Panasonic paljastab Jaapani köögi saladuse

Panasonic esitles Eestil oma uut aurukonvektsiooniga ahju NU-SC101 – kompaktne multifunktsionaalne seade on testitud ja täielikult kohandatud Eesti toodetele ja kulinaarsetele traditsioonidele.

Panasonicu insenerid Jaapanis – riik, mis on tuntud oma elanike pikaealisuse poolest on välja töötanud aurukonvektsiooniga ahju NU-SC101, mis tähendab, et te ei pea enam valima maitse ja mugavuse vahel. See ühendab endas Jaapani uusimaid tehnoloogiaid tervisliku toitumise tagamiseks ning võib hõlpsasti asendada aurupliidi, mikrolaineahju, ahju, fritüürimasinat, jogurtimasinat ja paljusid teisi köögiseadmeid.

Auru- ja konvektsioonirežiimide kombinatsioon koos laia temperatuurivahemikuga aitab säilitada toidu intensiivset maitset. Aur tungib kiiresti ja sügavale toidu sisse, säilitades selle struktuuri ja toiteväärtuse, samal ajal kui konvektsioon tagab ühtlase küpsetamise, et kõikidel külgedel oleks krõbe koorik. Spetsiaalne funktsioon Healthy Fry võimaldab teil praadida toitu ilma õli lisamata.

18 ( 13 automaatset programmi ) menüü võimaldab teil valmistada kala, köögivilju ja lisandeid, putrusid ja suppe, maitsvaid madala kalorsusega magustoite, jogurtit, küpsetisi ja palju muud. Intuitiivne juhtimine Panasonic NU-SC101 aitab hõlpsasti leida ja seadistada vajaliku programmi pöördlüliti abil ning vajadusel õiget temperatuurirežiimi. Panasonic'i laborid töötasid spetsiaalselt Eesti turuleviimiseks välja spetsiaalse retseptiraamatu, mis selgitab uue aurukonvektsiooniga ahju NU-SC101 võimalusi.

Loe edasi  Körting puhastab nutikalt nõusid
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: