Kodumasinad kingituseks: kui palju maksab hea seade ja millist valida?

Väikeseadmed võivad olla suureks abimeheks, kui teil on olemas õige mudelivalik, mis vastab teie eelarvele. Me otsustasime lähtuda hinnast ja panime kokku mõned populaarsed valikud.

Oluline

( 5 tuhat. RUR. )

Kui teil on väike köök ja väike eelarve, siis peate valima ainult need seadmed, mida vajate köögis. Peamine väike abimees on paljude jaoks ikka veel elektripliit. Eelarvevõimalus – plastist valmistatud mudel.

Milline meeldib teile kõige rohkem? Kohv või mahl? Kõige taskukohasemad kohvimasinad kapsel. Nad keedavad kohvi aeglaselt, kuid tõhusalt. Mitmekülgne mahlapress – Kallis ja mahukas, nii et parem oleks tsitrusviljapress.

Ei ole palju koduperenaisi, kes saavad hakkama ilma abilised. Ideaalne väikese ruumi jaoks immersioonblender. See kompaktne seade, millel on mitmesuguseid lisaseadmeid, aitab teil segada, vahustada, hakkida, hakkida, tükeldada jne..

Õige seade väikesesse kööki ja väikesesse eelarvesse.

Kuldne keskmine

( 15k. Vt. )

Otsin väikestest seadmetest koosnevat komplekti keskklassi kööki? valida, kas veekeetja korpus on valmistatud plastist, klaasist või metallist. Viimane variant on see, mis maksab kõige rohkem. Või saate endale lubada ühe kohvimasinat, kohviämbrit või kapselmasinat. Mitmeotstarbeline mahlapress muudab erinevate puu- ja köögiviljade mahlastamise. Ja tee kiire hommikusöök oma rösteriga. Mõned mudelid ei ole võimelised mitte ainult leivaviilude röstimiseks, vaid ka kukli soojendamiseks või leiva sulatamiseks. Jälgige leivaviilude tsentreerimismehhanismi, et tagada ühtlane küpsemine.

Kui olete terviseteadliku elustiili harrastaja, on teil vaja õiget seadet – ja seda head seadet Aurupliit. Otsige seadmeid, millel on eraldi tasandid mitme roa samaaegseks valmistamiseks, ilma et lõhnad seguneksid.

Veel üks igas mõttes kasulik seade multikokteil. Sellega saab valmistada peaaegu kõiki roogi, sest sellega saab keeta, hautada, aurutada, küpsetada ja palju muud. Kõik asjad viilutamine, hakkimine, tükeldamine jne. . köögikombain teeb seda trikki.

Loe edasi  Polaris valmistab õhtusööki nutitelefonis

Keskklassi köögiseadmed.

Piirangud puuduvad

( Üle 15 tuhande. hõõruda. )

Te ei pea muretsema rahastamise pärast? Seejärel valige veekeetja, millel on temperatuuri reguleerimine ( erinevate teeliikide valmistamiseks ) ja soojana hoidmiseks. Hellita ennast hommikul värskelt küpsetatud leivaga ja mitte ainult krõbeda röstsaiaga. Kõik, mida vajate, on leivaküpsetaja.

Teie pere armastab hamburgerid ja vorstid? Siis on vaja lihaveskit. Loomulikult on olemas toidutöötlusmasinad, millega saab teha hakkliha, kuid eraldi hakklihamasin- Usaldusväärsem ja tõhusam lihalõikur. Veel üks kasulik seade- köögikombain. Näiteks huvitav Cooking Chef KM080 ( Kenwood ). Sellel on sisseehitatud induktsioonpliit, mis ei võimalda mitte ainult toitu segada, vaid ka küpsetada.

Automaatne kohvimasin valmistab teie kohvi. Selle abil on teie köök vähendatud miinimumini – ja teie toiduvalmistamine jääb minimaalseks see võib tera jahvatada ja segu ise tampida. Ärge unustage seadmeid, mis valmistavad rämpstoitu – kuid need maitsevad niimoodi suurepäraselt!. Fritüür teeb näiteks professionaalseid krõpsusid. Või ostke elektriline grill, et saaksite alati kodus piknikku pidada, olenemata ilmastikuoludest.

Kodumasinad neile, kes ei hooli rahastamisest.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: