, kes pakuvad teenuse ühendamise tehnoloogia.

Ei ole tähelepanu majapidamisseadmete tootja soovitustele. Mõned väikesed hetked võivad muutuda surmavaks: võib peatada garantiiteenus ja masin ise muutub kasutuskõlbmatuks.

Mitte ainult ei kasuta masinat ja pühkige seda. Tegemist on vaja kasutada spetsiaalseid vahendeid, samuti soola ja loputajaid. See võimaldab iseenesest puhastada filtreid, mis tähendab, et kasutusiga suureneb.

Isegi kogemata isik ei suuda masina paigaldamisega toime tulla ja selle ühendus. Oluline on järgida kõiki selles protsessis soovitusi ja kasutage tootja poolt koostatud juhiseid.

Kuidas kinnistada nõudepesumasina ise?

Järgmisena vaadake videot selle kohta, kuidas ehitada nõudepesumasin ise.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: