Ahju paigaldamine

Ahju paigaldamine

Ahi on hädavajalik köögiseade, mis nõuab pädevat paigaldust. Seadme ühendamine on oluline õigesti teostamiseks ja sõltumatu töö on elektriseadmete tootjad kategooriliselt soovitatavad. Teatavate oskuste ja meetodite tundmine on siiski kasulik kutsutud professionaaliga suheldes.

Ahju paigaldamine

Paigaldusreeglid

Juhised ja paigaldusmeetodid on töötaja. Paigaldamine Brassikabineti – raske ülesanne, mis nõuab mitmekülgseid oskusi. Elektrijuhtmega töötamisel on vaja erilist tähelepanu. Nõuded töötajatele kaasata isiklikku turvalisust, seega on soovitav töötada erilistel, mitte kodus riietele.

Elektriülekannet iseloomustab suur energiatarbimine, nii et see nõuab täiendavat elektrikaablit. Traat peab olema ristlõige 2,5 või 4 kV. mm. Seadme turvaliseks kasutamiseks peate korrektselt kohanema. Praegune kaabel kohandatakse eraldi masinaga.

Automaatne kaitse peab vastama sissetulevale võimsusele, on varu umbes 10%. Kaabel Elav eraldi maandatud peale ühise kilbi rehvi kui paigaldus on valmistatud korterelamu.

Ahju paigaldamine

Ahju paigaldamine

Eraldi korpus usaldusväärse juhtmestikuga on lubatud ühendada ja kokku panna tuulekavade abil turustusvõimalusi. Pistik võib ennast sisestada. Sellel peaks olema Euroopa valimi maandusplaat. Seda plaati saab ühendada kaabelveeniga, mis on tavaliselt roheline või kollane. Veel kaks juhtmeid terminalidega surutud messingist kontaktide vastu.

Kui toitekaabel läheb ristmikust kastist, jääb ühenduse diagramm identse ahelaga väljalaskeava.

Ahju paigaldamine

Juhtri värvimärgistus vastab kaabli sihtkoha tüübile:

 • Faas: pruun;
 • Null: sinine;
 • Maa: roheline.

Terminalidel võib olla tähestikuline nimetus:

 • Faas: l;
 • Null: n;
 • Maa: PE.

Pärast ühendatud ahju paigaldamist avamisel tuleb seadme jõudlust kontrollida.

Ahju paigaldamine

Menetlus tehakse vastavalt juhistele:

 • Lülitage ahju automaatne sisse;
 • Kontrollige valgusnäitajat seadme ülaosas jõudluseks;
 • Paigaldage küte maksimaalsele režiimile;
 • Võtke ahi +250 kraadi juures, kui kapuuts on sisse lülitatud.

Seadme edasise töö kvaliteedi kvaliteet on kõrgusel, kui teil esitada kohe tehase määrdeaine täieliku pikendamise. Kui protsess on ilma raskusteta läbinud, saate seadme oma niši taseme määrata ja kinnitada kinnitused.

Ahju paigaldamine

Ahju paigaldamine

Kas gaasitoru kõrval on võimalik panna?

Peamise gaasivarustuse süsteemi iseloomustab suurenenud oht. Kõik gaasimajade permutatsioonid ja ümberkorraldamine reguleerivad asjakohased standardid. Kui reegleid rikutakse, on gaasiettevõtete inspektoril õigus kirjutada trahve. Näiteks, Gaasitoru on keelatud peita seinte, nišide ja vaheseinte taga. Tehnika ja mööbel ei tohiks seda blokeerida. Õigusaktidel on selge reegel Gaasitoru peaks asuma avatud seinal. See peaks pakkuma tasuta juurdepääsu.

Loe edasi  Kuidas teha remonti väikestes köögis?

Ahju paigaldamine

Gaasitoru ei saa olla valamu all ja nõudepesumasinas, sama reegel puudutab messingkapi paigaldamist. Enne külgmiste osade tehnika peaks olema vähemalt 0,3 meetrit vaba ruumi. Ventilatsiooni kanal, aken / ukseavad ja korstnad ei tohi puudutada gaasisüsteemi elementi. Gaasijuhtmega elektriline traat võib olla vähemalt 0,1 meetri kaugusel.

Kui munemine on paralleelne, suureneb parameeter 0,4 meetrit.

Tuleks paigaldada gaasi sulgemiskraanad Vastavalt karmidele nõuetele. Näiteks peab koht olema kergesti ligipääsetav, lubatud paigutus – 0,8 meetri kaugusel põrandast. Gaasiseadmest peab olema taane, mis võrdub 0,2 meetriga. See on siis, kui seadme paigaldamine on madalam ja kehtivad väärtused ülaosas – 1,5 meetrit pinnalt.

Ahju paigaldamine

Ahju paigaldamine

Sulgemiskraanide arv peaks olema võrdne gaasiseadmete arvuga.

Keevitamine on lubatud ühendavate seadmete jaoks. Keermestatud ühendused on võimalikud sulgede tugevduse paigaldamise punktis, samuti toru ristmikul seadmega.

Kuidas installida?

Varjatud ahjude levimus on väga suur. Neid saab paigaldada nii tabletopi all kui ka pliiatsis silmade tasemel. Homeowners, kellel on asjakohased teadmised ja oskused, võivad ahju iseseisvalt installida.

Ahju paigaldamine

Ohtliku olukorra vältimiseks oma kätega töötamisel tuleb järgida järgmisi nõudeid:

 • Köögi tekstiil ja õli kergelt süttib tarbetut soojust, nii et nad ei tohiks olla lihvimise lähedal;
 • Ahju nišš peab olema lõpetatud materjalidega, mis on kuni 50 kraadi soojuse kraadi;
 • Muud elektrilised majapidamisseadmed tuleb paigutada kaugusele riivist;
 • Veeallikad peaksid olema ka mõnevõrra kustutatud;
 • Power maandatud pistikupesa paigaldatakse pinnalt 10 cm kõrgusele.

Ahju paigaldamine

Ahju paigaldamine

Ahju paigaldamine

Paigalduskoht võib olla järgmised näited.

 • Tabeli all olev kapis peetakse topile traditsiooniliseks kinnitus köögimööbli jaoks. Valik sobib väikese köögi jaoks, kuid see ümbritsev skeem võib varieeruda.
 • Kui on piisavalt ruumi, on mugavam panna täiendav veerg, eriti all sisseehitatud, elektrikapp. Seade asetatakse peal, mugavam pesu ja hooldada, ei saa teda. Saada valmis toitu mugavamaks, lihtsam järgida toiduvalmistamise protsessi.
 • Saarega keerises köögis on loogilisem panna kappi otse keskel ja toiduvalmistamise paneeli asetamiseks.

Ahju paigaldamine

Ahju paigaldamine

Eriprobleemid eristuvad sisseehitatud gaasi messingkabineti paigaldamisega. Peamine probleem – Gaasivarustus seadmele. See on õige usaldada see töö kvalifitseeritud töötaja. Ühendamine peamise gaasi kraana on rangelt keelatud mis tahes toru. Ohutus hõlmab kaitsmise kohustuslikku kohalolekut gaasitoru ja messingkabinetiga. Kehtetu mehaaniline ja temperatuuri mõju.

Paigaldamisel on vaja tagada juurdepääs kraanale juurdepääsu vaba liikumise, mis võimaldab seadme hädaolukorra erakorralise katkestamise.

Ahju paigaldamine

Kui ainus seade on kinnitatud köögiga, saate võtta bellum vooliku, mis ühendab haruga kogu kraanaga gaasi haru ja valitud toote. Leibkonna pikendusjuhtmete kasutamine ei ole enam kui 2 meetri pikkus.

Loe edasi  Sisseehitatud kompaktsed nõudepesumasinad

Samuti tuleb meeles pidada Tuulekapid võivad olla kaks ühenduvusvalikuid, mõlemal poolel samal ajal. Pärast tööd on ülejäänud vaba otsik summutatud.

Kui sisselaskeotsik on lubatud kasutada M-kujulist adapterit. Ta lisab paigaldamisel mugavuse.

Ahju paigaldamine

Ahju paigaldamine

Kõigi töö lõppstaadiumis peate kontrollima niši suuruse vastavust, kõigi elementide komponentide kokkupanekut, tihedust. Lekke võimalust kontrollitakse seebilahuse rakendamisel. Seda saab rakendada kõigi keevitatud või keermestatud liigeste suhtes. Kui mullid ilmuvad, tuleb probleemiühendus lahti võtta ja pakendite sulgeda. Plank järgimine turvaeskirjade peab olema kõrge, tugevdada üldist ühendust tõsiselt.

Kui kõik on korras, ahi saab paigaldada niši, kinnitage spetsiaalsed kinnitusvahendid konfiguratsioonist.

Ahju paigaldamine

Ahju paigaldamine

Võimalikud probleemid

Peamine probleem lukustuse ajal paigaldamise ajal – kõrgus ahju. Samal ajal tunduvad niši ranged mõõtmed vastavad tehniku ​​parameetritele, kuid tegelikult ei pruugi käepidemetega messingikapid sobivad 598 mm kõrguse niši. Kui ahjus on fassaadi juhtpaneel, nõuab selle all vähemalt 600 mm niši.

Ahju disain ei muutu, kui:

 • Seade on garantiiteenistuses;
 • Sa ei saa aru midagi elektrotehnika.

Ahju paigaldamine

Kui garantiiperioodi jooksul otsustate läbida sobimatu seadme tagasi, siis võtate selle. Kuid järgmised juhtumid teenusepersonali garantiiteenistuse kaalub erandit.

 • Apellatsioonkaebuste jäljed. Seda saab eemaldada tihendid, lõigatud poldid, muud märgid.
 • Seade sõlmed või mehaanilised osad õnnestus kahjustada näriliste, millel võib olla kodus.
 • Seadme transportimisel ei olnud tootja soovitused täidetud.
 • Sobimatud pinge parameetrid põhjustasid seadme elektrilise osa kahjustusi. Kriitiliselt võimalikud piirangud on tootja tavaliselt juhistes näidatud.

Ahju paigaldamine

Ahju paigaldamine

Seadmete, energiaregulaatorite, kütmise, edasilükkamise, termostaadi, tihendusnägemise, vardade, kinnitusvedrude kahjustusi kahjustusi. Kui pragunenud võimsusregulaator ei takista seadme jõudlust, kuid ainult toimetab ebamugavustunne, siis purunenud kütteelement raskendab ahju kasutamist.

Kasutaja sagedane probleem on puhutud lambipirn, pragune. Kõik see häirib seadme tavalist töötamist.

Ahju paigaldamine

Pärast remondi lõpetamist saate jätkata oma ahju kasutamist teie ahju kasutamiseks. Väikeremont on lubatud endale lubada. Lõppude lõpuks on ühiste kaubamärgiga seadmete originaalvaruosad – mitte mingil juhul puudujääki. Keerulise parandamise jaoks on parem helistada Wizards majale või võtta meie tehnikat lähimas seminaril.

Loe edasi  Fresco köögile: originaal ideid ja näited

Ahju paigaldamine

Näpunäiteid

Sisseehitatud kapi ostmisel peate pöörama tähelepanu järgmistele nõudele. Soovitatav on kõigepealt eraldada tehnikat. Seadme asukoht peab olema eelnevalt määratletud. Isegi kõige väiksema köögi puhul saate konsolideerida mugava ja multifunktsionaalse ahju, Kuna turg pakub laia valikut võimalusi. Tehnoloogia funktsionaalsuse küsimused. Taimer, valmisoleku andur, paljud temperatuurirežiimid – kõik need on peamised näitajad peaaegu kõik ahju. Kui tehnikat on varustatud grilli või kahekordse boileriga toidulisanditega, on selle maksumus suurem.

Paljud funktsionaalsed on mugavad neile inimestele, kes tõesti armastavad köögis valmistada ja pidevalt eksperimenteerida. Elektrilised messingkapid sobivad mõnikord isepuhastumise funktsiooni, mille jaoks ta peab maksma üsna suure summa. Siiski, kui on raskusi tellimuse juhendamisega köögis, on parem hoolitseda selle olulise detaili olemasolu eest.

Ahju paigaldamine

Valides saate valida järgmised peamised parameetrid:

 • ohutus;
 • funktsionaalsus;
 • disain;
 • kinnitusvahend.

Pange tähele, et mehaanilise kontrolli kombinesoonid on tavaliselt odavad, lihtsad ja usaldusväärsed valikud.

Ahju paigaldamine

Ahju paigaldamine

Siiski ei paiguta sageli standardse induktsiooni nišše. Brass multifunktsionaalsed kapid on varustatud elektroonilise juhtseadmega, millel on väiksemad mõõtmed. Selline seade on mugavalt võtmed või puutetundlikud nupud.

Seadme mälestuseks saate oma lemmiktoidude retsepte teha. Soovitud protsess on valitud vastavalt ettevalmistusprogrammile. Kombineeritud juhtimisvõimalused, millel on mehaanilised käepidemed ja elektroonilisi tulemustabeid, loetakse ka mugavaks, sobivad standardsete nišide jaoks.

Disainitehnikute valik – iga ostja isiklik eelistus. Tavaliselt valitakse ahi vastavalt ruumi peamisele stiilile.

Valides seda tasub kaaluda, et disainerid kaunistatud mudelid võivad maksta kümneid korda rohkem kui tavalised klassikalised valikud.

Ahju paigaldamine

Ahju paigaldamine

Selle valimisel on kaaluda ka seda Sisseehitatud ahi võib ühendada toiduvalmistamise pinnaga või mitte. Seotud tehnika ühendab ühe söödakaabli abil. Tootja soovitab ühendada sõltuvad seadmed üksteisega vastavalt juhistele. Sõltumatud seadmeid saab ühendada kahe erineva veenimise kaudu, mis on üksteisest mis tahes kaugusel. Kui tehnikat on väike võimsus (mitte suurem kui 3,5 kW), on lubatud kasutada vooluvõrku.

Võimas tehnika on ühendatud võimsuse traadiga spetsiaalse masin. Maja juhtmestik peaks sobima võimsate tehnikate ühendamiseks.

Ahju paigaldamine

Kasulikud näpunäited ahju installimise kohta, vaadake allolevas videot.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: