LG loob puhta atmosfääri

LG tutvustab uusi otsuseid maja kliimatehnika valdkonnas.

LG Electronics esitles rahvusvahelisel tarbeelektroonikamessil IFA 2016 uusimaid kliimatehnoloogilisi lahendusi, alates DUALCOOL-seeria elamukonditsioneerist kuni suure tõhususega õhupuhastini.

DUALCOOL-seeria konditsioneer LG esimene mudel, millel on Dual Inverter Compressor™, et säästa energiat ilma jahutuse tõhusust kahjustamata. Tänu sellele kasutab DUALCOOL seeria kliimaseade 70% vähem elektrit, kuid jahutab siseõhku 40% kiiremini. LG kompressori tehnoloogia võimaldab neil mudelitel oluliselt vähendada mürataset. Sellel moodsa ja elegantse disainiga mudelil on 10-aastane tootjagarantii.

LG õhupuhastaja on võimeline puhastama kogu ruumi õhku 360° ulatuses Kliimaseade on väga tõhus ja selle Clean Booster funktsioon eemaldab õhust isegi kõige nähtamatumad lisandid. Ergonoomiliselt kujundatud seadmel on lisafunktsioon Baby Care, see tekitab kerge õhuvoolu, et luua väikestele lastele mugav atmosfäär.

Loe edasi  Alexander Galkin õigest mikrokliimast korteris
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: