Melitta keedab teile ärgates kohvi

Melitta esitleb IFA 2014 messil uusi kohvimasinaid.

Pildil: Melitta Aromaboy.

Dresdeni ettevõte Melitta, mis asutati 106 aastat tagasi, on spetsialiseerunud kohvile täpsemalt kohvimasinate ja kohvimasinate kohta. Pole ime, sest ettevõtte asutaja Melitta Benz ( Melitta Bentz ) oli see, kes kunagi leiutas esimese paberist kohvifiltri. Saksa kohvivalmistamise viis oli Berliinis toimunud IFA 2014. aasta messil üleval Melitta stendil. Ja kui me juba seal oleme, uurige üle tosina ettevõtte uue.

Pildil: Melitta CAFFEO® Varianza® CSP.

Üks neist on CAFFEO® Varianza® CSP, mis ühendab endas täisautomaatse kohvimasina ja üheannuselise kohvimasina funktsioonid. Sellel on terveid ube sisaldav sektsioon, nii et kõigile külalistele saab valmistada erinevaid kohvisorte.

Pildil: Melitta CAFFEO Barista® TSP.

Veel üks uus lisa CAFFEO Barista® TSP. Kodune barista säilitab 21 erikohvi. Teie lemmikvalik, mida masin mäletab ja taastab igal ajal – Vajutage lihtsalt oma nimesildi kõrval olevat nuppu ( masin suudab meelde jätta kaheksa kasutaja maitseid ).

Pildil: Melitta Look® Timer.

Ja Melitta® mudel Look® Taimeri omab taimerit ja digitaalset kella. Seadistage lihtsalt õige aeg ja see teeb kohvi just õigel ajal, kui te ärkate.. ärgata oma lemmikjoogi aroomi järgi.

Loe edasi  Kui palju kulutada väikestele seadmetele: 3 strateegiat
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: