Kõik Hansa nõudepesumasinate kohta

Kaasaegsed hostessid üritavad kulutada väikese aja jooksul, lihtsustada oma elu erinevate seadmete, sealhulgas nõudepesumasinate abil. Seas erinevaid tootjaid pakuvad erinevaid multifunktsionaalseid struktuure, spetsiaalsed eelistused ostjad on antud nõudepesumasina Hansa moodulid. Saksa nõudepesumasinad Hansa on erksad näide sellest, kui hästi kombineeritud kõrge kvaliteediga kokkupanek, kasutusmugavus ja taskukohane maksumus. Õnnetuste pesemise mooduli valimine, peate nägema mudelite vaadet, uurima nende omadusi ja funktsionaalsust.

Kõik Hansa nõudepesumasinate kohta

Kõik Hansa nõudepesumasinate kohta

Iseärasused

Täna, brändi nõudepesumasinad Hansa positsioone ise tootja usaldusväärne, stiilne ja vastuvõetav tehnika. Kõik ilma eranditult on õhuste pesemise moodulite tüübid varustatud vajaliku põhiliste programmide komplektide ja piiravate disainiga.

Koos tavaliste omadustega on Hansa nõudepesumasinad oma mitmeid funktsioone.

 • Majandusressursside tarbimine (elektrienergia, vesi). Klasside tarbimine peaaegu kõik A ++ mudelid, +++, mis annab kuni 40% ressursside kokkuhoid.
 • Silent töö Sõltumata valitud programmi. Enamikul agregaatidel on indikaatorid kuni 45-47 dB, mis võimaldab teil seadme alustada iga päev.
 • Maxoral Maxi kosmosekastid varustatud erinevate omanikega, kus saab majutada 9 kuni 15 komplekti roogasid (sõltuvalt masina tüübist).
 • 3D-pesemistehnoloogia, tänu, millele pesuvahendit pihustatakse kogu punkris ja ülemine ja alumine vardad ketramine erinevates suundades.
 • Zone-Wash valik, mis võimaldab laadida ainult ülemise või alumise tsooni, mille tulemusena pesemine muutub kõige põhjalikumaks ja tõhusamaks.
 • Kaks võimalust kuivatamise toite – kondensatsiooni või turbo (sõltuvalt mudelist).
 • Sisseehitatud AQUASOP-süsteem hoiatab lekkeid.
 • Võimalus kasutada universaalseid detergente 3 in 1, mis on mugav ja ökonoomne.
 • Edasilükatud alguse programm. Tänu sellele valikule saate seadme toimimist programmeerida mugava aja jooksul.
 • Innovatsioon “Bump põrandale”. Lõpus töö põrandal ilmub sinine tala, teavitades pesemise lõppu.
 • Programmi seadmed “Half-koormus”, mille kulul saate täita käekorvi korvi.

Kõik Hansa nõudepesumasinate kohta

Kõik Hansa nõudepesumasinate kohta

Kõik Hansa nõudepesumasinate kohta

Lisaks on tootja üsna laias valikus nõudepesumasinad, erinevad suurused, paigaldamise tüüp, mis võimaldab klientidel oma köökide kõige mugavamat disaini kiirenemist.

Populaarsed mudelid

Õnnetuste mooduli valimine, on vaja määrata disaini tüüp, selle suurus. Kõik Hansa nõudepesumasinad jagunevad kolme kategooriasse – sisseehitatud, eraldi ja töölauale. Mõõtme puhul pakub tootja kahte peamist suurust – 60 cm ja 45 cm.

Mudeli sordi seas saab eristada mitmeid ostjaid populaarseid struktuure.

 • Zwv626weh. See on eraldi mudel, mis on varustatud selge push-nupu juhtimise ja mini-ekraaniga, samuti mobiilse korvidega, mis majub kuni 15 komplekti roogasid. Funktsionaalsus instrumendi hulka kuuluvad 6 programmi (kiire, öko, õrn, auto, super, leotamine), samuti lisavalikud – alustada edasilükkamist 1-19 h, antibakteriaalne filter, Aquatop, ekstrastalism, poole laadimine ja Zonaalne pesu.

Kõik Hansa nõudepesumasinate kohta

Kõik Hansa nõudepesumasinate kohta

Kõik Hansa nõudepesumasinate kohta

 • ZWM6777WH. Eraldi seisev moodul kahe liikuva korviga, mahutades kuni 12 komplekti roogasid ja lihtne push-nupu juhtimine. Seadme 5 programmid (öko, tavaline, intensiivne, 90 min, kiire), samuti täiendav – “AQUASOP”, pool laadimine, alustades alguse 3/6/9 H, loputus- / soola sõiduraja indikaatorid ja piiksu Lõpetamise protsessi aruandlus.
Loe edasi  Zvy plaadi funktsioonid

Kõik Hansa nõudepesumasinate kohta

Kõik Hansa nõudepesumasinate kohta

 • ZWM626SH. Täissuuruses disain, mis on paigaldatud eraldi, millel on kolm reguleeritavat korvit, kus saab majutada 14 täiskomplekti. Mudelit iseloomustab kerge push-nupu juhtimine, ökonoomne veevool (10 l täielik tsükli) ja mini-ekraan. Masin järgmised toimimisviisid – öko sööja, klaas, tavaline, intensiivne, auto ja “90 minutit”. Lisaks on olemas start-up viivitus, poolkoormus, indikaatorid soola ja loputamise, samuti kaitse voolu ja antibakteriaalse filtri vastu.

Kõik Hansa nõudepesumasinate kohta

Kõik Hansa nõudepesumasinate kohta

 • ZWM416WH. See on kompaktne eraldi disain koos kahe korviga, kus saab paigutada 9 komplekti roogasid. Seadet iseloomustab vaikne töö, madal veetarbimine (9 liitrit), mis on saadaval nupu reguleerimisele. Põhiprogrammide pakett sisaldab: tavaline, ökoloogiline, intensiivne 90 minutit, õrn. Omaduste hulgas on võimalik määrata kaitse kursuse vastu, antibiootikumifiltri olemasolu, samuti pesemise lõppu poole laadimise ja heli teade.

Kõik Hansa nõudepesumasinate kohta

Kõik Hansa nõudepesumasinate kohta

 • Zwm475seh. See on väike, kuid üsna avar ja funktsionaalne mudel, mis on varustatud 3 korviga, mis on mõeldud 10-le täielikule roogadele. Seadmel on mugav võtmehoidla, kondensatsiooni kuivatamine ja 5 põhikava – standard, intensiivne, 90 minutit, kiire ja öko. Täiendavate funktsioonide hulgas on poole laadimine, alguse edasilükkamine 3/6/9 tundi, piiksu, kaitse voolu eest.

Kõik Hansa nõudepesumasinate kohta

 • Zwv426weh. Eraldage kitsas moodul koos avarate kolme korviga, mis on mõeldud 10 komplekti jaoks. Masin juhitakse paneeli nupud ja ikoonid ning esinevate protsesside näitajad teatatakse tulemustabeli kohta (mini-ekraan). Selle mudeli ostja võib loota 6 operatsioonirežiimile – kiire, öko, automaatne, õrn, super ja soode leotamine.Koos põhikomplektiga on abifunktsioonid – pool laadimine, ekstrastalism, Aquatop, juhtimislukk ja detergentide kuvamine, pesutsükli lõpuleviimine.

Kõik Hansa nõudepesumasinate kohta

Kõik Hansa nõudepesumasinate kohta

 • Zwm427eih. Täiustatud eraldi seisev moodul, mis on seotud kitsaste mudelite klassiga. Seadmel on 3 korvi, sealhulgas maxi ruumi, mis on mõeldud 10 komplekti roogasid, ökonoomne ressursside tarbimist (9 l täieliku tsükli eest), kondensatsiooni tüübi kuivatamine. Põhiprogrammide komplekt sisaldab standardset, intensiivset, automaatset klaasi, värskendava (pidu), ECO ja 90 minutit. Lisaks on lekkehoiatusvõimalus, piiksu, sisemise valgustuse varustamine, start edasilükkamine 1-24 h, tsoonispesu (zonaalne pesu), isepuhastuv programm ja näitajad, mis teatavad pesuvahendite olemasolu.Juhtis seadet nuppude ja mini-dispersiooni kaudu.

Kõik Hansa nõudepesumasinate kohta

Kõik Hansa nõudepesumasinate kohta

 • ZWM628EIH. See on eraldi mudel, millel on standardmõõtmed (laius 60 cm), mis on varustatud kolme korviga, mis võimaldavad pesemist 14 komplekti ühe tsükli jaoks. Moodulit iseloomustab vaikne töö, lihtne push-nupu juhtimine, varustades LED-ekraani, madal vee ja elektritarbimise, samuti suurepärase valikuvõimaluste komplekti. Masin 8 operatsioonirežiimid – Standard, klaasi pesemiseks, Eco, Automaatne, 90 minutit, Hügieeniline, Värskendav (Party), Soojendamine. Lisaks on täiendavaid võimalusi – kaitse voolu eest, kontrolli blokeeringu, tsooni autopesu, ExtrasTrash, isepuhastuv. Mugavuse huvides on protsess, temperatuuriandur ja detergentide olemasolu näitaja.

Kõik Hansa nõudepesumasinate kohta

Kõik Hansa nõudepesumasinate kohta

 • ZWV414WH. Uus eraldi kitsaste struktuuride rida, mis on varustatud kahe korviga 10 komplekti kohta. Seadet juhitakse nupuga ja LED-ekraan on ette nähtud tööprotsesside juhtimise mugavuse huvides. Varustatud disainiga 4 põhiprogrammi – kiire, öko, intensiivne ja super. Meeldiva boonusena on pool laadimist, antibakteriaalset filtrit, juhtimiskokku, samuti programmi lõpuleviimise viidet ja detergentide olemasolu.
Loe edasi  Automobile tolmuimejad Proffi: Omadused, tüübid ja näpunäited valik

Kõik Hansa nõudepesumasinate kohta

Kõik Hansa nõudepesumasinate kohta

 • ZWM675WH. Täissuuruses eraldi seisev moodul kahe võimsusega mobiilsete korvide puhul 12 roogade komplekti. Seda iseloomustab seade, millel on kerge push-nupu juhtimine, vaikne töö, madal ressursside tarbimine, kondenseerumisliik. Funktsionaalsus hõlmab 5 põhirežiimi operatsioonirežiimi – tavaline, kiire, öko, intensiivne ja 90 minutit, samuti abiained – pool laadimine, hilinenud töö 3-9 h, antibakteriaalfilter, juhtlukk ja Aqua Stopp valik. Disaini omaduste hulgas saate määrata piiksude ja detergentide juhtimise näitajate olemasolu.

Kõik Hansa nõudepesumasinate kohta

 • Zwm416seh. See on kompaktne ja multifunktsionaalne seade, mis on varustatud kolme maxi ruumi korviga, kus saate panna 10 komplekti roogasid. Seade on varustatud nupu reguleerimisega, kondensatsiooni tüüpi kuivatamise tüüp, iseloomustab väike veetarbimine – 9 l täielik tsükli. Funktsionaalsus hõlmab põhilisi programme (standard, intensiivne, ökoloogiline õrn, üks ja pool tundi) ja täiendavaid võimalusi – kaitse voolava, helinooli, detergendi indikaatorite, poole laadimis- ja juhtimiskontrolli.

Kõik Hansa nõudepesumasinate kohta

Kõik Hansa nõudepesumasinate kohta

 • Zwm436weh. Väikese suurusega, stiilne ja avar moodul, mis on varustatud kolme korviga 10 komplekti. Kättesaadav push-nupu juhtimine, vaikne töö ja ökonoomne ressursside tarbimine täiendab suurepärase funktsionaalsusega. Masinal on põhiprogrammi komplekt (normaalne, öko, kiire, klaasi, intensiivse, poole ja poole tunni pesemiseks), samuti uuenduslikud võimalused – sisseehitatud antibakteriaalfiltri, hoiatusvoolu, heli hoiatusteate, detergendi näitajad, viivitus Alusta 3-12 tundi.

Kõik Hansa nõudepesumasinate kohta

Kõik Hansa nõudepesumasinate kohta

 • ZWM456SEH. Kitsas, eraldi paigaldatud nõudepesumasin, mis on varustatud ligipääsetava kontrolliga, kolme veeremiskoha maxi-ruumiga 10 riistad, samuti madala ressursside tarbimise ja absoluutse satelliohutuse. Oluliste funktsioonide hulgas tasub tuvastada töö alguse edasilükkamise 3-9 tundi, sisseehitatud antibakteriaalse filtri, Aqua peatussüsteem, heli märk, pool laadimine, detergentide olemasolu näitajad, ekstrastaalism, nagu samuti põhiliste töörežiimide komplekti (90 minutit, intensiivne, standard, prillide, öko ja kiire) jaoks.

Kõik Hansa nõudepesumasinate kohta

 • ZWM4777WH. Kompaktne mudel, mis on varustatud kahe liikuva korviga, mis on mõeldud 9 roogade komplekti jaoks. Seda iseloomustab eraldi paigaldatud seade, mis on saadaval nupu juhtimiseks, madal vee ja elektrienergia tarbimise, vaikiva töö ja kvaliteetse kondenseerumise kuivatamisega. Põhi komplekt sisaldab 5 programmi: tavaline, intensiivne, öko, kiire ja 90 minutit. Lisaks on olemas piiksu ja näidustussüsteem (detergentide olemasolu ja tsükli lõpuleviimine), poolkäivitusvalik, juhtlukk ja lekkekaitse.

Kõik Hansa nõudepesumasinate kohta

Kõik Hansa nõudepesumasinate kohta

 • ZWM616WH. See on täissuuruses moodul, mida saab paigaldada tööpinna alla, mis on varustatud kahe korviga 12 komplektiga. Disainfunktsioonide hulgas saate valida madal ressursside tarbimise, lihtsa juhtimise, vaikiva töö ja kondenseerumise tüübi kvaliteetse kuivatamise. Masin on varustatud põhiliste režiimide (intensiivse, normaalse, klaasi, öko, poolte ja poolte tunni ja eelnevalt leotamisega) ja lisafunktsioonide jaoks.

Kõik Hansa nõudepesumasinate kohta

Kõik Hansa nõudepesumasinate kohta

Koos koos koos koosneb mudelitega on mitmeid teisi soovi järgige mooduleid, mis meelitavad ostjaid täiustatud funktsioonide ja erinevate uuenduslike tehnoloogiate kasutuselevõtuga: ZWM446IEN, ZWM446WEN, ZIM688EH.

Varuosad

Vale ühenduse või pikaajalise toimimise protsessis (rohkem kui 5 aastat) tulemusena nägu kasutajad üksikute elementide ebaõnnestumisi, jaotusi või ebaõnnestumist. Te saate oma probleemi kõrvaldada, kui määratlete probleemi, et määratleda ja tuvastada ümberasustatud osa.

Loe edasi  Mis on parem: Chopper või Blender?

Kõige tavalisemate detailide loendisse, et aja jooksul võivad nad asendada ja nõuda asendamist, kuulub tiiviku (alumine või ülemine pihusti), see on sellest, et pesunõude kvaliteet sõltub; Vesipump, mis vastutab veevarustuse eest; Kümme, küte nõutava temperatuuri veega; Tühjendage pump, pakkudes määrdunud vee äravoolu kanalisatsiooni, samuti tihendusnägu, mille kulumine on täis nõudepesumasina lekkeid.

Pealegi, Pärast pikka tööaja pärast ebaõnnestuvad mõned nõudepesumasinad kondensaator, mille tulemusena on masin tööle või kasuks veele, sumin, kuid ei lähe kaugemale. Mõned kasutajad pidid asendama seadme voolu eest vastutav “Aquastop” voolik. Otsuse tegemisel sõltumatu muutuse üksikasjad nõudepesumasinad, tuleb meeles pidada, et varuosad tuleks omandada ainult originaal.

Kõik Hansa nõudepesumasinate kohta

Kõik Hansa nõudepesumasinate kohta

Kasutusjuhend

Enne uue nõudepesumasina kasutamist soovitatakse hoolikalt uurida kasutusjuhiseid, kus seadme paigaldamise protsessi kirjeldatakse üksikasjalikult, kaasa arvatud kõigi ohutu transpordi jaoks kasutatavate tihendite ja fikseerijate eemaldamine, veevarustus, tühjendamine kokkulepe (reovee süsteemi või uppumissüsteemi valamu) ja seadme ühendamine toitevõrku.

Kõige olulisem ja problemaatilisem algajatele on just seadme esimene käivitamine, mis sisaldab järgmisi samme.

 • Lae alla toite tööpiirkonnas.
 • Special-kambris magama soola, pesuvahendi ja valage loputus.
 • Sulgege uks ja käivitage seade “Start” nupuga. Auto alustab tööd 10 minuti pärast.

Kõik Hansa nõudepesumasinate kohta

Kõik Hansa nõudepesumasinate kohta

Kõik Hansa nõudepesumasinate kohta

Iga järgneva seadme käivitamine peab alustama seadme ühendamisega toitevõrguga, laadimisvahendid, lisage pesuvahendid, valige vajalik režiim ja vajutage toitenuppu.

Nõudepesumasina regulaarne kasutamine võib aja jooksul filtri blokeerimiseks blokeerida, mis omakorda blokeerib veepakendi väljundi. Sellise probleemi lahendamiseks on vaja puhastada filter, mis koosneb järgmistest sammudest:

 • Tehke sunnitud äravooluvesi – Lülitage juhtpaneelil spetsiaalne nupp;
 • Kontrollige kogu protsessi;
 • lülitage seade toiteallikast välja;
 • kattuvad veevarustus;
 • Peatage hästi neelava tekstiili salvrätikud;
 • Eemaldage õrnalt masina allosas olev filtri kaas, samuti kambrikate, kus sool magab;
 • Anna ülejäänud vee äravoolu, kallutada seadme ühel küljel;
 • Peske auto sees põhjalikult ja pühkige kuiv.

Kõik Hansa nõudepesumasinate kohta

Kõik Hansa nõudepesumasinate kohta

Pärast kõiki protseduure, õhk auto konteiner, mis jäi selle avatuks 15-20 minutit. Selleks, et nõudepesumasindumoodul pikka aega ja kvalitatiivselt, on vaja hoolikat ärakasutamist, samuti õiget lahkumist, mis eeldab spetsiaalsete vahendite kasutamist.

Läbivaatamise ülevaate

   Analüüsides palju uuringuid reklaamide ajal, samuti Hansa nõudepesumasinate omanike ülevaated, saate teha mõningaid järeldusi. Saksa tootja seadmeid iseloomustab kvaliteetne montaaž, arusaadav juhtimine, mis on igapäevaseks kasutamiseks piisav programmide kogumiga, samuti vastuvõetava hinnaga. Paljud ostjad tähistavad suur hulk kompaktseid mudeleid, mis sobivad ideaalselt väikesteks köökidesse. Mõned omanikud rõõmustab Eckeri programmile, mis sobib ideaalselt klaasile, portselani- ja kristallobjektidele, samuti leotamissüsteemi, võimaldades pesta isegi liiga rasvapindade.

   Kõik Hansa nõudepesumasinate kohta

   Kõik Hansa nõudepesumasinate kohta

   Hinnake artiklit
   ( Reitinguid pole veel )
   Lisage kommentaare

   ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: