VITEK toob kevade kööki

VITEK esitleb uut lilledekoriga veekeetjat.

Uus VITEK veekeetja, mis on valmistatud spetsiaalselt kevadeks. Mudeli lumivalget korpust kaunistavad õrnad lillad priimused, mille toon toetab veekeetja aluse ja käepideme kujundust. Lisaks sellele täiendab korpus sinist taustavalgustust. Mudelite võimsus – 2 200 vatti, seega keedab VT-7011 minutiga 1,7 l vett. Mahutab 15 000 keemistsüklit, kestab kaua. Kõik tänu Briti brändi STRIX sertifitseeritud kontrolleritele. Nagu teised kaasaegsed teekannud, on ka see VITEKi elektriline veekeetja ()nõudepesumasinas pestav, automaatne sisse/väljalülitus pärast keetmist, 360°C pööramisfunktsioon ja varjatud veesoojenduselement.

Loe edasi  Miele ühendab auruti ja mikrolaineahju
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: